• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Grafika » Simke Photography
Simke Photography



  raso

SimkePhotography
91
poruka na forumu
19 88



post # 1 | 2017-02-08 , 12:30 PM

Pozdrav drugari! :)

Već neko duže vrijeme se bavim fotografijom , ne toliko profesionalno pošto nemam još neku zavidnu opremu. Ali eto ,može se reći amaterski da radim ovaj posao. Pa eto,želio bih da vam predstavim neke fotografije :)















Eto to su neke od fotografija koje sam napravio,biće ih još dosta :)


Poruku je menjao/la raso - Petak, 2017-02-10, 1:25 AM










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2017-02-09 , 5:40 PM

Quote raso ()
Pozdrav drugari! Već neko duže vrijeme se bavim fotografijom , ne toliko profesionalno pošto nemam još neku zavidnu opremu. Ali eto ,može se reći amaterski da radim ovaj posao. Pa eto,želio bih da vam predstavim neke fotografije

Fotografije su lepe, mada ne bi trebalo da koristis sajt sa puno registrovanih ljudi za svoju promociju.. 
Zamolicu te samo da sve ove slike uplodujes putem VN-a kako bi se smanjila rezolucija slika, s obzirom da su u ovoj velicini izdeformisale stranicu, kao sto i sam vidis.. :) 

Pozdrav.


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  raso

SimkePhotography
91
poruka na forumu
19 88



post # 3 | 2017-02-10 , 1:31 AM

Nutella92, Hvala za komentar :)

Prije svega ne radim ovo radi promocije,jer ovaj vid 'promocije' ne može biti uspješan.Ne radi se to tako.
Stranicu sam prije svega objavio jer tamo izbacujem slike,želim da čujem komentare drugih i slično. Od ovog ne zarađujem,imam svoj posao koji mi je dovoljan. Ovo radim iz hobija i ljubavi prema fotografiji..  Nemoj me pogrešno shvatiti ali nemam ništa od ovakvog tipa promocije.. :)
A što se tiče rezolucije.. Znam da se tako slike postavljaju,problem je u tome što su slike velikih veličina a vaš servis dozvoljava do 500kb .. Za ovakve fotografije postoji autoresize plugin.. Lijep pozdrav i izvinjavam se što sam objavio link jer doista nisam imao tu namjeru,obrisao sam ga i to je to .. Prijatno veče










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 4 | 2017-02-10 , 12:45 PM

Quote raso ()
A što se tiče rezolucije.. Znam da se tako slike postavljaju,problem je u tome što su slike velikih veličina a vaš servis dozvoljava do 500kb .. Za ovakve fotografije postoji autoresize plugin.. Lijep pozdrav i izvinjavam se što sam objavio link jer doista nisam imao tu namjeru,obrisao sam ga i to je to .. Prijatno veče

Nema veze ako je i 500kb mi cemo svakako uzivati i u manjim rezolucijama :) 
Bitno je da su slike lepe i da se mogu pogledati :) 
Samo recimo , da bih videla ovaj tvoj tekst ceo morala sam da smanjim na 70% ekrana pregled pretrazivaca, pa ti zato kazem :) Preglednije je onako  ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








172
poruka na forumu
79 708



post # 5 | 2017-02-12 , 0:16 AM

Prva fotografija mi je prilicno gotivna :D Lepo odradjeno :)


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...





  raso

SimkePhotography
91
poruka na forumu
19 88



post # 6 | 2017-02-12 , 12:07 PM

GothicWolf, to sam radio za takmičenje jedno , tačnije 1vs1 battle .. Naravno pobjedio sam sa ovom slikom za ne toliko mnogo glasova razlike :D










172
poruka na forumu
79 708



post # 7 | 2017-02-12 , 11:51 PM

raso, inace cini mi se cak da san tu sliku i pre videla :) Svaka cast ;)


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...





  raso

SimkePhotography
91
poruka na forumu
19 88



post # 8 | 2017-02-13 , 12:30 PM

GothicWolf, moguće,takmičenje je bilo održano na jednom gfx forumu sad već duže vrijeme ugašenom :)
I na DeviantArt je bila objavljena takođe pa moguće onda lako :D
I hvala mnogoo :)




Forum » Tehnicki deo » Grafika » Simke Photography
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]