• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Antivirusni programi (karakteristike i linkovi)
Antivirusni programi






7
poruka na forumu
0 0



post # 16 | 2014-09-16 , 6:51 PM

NOD 32+Malwarebytes
nema problema








111
poruka na forumu
3 34



post # 17 | 2014-11-12 , 6:43 PM

Tema je dosta stara, valjda nema problema sto je dizem opet. Ali deluje mi zanimljivo pa bih hteo i da kazem neko svoje misljenje o antivirusima, mozda ce nekome i da znaci :)

Od svih tu antivirusa koje je Admin nabrojao, jedini za koji me sada nije izneverio jeste " Avast " . Do skoro sam koristio Aviru, ali krzo nju mi je prosao jedan malver koji mi je jeo ikonice, ni sam ne znam kako je prosao. Vec 3-4meseca koristim Avast i za sada mi je sasvim dobar. Za ostale antiviruse necu nista da govorim, ko se malo razume u racunare, trebalo bi da deli moje misljenje. :)








98
poruka na forumu
6 61



post # 18 | 2014-11-12 , 10:26 PM

I ja takodje koristim Avast vec duze vreme..pre sam koristio Aviru ali mi je nesto oslabila u zadnje vreme i delovalo mi dosta sumnjivo sa njom a jos su poceli da me smaraju sa nekim reklamama..pa sam je i obrisao i tad instalira oavast i od tad mi je sve ok jos mi nijednom nije zabagovao komp i dalje je brz kao prvog dana :D :D :D
Ali moj burazer koristi aviru i ima problema :P





  Cr0W



16
poruka na forumu
1 4



post # 19 | 2015-12-20 , 7:21 PM

Ne znam kakva je politika foruma za osvežavanje dosta starih tema... ali 'ajde ;)
Odličan antivirus na koji sam naišao (koji će, ako nije već, biti ultra popularan) je kineski 360 Total Security... Da ne bih dužio priču i trošio reči bespotrebno pročitajte recenziju jednog mog drugara...

360 Total Security – skoro pa savršeni besplatni antivirus

Novi najbolji besplatni antivirus – 360 Internet Security











66
poruka na forumu
4 29



post # 20 | 2015-12-23 , 2:59 AM

Podrzavam 360 antivirus i ja sam poceo da ga koristim u poslednje vreme i jako sam zadovoljan. Do sada sam koristio Kasperski anti virus, Kasperski internet security, Norton, Avast...


Od svega sto imam na sebi najvazniji je izraz na mom licu.


Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Antivirusni programi (karakteristike i linkovi)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]