• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tehnicki deo » Mobilna telefonija » iO's vs Android (Ili da kazemo iPhone vs Samsung...)
iO's vs Android



  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 1 | 2016-12-30 , 8:41 PM

Stara tema ali opet je zanimljivo cuti neka nova misljenja. :D

Koji je po vama bolji izbor i zasto? Da li je to iOS ili Android? Zasto preferirate jedan u odnosu na drugi, da li vam je bitan samo brend ili je na prvom mestu kvalitet? :)

Napisite koju recenicu na osnovu vaseg iskustva da se ne bi sve svelo samo na rec/dve. :)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2016-12-30 , 9:11 PM

Android mnogo koci, nisam ga imala ,ali svi oko mene su ga imali, pa sam imal priliku da posmatram. Usporen je dosta, i prosto kad sam ga isprobala par puta , ne mogu suvise mi je spor , navikla sam na IOS :) Dosta njih mi se zali na to da im ponekad te aplikacije zablokiraju skroz telefon i da to resavaju tako sto ga iznova i iznova restartuju, sto je po meni glupo. 

Istina je da sada prave aplikacije za IOS i za Android masovno, i onda se ljudi navlace samo tako da ih kupuju.. Android pre posto mu dodje jeftiniji, makar kod nas. 

Ja sam zadovoljna Iphone 5s :) Brz je, estetski lep, efikasan, i vrsi funkciju. Ne koci, ne baguje, ne gasi se sam od sebe, i otvara sve aplikacije jako brzo. Ljudi ne zele da se opredeljuju za njega jer je dosta ogranicen. Pravljen je za Americko trziste i dosta toga ne moze da se uradi sa njim, makar ne ovde.. Ali kad cujem recimo : ne moze da prebacuje preko blututa stvari, samo se zapitam , a ko jos danas koristi blutut, pored vibera, whatsapp i ostalih aplikacija ... 

Okej masa stvari ide preko iTunes-a , ali zar je to toliko strasno? Prebacivanje muzike , fajlova i slicno - pa svi telefoni imaju usb i kace se na komp kad oces da prebacis nesto..

Telefon je odlican i sluzi da vrsi funkciju kao sto rekoh, ako zelis vise od toga kupi tablet, iPad ili laptop pa ga koristi tako, a ne telefon hehe


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








829
poruka na forumu
588 3749



post # 3 | 2016-12-30 , 11:35 PM

Nikad koristio nisam Iphone,i stvarno neznam koja je razlika ,sem sto mog drugara sad zovemo Djile Ajfon Axaxxaxaxa  lol :lol: lol


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 4 | 2017-11-07 , 3:07 AM

^ lol 

android :D








134
poruka na forumu
150 1011



post # 5 | 2021-07-01 , 8:48 PM

Android definitivno.


Forum » Tehnicki deo » Mobilna telefonija » iO's vs Android (Ili da kazemo iPhone vs Samsung...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]