Mesi spasao Barselonu u Bilbau

pregleda: 991
Dodao/la: _Sweeper_
datum: 2011-11-07

Domaćin je poveo golom Andrea Herere u 20. minutu, da bi samo četiri minuta kasnije rezultat poravnao Cesk Fabregas. U drugom poluvremenu prvi do vođstva ponovo stižu domaćini, i to autogolom Pikea u 80. minutu, da bi bod aktuelnom šampionu spasao fantastični Lajonel Mesi u nadoknadi vremena.
Saragosa (Ivan Obradović nije igrao) je takođe, nešto ranije uspela da na svojoj "La Romaredi" spase bod protiv Sportinga iz Hihona (2:2) i to pogotkom iskusnog Heldera Postige u sudijskoj nadoknadi vremena, dok je novi prvoligaš Granada na svom terenu odigrala bez golova sa Rasingom iz Santandera.
Sva četiri tima trenutno se na samom dnu tabele. Rasing i Saragosa zauzimaju 15. i 16. mesto sa po 10 poena, dok su Hihon i Granda sakupili po devet. Poslednji je Hetafe, koji večeras dočekuje Atletiko iz Madrida, sa sedam poena.

Real Madrid - Osasuna 7:1 (3:1)
(Ronaldo 23, 54. penal, 58, Pepe 34, Iguain 40, Benzema 63, 81 - Balde 31)
Granada - Rasing 0:0
Saragosa - Sporting 2:2 (1:2)
(Botia 28. ag, Postiga 90+2 - Baral 31, 44.)
Espanjol - Viljareal 0:0
Rajo Valjekano - Real Sosijedad 4:0 (Piti pen 12., Miču 49. i 62., Trashoras 73.)
Atletik Bilbao - Barselona 2:1 (1:1)
(Herera 20. Pike ag 80. - Fabregas 24., Mesi 90+1)