Ocenite članak: 0
pregleda: 622
Dodao/la: Pegaz
datum: 2012-11-04

Ekipa Valencije dočekala je večeras u okviru destog kola Primere na svojoj Mestalli Atletico Madrid te je slavila sa 2:0.
Prvo poluvrijeme donijelo je lijepu igru na obje strane, ali su do pogotka ipak stigli samo domaćini.

U 20. minuti za vodstvo Valencije, pogodio je Soldado, a uposlio ga je Adil Rami. Sa tim rezultatom je i završilo prvih 45 minuta susreta.

U drugom poluvremenu, nastavila se lijepa igra obje ekipe, ali odlični Atletico Madrid nije uspijevao da stigne do poravnanja protiv večeras sjajne ekipe Valencije koja je u 92. minuti susreta postigla i drugi pogodak. Valdez je bio strijelac za 2:0.

Treba istaknuti da je domaća ekipa susret završila sa igračem manje na terenu budući da je isključen Costa.

Rezultat je do kraja ostao nepromijenjen, a bodovi su ostali na Mestalli.