• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Problem sa kompom
Problem sa kompom



  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 1 | 2017-01-20 , 3:10 AM

Juce mi je komp poludeo.

Ovako, imam windows XP SP2, i nikad mi see ovako nesto nije desilo. Juce poceo sam da me izbaca sa hroma, i poceo je sam da se gasi. Danas isto tako, samo sto kad se upali, trebalo mu po 2 minuta da mi izbaci ikonice, sada ni to nece. Samo stoji pozadina i to je to. Zna neko u cemu je problem ? Se nekome desavala ovo i kako je resio. Kako ja da resim, a da ne reinstaliram sistem ?








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 2 | 2017-01-20 , 6:40 PM

Ma tebe su virusi okovali, dogodilo se i meni to jednom prije 5-6 god, ne gine ti tu radjenje sistema, mozes probati antimalware program onaj iskoristiti da probas skenirati i pobrisati sve mad ane vjerujem da ce ti to mnogo pomoci, sjecam se da je meni bilo, poceli su mi nestajati odredjeni programi u system32 pa su mi izlazili errori i sve je usporeno bilo, realno odradi sistem, ako imas sta bitno sacuvaj i to je to










5
poruka na forumu
5 39



post # 3 | 2017-01-23 , 6:59 PM

Meni se to desilo pre par meseci. Moze biti i da nije virus, mada naravno nista iskljuceno. Propaj da pogasis sve ekstenzije u chrome-u. Moze biti takodje i do ram memorije, s obzirom da chrome jede memoriju. Probaj da reinstaliras chrome takodje. Probaj u 'incognito' verziji chroma. Ako nista ne uspes odradi taj win reset i to je to.








121
poruka na forumu
479 4165



post # 4 | 2018-01-12 , 11:57 PM

Ja imam problem na Windows 10. Nešto sam brljala sa jednim programom i nekom greškom Start Meni prebacila na 8. Kako da vratim Start Meni Windowsa 10?


"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" Jovan Jovanović Zmaj





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 5 | 2018-01-13 , 0:10 AM

Quote Vesnabv ()
Ja imam problem na Windows 10. Nešto sam brljala sa jednim programom i nekom greškom Start Meni prebacila na 8. Kako da vratim Start Meni Windowsa 10?


1) Ukucajte u pretragu pored start menija: Taskbar.
2) Izbaci vam na vrhu: Taskbar settings, idete na to i u opcijama pri dnu desne strane samo prebacite opciju "Use full screen" na Off. :)








121
poruka na forumu
479 4165



post # 6 | 2018-01-13 , 8:27 PM

Hvala na pomoći, ali meni u tom settingsu stoji Off, tako da neznam šta bih još mogla da uradim. :)

Added (2018-01-13, 7:27 PM)
---------------------------------------------
Uh, moram da se ispravim stid Pokazala sam mužu to što ste mi napisali i on je uspeo da popravi na osnovu vašeg uputstva, hvala vam mnogo. hug



"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" Jovan Jovanović Zmaj


Forum » Tehnicki deo » Pc Klinika » Problem sa kompom
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]