• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Tehnicki deo » Internet » Da li Forumi izumiru
Da li Forumi izumiru






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-03-23 , 10:19 PM

Mislite li da forumi kao internet forma izumiru i sta je tome uzrok?
FB i ostale drustvene mreze...? Youtube...? Instagram...?

Ne radi se samo o nasem Forumu, to sam primetila na mnogima.

Sta mislite da bi moglo privuci clanove da vise obrate na Forum paznju?
Smatrate li isto kao i ja da vecina foruma ima skorom identicne teme?
O cemu bi voleli da se vise pise na nasem forumu?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-03-23 , 11:17 PM

Quote Dusomoja ()
Smatrate li isto kao i ja da vecina foruma ima skorom identicne teme?

nije skoro vec imaju... svi forumi imaju iste teme .... :)

Quote Dusomoja ()
O cemu bi voleli da se vise pise na nasem forumu?

pa oo ovom sto vec ima .. da drugi koji postave neke teme koje nisu duple(narvno) se ne brisu jer nema svako isti ukus
tema.. neko voli o fanatastici da pise,nauci, misterijam .. te teme su jako maloo zastupljne i nema ih bas mnog..
o historiji o tome sta se desava sad , kako je bilo nekad.. ima neki temih jako dobri .
a mislim da svakog najvise zanima tema sex i ljubav :)
Zasto? jer tamo ce svako nesto ... khm... da napise.. pogotovo ako su teme malo vise hot i sl.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








108
poruka na forumu
35 310



post # 3 | 2014-03-23 , 11:53 PM

Pa sudeci po nasem bojim se da da, ali zato sajt radi punom parom.


Proleteri svih zemalja, ujedinite se.








712
poruka na forumu
219 844



post # 4 | 2014-03-24 , 1:37 PM

DOK SI TI F-MODERATOR NECE DA UMRE VERUJ MI :D ROK TRAJANJA JE NNEOGRANICEN. hehe


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 5 | 2014-03-24 , 1:56 PM

ma mozda se ljudi vremenom zasite svega ali bar cemo ovaj nas odrzati hahahaah :D
ali po meni trajace to jos dugo samo nove teme ubacivati po malo a i brisati one od pre sto god :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








592
poruka na forumu
208 1412



post # 6 | 2014-03-24 , 3:32 PM

Quote Dusomoja ()
Mislite li da forumi kao internet forma izumiru i sta je tome uzrok?
FB i ostale drustvene mreze...? Youtube...? Instagram...?

Pa nisu ovo uzroci ja mislim, više je uzrok kako je uređen forum grafički, temama i svakako odnosom korisnika i tima koji radi na forumu. Većina foruma pomalo je aktivno al ako je povezan direktno sa igricama il filmovima i serijama što je ovde slučaj. Radim trenutno na 3 neka foruma, primetio sam da korisnici nevole da se funkcije neke možda i zastarele menjaju jer su navikli na njih ali kad šef promeni malo grafičko ogruženje ikone i boje poseta živne i tako stalno radi te ima i prirast pomalo. Druga dosta važna stvar je odnos zaposlenih i postovi koji se pišu. Na jednom radim volonterski i imam dosta slobode. Na drugom forumu radim al dobijem neki kupon za vaučer, e tu nema zezanja svakom mora da se persira ban kad dam kako i što svaki put moram slati menadžeru zajednice. Ima dosta i problematičnih korisnika koji odbijaju druge korisnike da svrate. Dosta je tu problem jer razvojom interneta i bežičnih stvarčica prave dosta frke duplim nalozima i ponašanjem-Najveći problem je ja mislim što je na većini foruma rad volonterski od početka do kraja, dok na nekima imaju pozicije koje se plaćaju te ko radi tu trudi se da za par godina stigne do te pozicije, posledica toga je da je onda rad na veoma visokom nivou :)


Poruku je menjao/la Heaven - Ponedeljak, 2014-03-24, 3:34 PM








13
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 2014-11-13 , 11:26 AM

Primeti se da je posecenost foruma sve manja mislim da su razlog Facebook i Twiter. %)










98
poruka na forumu
6 61



post # 8 | 2014-11-13 , 2:34 PM

Sve ih je manje i manje..mada opet sve zavisi oni dobri forumi su i dalje veoma aktivni..ali danas svaki klinac ume da napravi forum i ima ih na stotine pa zato se i cini da forumi propadaju..
A kako bi forumi postali zanimljivi moraju da imaju i teme za razmenu misljenja..ja mislim da i ovde toga nema dovoljno ili nema kvalitetnih tema..obicno su to teme gde korisnik napise 1 ili 2 puta i to je to nema sta vise da se pise tipa tema lupam sad "Da li ste nevini" i ja napisem "jesam" za par dana napisem "vise nisam" i to je to i ja tu vise nista ne pisem :D onda sledeca tema "Koji su vam omiljeni filmovi" ja napisem nekih 5-6 komada i to je to i ako se setim kojim slucajem za jos neki i kraj...ali kad bi bilo tema gde bi se clanovi ukljucivali sa svojim misljenjima..npr o politici o desavanjima u svetu ili tako nesto e onda bi tu doslo i do rasprave ali bi zato i bilo zanimljivije jer bi uvek imalo sta da se doda ili procita :)


