• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Gdje ćemo živjeti???
Gdje ćemo živjeti???






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-10-18 , 4:14 PM

Živjećemo na vodi, u vazduhu, ispod zemlje!
U uslovima ubrzane urbanizacije neizbježno se postavlja pitanje: Kuda sa tolikim ljudima? Sve je više gradova koji, u nedostatku prostora, rastu u visinu, neki gradovi na obalama grade vještačka ostrva, a neki prave čardake ni na nebu, ni na zemlji. Zbog toga se dizajneri i planeri koncentrišu na mora i okeane. Naseljavanje mora podazumjeva razvoj plutajućih gradova. Ideja je potekla od Instituta za naseljavanje mora (Seastading Institute), koji se rukovodi ciljem da stvori potpuno nezavisne gradove, a ne da obezbijedi više prostora za širenje stanovništva
Možete li da zamislite takav život??



Fajlovi: 3633639.jpg (81.6 Kb) · 7371035.jpg (75.5 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 2 | 2012-10-18 , 7:44 PM

ima mjesta, u povijesti su boleti i ratovi svako toliko prorijedile brojno stanje, mislim da nema brige oko mjesta...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2012-10-18 , 7:47 PM

U uslovima ubrzane urbanizacije zbunjen zbunjen zbunjen gde ovo na mesecu mozda ??? ja kako znam sve je manje i manje ljudi a neko bi da zivi ni na nebu ni na zemlji xaxaxaxax xd xd xd losa procena sad_clown, slazem se stebe :)








478
poruka na forumu
107 311



post # 4 | 2012-10-18 , 11:50 PM

Mjesta ce biti uvijek, postoje ljudi koji brinu o tome. da
Quote (sad_clown)
boleti i ratovi


Samo ne znam sto ce nam mjesto kad sve drugo zagadimo i unistimo do kraja (zrak,zemlju,vodu...) a tu su i klimatske promjene...
Ah da...pa i tu imamo ljude koji brinu o tome, imati cemo sve umjetno.
Bit ce nam super. da

Jedino...znate, nasla sam neku sliku kako cemo izgledati jednog dana. Poigrali se neki australski studenti, pa eto:

E ovo je malo zabrinjavajuce...
:D


Poruku je menjao/la Fizica - Cetvrtak, 2012-10-18, 11:52 PM


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 5 | 2012-10-19 , 2:19 AM

ja vec sada imam ovakvu frizuru, znaci li to da sam napredan?


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 6 | 2012-10-19 , 7:05 PM

ja bi na vodi ako moze :D molim lijepo

ma kakvi prenaseljenost eno iraka irana jos malo pa nece biti nikoga,a kako je krenulo i kod na e tako ubrzo ne bojim se ja da nema mjesta i potpuno se slazem sa postovima iznad


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 7 | 2012-10-19 , 7:17 PM

Fizica, pa to se kaze svi ce da budu isti nema vise lepi ruzni debeli mrsavi svi isti :D et vrati se sve ti je oprosteno :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-11-06 , 8:46 PM

Quote (Fizica)
znate, nasla sam neku sliku kako cemo izgledati jednog dana

E pa ja ne zelim takva biti pa sta bude :D
ja cu jednog dana da zivim negde na balkanu daleko od grada daleko od ljudi u jednoj maloj kucici okruzena prirodom
gde se ne cuje autoban gde ima zivotinja i cveca gde su zore i veceri kao u raju a prodavnice i soping centrovi 100-tinama km udaljeni.Eto :pA dal ce ko na vodi na mesecu u oblacima neznam :p :p

Narod se radja i umire kad kine jos nije stradala necemo ni mi i ako bude sta bice nam svima isto a do tad
ja mastam o zivotu u toj malenoj kucici.










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 9 | 2013-01-08 , 1:08 PM

(Sid)
ima mjesta, u povijesti su boleti i ratovi svako toliko prorijedile brojno stanje, mislim da nema brige oko mjesta...


ako vec su vec prorijedile bolesti i ratovi, kako to da je sve vise i vise milijardni ljudi na planeti??? ili mozda statistike lazu i lazu oni koji nas "filuju" takvim informacijama??? %)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








478
poruka na forumu
107 311



post # 10 | 2013-01-13 , 10:45 PM

devils_angel, Pa cekaj malo, bit ce ratova u ne tako dalekoj buducnosti.
Treba samo da dosegnemo jos malo vece brojcano stanje.


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 11 | 2013-01-14 , 10:25 PM

jbg, knezi i indijci ne ratuju...
Samo se sexsaju....


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 12 | 2013-01-15 , 11:44 AM

Fizica, ne cekala vala... a da Bog da, i ne docekala jos jedan... %)
Quote (Sid)
knezi i indijci ne ratuju...

eto vidis da sam u pravu... izgleda da cemo se morati gurati u uske vrece za spavanje... po dvoje... :p :p


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Gdje ćemo živjeti???
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]