• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Internet » Facebook - savremeno igralište
Facebook - savremeno igralište



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-08-30 , 6:12 AM

Gledam ljude mojih godina, pa čak i starije od mene. Ako se desi da se nađu kod kuće nekog od njih, pričaju nekih pola sata, pa na facebook, pa se druže na facebook-u čak i kad su jedno pored drugog. A tamo svašta nešto novo. Neko je nekome postao prijatelj, pa je to uvreda za nekog drugog, pa eto ti svađe preko četa, ili ogovaranja uživo, pa čim se dođe kući pravo na čet da se ogovara okolo. ‚‚Oho-ho, vidi ko se smuvao!'' Pa se vest pronese fejsbuškom čaršijom... Pa ponegde iskoči i fotka 13-godišnje devojčice-devojke-samoproklamovane odrasle osobe sa brushalterom u WC-u. Odjednom 10 zahteva za prijateljstvo! I to 10 muških zahteva. A opravdanje za roditelje je igranje igrica. Lepo kažu deca, ‚‚igranje igrica'' - samo za odrasle.

A tu su i ‚‚prijatelji'' koji su tu da bi bili u toku. Ne mogu se načuditi činjenici šta se sve može saznati o nekome preko facebook-a! ‚‚Znaš, ja imam 543 prijatelja na facebook-u.'' Probaj bar da imaš dva ovako.

Imate li profil na facebook-u?
Uopšte, kakvo je vaše mišljenje o facebook-u?



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-11-14 , 2:45 PM

Quote G@le ()
Imate li profil na facebook-u?
Uopšte, kakvo je vaše mišljenje o facebook-u?


Imala pre par godina i rekla u taj svet vise nikad
A zasto?
Jer me kostalo suza problema i neispavanih noci.

Mnogi kazu danasnja deva vese na Fb ali ja bi rekla sve je vise starih osoba ili onih u srednje g.
Bas kao sto Gile kaze igraju igrice ili sa vec ne zanima me samo kad cujem u javi e si videla onu s onim jbg pise skupa su na fb pukla bi nekome samar koliko je svet postao lud za Fb koliko su se ugrizliu to a neznaju da svaka slika koju postave moze se zloupotrebiti ili sebi dodatne probleme stvoriti zbog istog.

Kako god nista protiv nikoga nemam svako mora za sebe odluciti. :)










399
poruka na forumu
155 997



post # 3 | 2013-11-14 , 4:59 PM

Imam samo one koje poznajem, pomaže mi da ostanem u kontaktu s ljudima koji su mi daleko :) Dobra stvar :)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 4 | 2013-12-08 , 1:27 PM

Quote Kajolani ()
Imam samo one koje poznajem, pomaže mi da ostanem u kontaktu s ljudima koji su mi daleko :) Dobra stvar :)


Potpisujem!

Ko hoće da me doda neka se javi putem pp ;)


.....


Forum » Tehnicki deo » Internet » Facebook - savremeno igralište
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]