• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Mobilna telefonija » VIP (druga prica)
VIP






38
poruka na forumu
2 15



post # 1 | 2012-09-23 , 4:49 PM

Sta mislite o ovoj mobilnoj mrezi?
Kako Vam se dopada?
Da li mislite da je povoljna?
Da li je koristite ili ste koristili ranije?











poruka na forumu
REP OFF



post # 2 | 2012-09-23 , 7:03 PM

Koristim je par godina.
Dopada mi se i necu je menjati.
Mislim da je povoljna, a i ne zanima me kakve su cene kod drugih mreza.








4
poruka na forumu
12 76



post # 3 | 2013-01-03 , 1:51 AM

Koristim je jer sam pod ugovorom...a promenicu odmah nakon isteka ugovora jer su skroz nepovoljni :D


my name iz Bond is the James Bond hehehehe








1600
poruka na forumu
60 489



post # 4 | 2013-01-03 , 2:42 AM

Nemam nikakvo misljenje,koristim MTS i za mene je MTS najbolja mobilna mreza :)


I never got to say "I Love You" as much as I wanted to. :)








399
poruka na forumu
155 997



post # 5 | 2013-04-14 , 11:56 AM

Koristim VIP ali prepaid, po uplati od 200din kredita mi se automatski aktivira bonus od ne znam koliko minuta,poruka,mb koji traju narednih 7 dana, što dodje 800din mesečno i nije veliki iznos, nije mi se desilo do sada da nemam dometa ili nešto slično i zadovoljna sam:) mada non stop mi šalju neke poruke,akcije i još štošta to me mnogo nervira lele


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








1203
poruka na forumu
58 815



post # 6 | 2013-05-30 , 2:00 PM

Nisam koristio jos :)








90
poruka na forumu
11 23



post # 7 | 2013-12-09 , 12:50 PM

Beži od njih, to su lopovi. :D





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 8 | 2013-12-09 , 12:56 PM

Quote cp6uja ()
Beži od njih, to su lopovi.


Koristim ih vec 5 godina ( pretplata ) i ubedljivo su najbolji, sad dosta nijh mi kaze da od Bg i dole nemaju neku dobro razvijenu mrežu pa u to ne zalazim moguće je ali u Vojvodini nema boljih. Od ponuda za pretpaltu, pokrivenosti i cena, planiram i dalje da ih koristim još dugo vremena. :)

Jako retko ko u mom imeniku ima MTS ili telenor broj a VIP trenutno ima najveći rast korisnika ( trenutno preko 2 miliona ako se ne varam ) tako da mora da valjaju bar nešto. :D








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 9 | 2014-01-13 , 9:46 AM

Quote Deki87 ()
Sta mislite o ovoj mobilnoj mrezi?
Kako Vam se dopada?
Da li mislite da je povoljna?
Da li je koristite ili ste koristili ranije?


Joj koristim ih otkako su poceli sa radom i mogu reci da na pocetku nisam bila mnogo zadovoljna mrezom ,jer retko gde sam mogla uhvatiti signal, razgovori su mi pucali stalno , al to je bilo u vreme dok se jos nisu prosirili i kad su tek razvijali mrezu .. I tad su imali jako dobre promocije :)

Sad sam prezadovoljna :) Ja sam na onoj postpaid-prepaid tarifi SIGURICA 2000 din :D i to mi traje mesec dana , taman za mene .. Racun mi dodje oko 700 din :D a ako istrosim tih 2000 mogu da uplatim kredit ko da sam prepaid korisnik :) Znaci to mi je kao neka kontrola troskova, gde ne mogu racun da prekoracim :)

Sto se tice mreze sad razvijena je super, tako da nemam problema sa njom.. Jedva cekam jos par meseci da mi istekne ugovor i da menjam fon :D Jedino sto me iritira je sto i nemaju neku veliku ponudu dobrih telefona , uglavnom su alkateli sa kojima nemam dobra iskustva i to sto ne mogu vishe da i poFatam za sve silne akcije i promcije koje svaki cas imaju :o


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








387
poruka na forumu
90 1169



post # 10 | 2014-01-13 , 1:13 PM

Takodje koristim vec 6 godina od kako su poceli,menjao sam berojeve dosta nekad mi se nije svidjala neka promocija nekad da,zavisi sve do njih i sta nam omoguce.

Sada sam na onoj 200 kinte i 6000 minuta za mesec dana brt isplati se...i kako VIP moze da bude navaljasan?? nelupaj








Wooo - hooooo!
177
poruka na forumu
10 108



post # 11 | 2016-06-07 , 8:05 PM

Quote scorpion ()
Koristim je par godina.
Dopada mi se i necu je menjati.
Mislim da je povoljna, a i ne zanima me kakve su cene kod drugih mreza.

Potpuno ista situacija i kod mene. da




Forum » Tehnicki deo » Mobilna telefonija » VIP (druga prica)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]