• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Problem sa racunarom, bagovi
Problem sa racunarom, bagovi






97
poruka na forumu
58 0



post # 1 | 2012-06-30 , 6:38 PM

Danas mi se 3-4 puta za redom desio neki bag, usao sam na net i otvorio 3-4 prozora i nero burnig room da skida pa potom da instalira i zakovo mi je komp, slova su mi nestala sa ikonica......
Dali neko zna sta je to i kako mogu da resim problem ???





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 2 | 2012-07-07 , 10:44 PM

skeniraj pc, da nisi uhvatio neki trojanac :D










135
poruka na forumu
1 34



post # 3 | 2012-09-01 , 9:05 PM

Ljubo@, instaliraj CC clener :)








97
poruka na forumu
58 0



post # 4 | 2012-11-17 , 3:40 AM

Sitem mi je bio pao, hvala u svakom slucaju :)








91
poruka na forumu
62 453



post # 5 | 2013-06-08 , 2:48 PM

Ljubo_bre
u vecini slucajeva se desi da je nesto od nekih "nepozeljnih" stvari doslo u tvoj komp,
nekada je dovoljno da neki kontakt samo malo zeza, pa da ti sistem trokira,
nekad se desi da se i memorija pokvari, pa prikazuje da je ok, a u stvari nije,
a najgore kada ti napajanje zeza, tada ti isto sve zivo moze zezati u sistemu,
ima jos sto sta, svaka "dlaka" moze da smeta, a vremenom i sam win zaglupi, napuni se glupostima, pogotovo u temp folderu, koji je sakriven, ali da ne gnjavim vise, bitno da si sredio, hteo sam samo malo da ti priblizim, sta je sve moguce :D


http://youtu.be/1yw1Tgj9-VU








2
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 2014-03-07 , 0:34 AM

imam mali problem. Danas sam donio komp sa servisa gdje je sve formatirano i instalirani ponovo win xp sp3
medjutim, sada nikako ne mogu naci sto mi blokira pokretanje ove aplikacije za javu za gledanje filmova.. dopustio sam skoro sve moguce na kompu, ali nesto jos uvijek blokira gkPluginsgib

moze li tko pomoci savjetom???








1
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 2014-03-18 , 9:19 AM

jel su ti upste instalirali javu? zbunjen








68
poruka na forumu
103 357



post # 8 | 2014-03-18 , 9:55 PM

Quote Bela32 ()
imam mali problem. Danas sam donio komp sa servisa gdje je sve formatirano i instalirani ponovo win xp sp3
medjutim, sada nikako ne mogu naci sto mi blokira pokretanje ove aplikacije za javu za gledanje filmova.. dopustio sam skoro sve moguce na kompu, ali nesto jos uvijek blokira gkPluginsgib

moze li tko pomoci savjetom???

JAVA error nakon update-a i kako je rešiti







  mili



1
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 2014-10-14 , 10:52 PM

Verovatno ne odgovara temi, ali ovde mi je najpribližnije. Pojavio mi se danas prozor sa tekstom "another computer on this network has the same ip address as this computer. contact your network administrator for help resolving this issue." Da li bi to značilo da je hakovan, ili šta? hvala na svakoj pomoći








63
poruka na forumu
50 166



post # 10 | 2014-10-15 , 8:22 PM

lele , napokon sam uspela da se ''nekako iskobeljam'' iz sistemskih problema i TO Sama ... Kada ga sada nisam razbila ,verovatno necu nikada - ali bitno je da radi ... juhu !!!!!
Poceo je da se ''zakucava'' i ''luduje'' u potpunosti ... Na kraju sam ga ''isprogramirala'' ,''preprogramirala'' itd. i USPELA sam ... , ali za ovakve , kao sto sam ja danas imala ''slucajeve'' ,zaista je potreban Serviser ,a ja sam pored Muza to polako i ''naucila ponesto'' ,a i opet ''ponesto na MOJU Veliku Srecu'' !!! ... To je tako - kako je , pa sam prvo probala ''solo'' ,pa kako ispadne ili nosi kod Servisera.Samo Serviser ce ti uzme ''kintu'' , ali ko je ima bolje tako , barem ce da ustedi na zivcima , hahahah ccc lud luda lol ... Msm imam JA ''kintu'' ,ali mrzelo me da nosim ''sivonju'' od Kompa ,a i sada znam da je vredelo pokusati /ali nikako nije vredelo zivaca koje sam izgubila.../ + bila bih bez Kompa minimum 3-4 dana ,a JA hocu da gledam vec Danas filmove i serije - i eto ''Sreca MI Se Osmehnula'' i uspela sam ,pa odo da gledim nesto ,ali sledeci put ,pravac Serviser - vise nemam zivaca za ovo ... Danas sam ih izgleda ''POTROSILA SVE'' ..... juhu lud lol nzm pospana ruze wtf rock juhu klopa :) :D xd da ;) hehe xd ;) klopa :D cao


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !


Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Problem sa racunarom, bagovi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]