Poruku je menjao/la Slanina007 - Cetvrtak, 2014-11-13, 2:34 PM








111
poruka na forumu
3 34



post # 9 | 2014-11-13 , 2:42 PM

Quote Slanina007 ()
A kako bi forumi postali zanimljivi moraju da imaju i teme za razmenu misljenja..ja mislim da i ovde toga nema dovoljno ili nema kvalitetnih tema..obicno su to teme gde korisnik napise 1 ili 2 puta i to je to nema sta vise da se pise tipa tema lupam sad "Da li ste nevini" i ja napisem "jesam" za par dana napisem "vise nisam" i to je to i ja tu vise nista ne pisem :D onda sledeca tema "Koji su vam omiljeni filmovi" ja napisem nekih 5-6 komada i to je to i ako se setim kojim slucajem za jos neki i kraj...ali kad bi bilo tema gde bi se clanovi ukljucivali sa svojim misljenjima..npr o politici o desavanjima u svetu ili tako nesto e onda bi tu doslo i do rasprave ali bi zato i bilo zanimljivije jer bi uvek imalo sta da se doda ili procita


+ od mene, u potpunosti se slažem. Ovaj forum ima veoma dosta koristnika, odnosno mnogo (ali nikad nije dosta, uvek može bolje ) Tako da bi bilo super, kada bi svako od nas krenuo da smišlja neke zanimljive teme, i da ih naprave i da diskutujemo o njima.





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 10 | 2015-12-30 , 12:47 PM

Istina je da je posećenost foruma sve manja zbog društvenih mreža :)


.....






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 11 | 2016-03-17 , 6:46 PM

Ne mora da znaci, zavisi o cemu se radi, vecina nas bar ja dodjem da pogledam film, usput ispamujem malo forum popricam sa par ljudi i tako, ne mora da zanci da posjecenost sama opada sve dok god imate svjez materijal da dostavljate u ovom slucaju filmovi i sta ti ja znam, ima dosta foruma koji su i dalje vrlo aktivni jer ono sto oni nude nema na drustvenim mrezama, aj sam na dosta foruma koji su aktivni preko 10 godina i idalje imaju par hiljada aktivnih korisnika u 24 sata, problem je samo za forume koji se baziraju samo na druzenje i zezanje, vecina tih ljudi ce se pododavati na drustvenim mrezama i nece imati svrhu onda da dodje opet na taj forum, dok ovde ima razloga zasto bi se vratili. Ne znam to je neko moje misljenje ono.. :p










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2016-11-03 , 10:27 AM

Quote smjesni ()
DOK SI TI F-MODERATOR NECE DA UMRE VERUJ MI ROK TRAJANJA JE NNEOGRANICEN.

jbt lol smeh Zivi bili pa videli

Pa sad mogu reci vreme ide  dalje geeracije se menjaju i cini mi se da njih to ne zanima oni radije gledaju filmove ,serije, igrice, fb znaci nema vise mnogo onih koi su spremni deliti misljenja sa drugima.








VIUK
7
poruka na forumu
9 -12



post # 13 | 2016-11-09 , 0:47 AM

Све зависи од тема на форуму, ако се постављају интересантне теме форум напредује. Ако нема нових и интересантних тема форум стагнира и одумире, ово не зависи само од модератора, уредника или администратора већ и од посетилаца - чланова форума.


Незнање није оправдање!





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 14 | 2017-10-28 , 8:42 PM

pored svega navedenog u uvodnom postu tu su u pitanju dva tri veća foruma koji su pokupili ljude tamo..

npr meni se svidja kompletno izgled ovog foruma lepa forma ceo izgled i mnogo je prijatno kuckati gj








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 15 | 2017-10-30 , 3:10 PM

Quote Sovko ()
npr meni se svidja kompletno izgled ovog foruma lepa forma ceo izgled i mnogo je prijatno kuckati

Slazem se sa tobom ! 
Nije natrpan forum, ne bole oci , ima zanimljivih tema, za sve sto me zanima, sto nema otvori se :) 

Dobrodosao/la , pa kuckaj sa nama cesce hug


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Tehnicki deo » Internet » Da li Forumi izumiru
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]