• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Audio knjige
Audio knjige



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-12-12 , 3:11 AM



Savremeni način života nam često ne ostavlja mnogo vremena koje bismo posvetili ljudima i aktivnostima koje volimo. Mnogi ljudi zbog toga žrtvuju čitanje. Ali moderne tehnologije nam omogućavaju da to promenimo, pa tako recimo možete dok ste u šetnji ili kolima da slušate neku knjigu koju su pročitali profesionalni spikeri ili glumci...

Evo dve Online biblioteke sa besplatnim audio knjigama na srpskom i engleskom jeziku:

Domaća literatura: -----------------> http://www.audioknjige.rs/ <------------------------
Strana literatura:-------------------> http://www.booksshouldbefree.com/ <----------------------

Pa eto koga zanima, neka uživa. ;) Takođe, neke preporuke su uvek dobrodošle. :)

Ostati ravnodušan prema knjizi, znači lakomisleno osiromašiti svoj život. – Ivo Andrić
Ko je savijen nad knjigom, taj uspravno hoda.


Fajlovi: 1723487.jpeg (52.0 Kb)

Poruku je menjao/la hrabri_mali_toster - Cetvrtak, 2013-12-12, 3:28 AM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








417
poruka na forumu
137 1408



post # 2 | 2013-12-12 , 4:14 AM

DO SADA SAM BIO TOTALNO PROTIV AUDIO KNJIGA !!! NAIME IMAM NA STOTINE SF I HORROR KNJIGA ,A TAKODJE IMAM I SVE "ALAN FORD" STRIPOVE + JOS GOMILE DRUGIH STRIPOVA ... PROBLEM JE STO KADA CITAM OCI POCNU DA ME PEKU OD NAPREZANJA ,NARAVNO ,POSLE DUZEG VREMENA CITANJA ... MEDJUTIM SADA KADA SAM PROBAO OVO " AUDIO SLUSANJE " KNJIGA ,JA SAM TOTALNO ODUSEVLJEN.LEPO LEGNEM I PUSTIM DA MI SE CITA KNJIGA KOJU ZELIM ... FENOMENALNA STVAR U KOJOJ CESTO UZIVAM I UZIVACU I DALJE . . . U SVAKOM SLUCAJU HVALA TI MNOGO g. "hrabri_mali_toster" ,POGOTOVO NA ADRESAMA KOJE SI NESEBICNO USTUPIO ,TAKO DA OD SADA KONSTANTNO KADA IMAM VREMENA ILI PONEKAD CAK PRED SPAVANJE PUSTIM I SLUSAM KNJIGU ,PA AKO ZASPEM ,SLEDECI PUT NASTAVIM OD DELA KOJEG SE ZADNJEG SECAM ... ODLICNA STVAR STO SE MENE LICNO TICE ... - POZDRAV I SVE " The BEST " - . . . !!!!! da B)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2016-02-25 , 10:28 AM

Mora reci nije to los izum ali koliko je dobar ima i lose u njemu:
Np pre ce oci da zabole gledajuci u tablet nego knjigu :D

Kad smo kod ovoga sedim skoro u jednoj cekaonici a do meine jedan stari bracno par i ona izvadi iz torbe elektronsku knjigu
upali cuti i gleda i gleda zatim rece dedi jao sto me sad ovo nervira neznam kako da se vratim na pocetak knjige a on kaze pa listaj kraj dalje kaze ona :D jel ti stvarno mislis da sam ja glupa ne probati prvo sve pa onda tebe pitati :D :D kaze on i kako se dodje na pocetak a ona kaze e ovako ugasi i ostavi u torbu :D :D :D ja sam se suzdrzavala da ne puknem u smeh na glas :D
Tela sam joj ponuditi pomoc ali sam se plasila recice mi kao i dedi :D :D







  DonDS



177
poruka na forumu
12 79



post # 4 | 2016-02-25 , 2:12 PM

Meni se ovo i ne svidja bas,dobra stvar jeste ali nije isti osecaj kao kad procitas knjigu:)


Through action, a Man becomes a Hero
Through death, a Hero becomes a Legend
Through time, a Legend becomes a Myth
And by learning from the Myth, a Man takes action ...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 5 | 2016-10-25 , 7:12 PM

KATASTROFA I OVO I ONE PDF KNJIGE

ja to ne mogu da citam,miris papira je miris papira,knjiga je da se drzi u ruci i cita

ne razumem ljude koji nikad nista nisu procitali,ja kad vatru lozim citam novine iz bog zna koje godine,kad sedim na solji citam deklaracije .....


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Audio knjige
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]