• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Mobilna telefonija » Mts , Vip ili Telenor? (?)
Mts , Vip ili Telenor?






9
poruka na forumu
1 4



post # 1 | 2014-09-19 , 8:36 PM

Evo ovako posto hocu da uzmem telefon pretplatu sad me zanima koji mobilni operater je najbolji ?
Mene zanima koji od ova 3 ima najbolje pondule mobilnih telefona?


Everything you can imagine is real.





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 2 | 2014-09-19 , 9:39 PM

Sve zavisi gde zivis, ako si na podrucju Vojvodine onda nema price idi na VIP i neces pogresiti. Ubedljivo najjaca pokrivenost, najbolji paketi za pretplatnike itd.

Ako si Bg i sredisnja Srbija onda MTS ili Telenor, za krajnji jug ti je najbolji MTS. Dzaba paketi ako je mreza losa u tvom delu. :)

Inace u Vojvodini sve 3 mreze imaju super signal pa ne moras da brines ali VIP ima po meni najbolju ponudu. Sve telefone kao i cene uz odredjene pakete mozes da vidis na sajtovima sva 3 operatera. :)

Od sve 3 mreze meni je najlosiji Telenor e sada mozda se neko ne slozi s tim. :D








63
poruka na forumu
50 166



post # 3 | 2014-09-19 , 11:58 PM

- I Ja bih rekla , pa ,bukvalno sve sto i g.''Admin'' ... !
Ja licno sam iz Novoga Sada Grada i koristim '' MTS '' i za sada je O.K. , tj. nemam nekih primedbi ,a takodje imam par Drugarica na '' Telenor-u '' i stalno se nesto zale ... / te ne radi ovo , nece ono , itd. , itd. , pa ce da predju u '' VIP '' / , a iskreno da Ti kazem i Ja planiram da uskoro predjem na '' VIP '' , jer je za mene bar , ipak nekako za nijansu bolji od trenutnog '' MTS-a '' , bar po novim ponudama.Ti se raspitaj dobro , pa izaberi sta Tebi najvise odgovara u zavisnosti od mesta gde zivis / tj. od ''pokrivenosti'' i kvaliteta same mreze - msm da to mozes i preko interneta , ma moze sigurno samo ukucaj i gledaj sta nude i kakvi su / ... Znas kako kazu: '' 3 puta meri , a onda 1 put seci ''.Pa tako i Ti , polako pogledaj pakete , ponude i uporedi ih ,pa izaberi sta Tebi najvise odgovara.
Srecno Ti bilo i pozzz..... :* cao


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !


Forum » Tehnicki deo » Mobilna telefonija » Mts , Vip ili Telenor? (?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]