• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Internet » Online kupovina
Online kupovina






2
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 2014-12-26 , 7:40 PM

Pozdrav forumasi,

Danas sam konacno izvadio karticu za placanje preko interneta.
Posto se bavim fudbalom, prvi cilj mi je da kupim kopacke preko interneta.
Nasao sam modele koji me zanimaju na sajtu http://totalsport.rs i vidim da imaju omoguceno placanje preko interneta.
Zanima me da li je neko imao iskustva sa njima?

Pozdrav, hvala na odgovorima





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 2 | 2014-12-26 , 9:27 PM

A ne znam sta bih reko, vidi se da su novi bez neke proverene reputacije tako da je to rizik sto naravno ne znaci da su losi svako krece iz pocetka u jednoj tacki. :)

Moj savet da ih pre kupovine kontaktiras i vidis da li daju granaciju i racun na kupljenu robu, gde im je prodavnica (fizicka adresa), ako daju super posto ako se ispostavi da nesto nije ok imas pravo na reklamaciju i ako odbiju reklamacuju mozes da se obratis u drustvo za zastitu potrosaca.

Ako ne daju nista vec sve na "rec" onda nema sta da se prica. I naravno plati po preuzimanju (kuriru). :)

Moje licno misljenje (da su moje pare) je da se uvek kupuje u proverenim radnjama ili bar onima s visegodisnjim iskustvom i reputacijom, inace uzimam mnogo toga preko neta. :)








2
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 2014-12-27 , 9:05 PM

Hvala Admine na savetima.

Vec sam izabrao model kopacki i narucio preko internet prodavnice TotalSport-a.Platio sam online, popunio podatke na sajtu TotalSporta, preusmerili me na sajt banke gde sam popunio jos neke podatke koji se odnose na samu karticu i to je to.Jos da napomenem da sam dobio i podrsku mailom, stvarno se ljudi trude da sve lepo objasne.Svaki njihov proizvod stize u roku od 24 casa, i ocekujem ih sutra u toku dana.
Javljam kako sam prosao.





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 4 | 2015-01-04 , 7:57 PM

Recimo Pik.ba da


.....


Forum » Tehnicki deo » Internet » Online kupovina
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]