• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Poslovi koje nikada ne bi radili
Poslovi koje nikada ne bi radili






2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 1 | 2013-02-10 , 8:40 PM

Da li postoji posao koji nikada nebi radili?

Mozda vas je sramota?

Ili je ispod vaseg nivoa?

Da li biste radili posao za koji niste skolovani ili ako imate fakultet da li bi radili posao tehnicara?

Mene licno nista nije sramota raditi,sramota je ljencariti i zivjeti na teret drugih.

Sto se kaze,ko god hoce da radi,za njega ima posla.

Znaci radila sam sve pa cak i u sumu isla,ali se nemogu zamisliti kako prodajem kokice ili sladoled na ulici :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-02-11 , 0:18 AM

Quote (Uranijum)

Mozda vas je sramota?

Ili je ispod vaseg nivoa?

Raditi u javnoj kuci ili biti prostitutka radije metak u celo kad bi pala na taj nivo.
Quote (Uranijum)
Da li biste radili posao za koji niste skolovani ili ako imate fakultet da li bi radili posao tehnicara?

Sto da ne to je dokaz da umem i bez skole isto raditi.
Quote (Uranijum)
Mene licno nista nije sramota raditi,sramota je ljencariti i zivjeti na teret drugih.
gj
Quote (Uranijum)

Sto se kaze,ko god hoce da radi,za njega ima posla.

gj

Covek treba da zna gde mu je granica kako u svemu tako i u poslu znaci do te mere idem nize ne.










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 3 | 2013-02-11 , 0:44 AM

Quote (Dusomoja)
Raditi u javnoj kuci ili biti prostitutka radije metak u celo kad bi pala na taj nivo.


ehehehehe taj mi ''posao'' nije ni pao na pamet eheheheheheheheh

a nebi ni ja :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








1354
poruka na forumu
453 256



post # 4 | 2013-02-11 , 11:26 AM

Quote (Uranijum)
Mene licno nista nije sramota raditi,sramota je ljencariti i zivjeti na teret drugih.


Tako je kumo!
Nema tu sramota, nivo, granice i ostalo, nema hleba bez motike, SRAMOTA JE KRASTI a raditi nije :)
Svaki posao je za sebe, bilo da su viskoko obrazovani ili bez skole nema razlike svi imaju jedno POSENI POSAO a po meni to je jedino bitno, mada na zalost doslo je vreme da se do posla dolazi jako tesko tako da ljudi su poceli vise ceniti svoj posao, bilo da je smecar, direktor pravnik. . . svi mi jedni od drugih zavisimo, tako da nema tu nikakvog nivoa! :)
Quote (Dusomoja)
Raditi u javnoj kuci ili biti prostitutka radije metak u celo kad bi pala na taj nivo.

Ime i te devojke rade iz razloga sto im treba hleb! Posteno je i to jbg nismo svi isti neko ima zeludac za to neko nema, neke rade voljno neke su prinudjene sve u svemu ni to ne mozes da kazes da je to neki nivo! :)
Naravno da nikad ne bih radila tako nesto al isto tako, ko smo mi da ih osudjujemo :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








61
poruka na forumu
11 20



post # 5 | 2014-09-15 , 10:18 PM

ja nebi nikada radio neki posao oko medicine , nije da me sramota nego se me gadi kada vidim neciju krv i tako a ne plasim se od inekcija,vakcina i tih stvari ali me je mnogo gad i nebi taj posao radeo ni za ne znam sta :D








70
poruka na forumu
92 212



post # 6 | 2014-12-28 , 8:06 PM

Svi mi kazemo i pomislimo nekada ee nebi ja ovo radila /radio kada uhvati stiska onda svima sve odgovara .


Zivot nam se sveo na lakove i bockanje .Prepucavanja i komentarisanje tudjih zivota.Jedni druge vredjamo a da se i nepoznajemo .Svet je postao izopacen i pun ljudima koji drugima zele zlo .Nazalost nepostoji vremeplov koji ce nas vratiti u vreme kada nista nije bilo vaznije od druzenja i smeha








272
poruka na forumu
399 1461



post # 7 | 2014-12-28 , 8:54 PM

Doktor i taksista, definitivno!








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 8 | 2016-03-10 , 9:10 PM

Ma radio bi sve, kad stisne i kad stegne stomak, radit se mora! Ima poslova koje smatram neugodnim ali kad se mora, mora se...bar privremeno...


Poruku je menjao/la Fox1e™ - Cetvrtak, 2016-03-10, 9:13 PM







  DonDS



177
poruka na forumu
12 79



post # 9 | 2016-03-18 , 6:38 AM

Dokle god je legalno sve je ok.


Through action, a Man becomes a Hero
Through death, a Hero becomes a Legend
Through time, a Legend becomes a Myth
And by learning from the Myth, a Man takes action ...


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Poslovi koje nikada ne bi radili
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]