• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Da li je ovo Bozija opomena
Da li je ovo Bozija opomena






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-05-16 , 11:18 AM

U Otkrivenju najavljene krvave rijeke, krvare po cijelom planetu, a naučnici nemaju objašnjenja!


Rijeka u Bernu samo je posljednji incident u nizu u kojem se slatke ili pak slane vode pretvaraju u krv, a znanstvenici samo šute i zbunjeno promatraju.

U siječnju 2014. prokrvario je potok u Northampshire u UK. Na početku se smatralo kako je tinta iscurila u potok, ali to nikada nije potvrđeno i nikada nije pronađen uzrok crvene boje potoka.

U prosincu 2013. manja rijeka u Slovačkoj u blizini jednog malog sela je prokrvarila na izvoru. Mještani su smatrali da je to krv iz obližnje klaonice, no kasnije se ustvrdilo kako nije. Uzrok nikada nije pronađen.

Da li vi imate objasnjenje na ovaj prizor?
Postoji li mogucnost da je sve namestaljka?
Pronasla sam ovo na netu jer su novine jutros objavile kako na nasem tako i nemackom jeziku
svet je zaprepasten i ovo je samo ukratko onoga sta jos pise i koje su zemlje sve potrefljene.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-05-16 , 1:13 PM

Quote Dusomoja ()
Da li vi imate objasnjenje na ovaj prizor?

Bozija opomena ..

Sličan incident dogodio se u septembru 2012. u jednom dijelu rijeke Yangtze u Chongqingu u Kini. Uzrok nikada nije pronađen unatoč višemjesečnoj borbi naučnika i raznih stručnjaka koji su pokušavali odgonetnuti što se dogodilo.

U malom gradiću Little Rock, 2012. potok je pocrvenio, također bez objašnjenja…



U novembru 2012. najpoznatija australijska plaža, Bondo Beach poprimila je krvavo crvenu boju


Ovo nije za zezanciju,ovo je istina i opomena od dragog Boga...previse je zla na svijetu,previsee!!!


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








417
poruka na forumu
137 1408



post # 3 | 2014-05-16 , 1:28 PM

Kako god bilo "Bozija Opomena" ili ne mi kao ljudska rasa ne mozemo ili necemo da prihvatimo stvari onakve kakve jesu dok nam se licno ne dese...Primera je mnogo /to svi znamo ,a i videli smo ih + vidjamo ih stalno/ ,pogotovo u zadnjim godinama iza nas /sve je gore i gore/.Ne zelim da se uplicem u religiju ,ali svaka govori o istoj stvari...Covek ce nestati...Sada da li je to Bozije Delo ili jednostavan nacin da se nasa "majka" planeta Zemlja koja nas odrzava u zivotu ,a mi je konstantno "ubijamo" na sve "moguce i ne moguce" nacine odbrani od nas ,kao svaki drugi organizam koji se bori protiv bolesti koja je povredjuje...U ovom slucaju ta "bolest" smo mi - Ljudska Rasa ,a jedini nacin jeste da budemo "izbrisani" sa planete.
Po pitanju da li je ovo neka "prevara" ,licno mislim da to mozemo da govorimo sebi samo kao tracak nade da se ovo sto se desava u stvari NE desava i da lakse zaspemo nocu...dok ne bude kasno ,a to "kasno" je vec odavno proslo...Toliko o ovome od mene i stvarno odlicna i diskutabilna tema draga nasa "Dusomoja" ..... ruza B) cao








172
poruka na forumu
79 708



post # 4 | 2014-05-16 , 4:24 PM

hm....


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








256
poruka na forumu
33 238



post # 5 | 2014-05-16 , 5:17 PM

Moje licno misljenje je da je to zastrasivanje mase,kao i sa raznim apokalipsama.
Ne mora da znaci da je to. Ja sam otvoren za sve,ali licno mislim da je to.








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 6 | 2014-05-17 , 4:54 PM

tesko je razumeti zasto se to desava obicno se trazi neko razumno objasnjenje a ukoliko ga nema
samo se slegne ramenima i precuti da

ko zna zasto dolazi do toga moze biti mnogo razloga pa i taj da je to opomena ljudskom rodu da bude pametniji i bolji da


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 7 | 2014-05-18 , 1:12 AM

Quote vega777 ()
ko zna zasto dolazi do toga moze biti mnogo razloga pa i taj da je to opomena ljudskom rodu da bude pametniji i bolji

eto :)








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 8 | 2014-05-18 , 3:40 PM

Bog je coveku dao Prirodu, a covek nikad zadovoljan, uvek mora nesto da eksperimentise, da menja..
Sve je to izazvala ruka coveka na ovaj ili onaj nacin.
Ko zna sta ce sve da nas strefi...
S prirodom se ne treba igrati...


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 9 | 2014-05-18 , 3:53 PM

jel se secate crtanog Mali leteci medvedici :) tamo su mali medvediti lepo objqasnili sta to ''ljudotine'' rade :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








592
poruka na forumu
208 1412



post # 10 | 2014-05-22 , 10:37 PM

Sjajno za sve će okrivimo boga kojeg niko nije ni vido, a biblije znamo da nije ni piso :)
Izgleda da mi nismo krivi ni kad ubijemo nekog već je to izgleda božija volja, krivica il opomena :D


Poruku je menjao/la Heaven - Cetvrtak, 2014-05-22, 10:41 PM








386
poruka na forumu
90 1169



post # 11 | 2014-11-23 , 1:37 AM

Ihhhhhh lako se moze saznati da li je to krv zivimo u 21 veku <_< Mozda je to samo anomalija prirode,mozda i predskazanje neko..na kraju kao sto pise gore znanstvenici samo sute,hmmmm ne verujem >(

Tumačenja naučnika ovog fenomena nisu bili ubedljivi, jer nisu mogli da objasne svaku pojavu ovog fenomena. Postoje razne teorije o tome, kao na primer:

Cvetanje crvenih algi

Zagađenje

Visoka koncentracija soli u formi naslaga koje daju vodi, koja je inače plava, tamno crvenu boju

Klimatske promene-povećanje kiselosti okeana

Neki ljudi smatraju da je ovaj fenomen upozorenje na vremena koja dolaze, period stradanja ili Armagedon. Koliko god neobično ovaj fenomen izgledao, čini se da se širi i da zahvata sve više voda širom sveta. Hiljade riba i ptica je uginulo u vodama koje su pocrvenele. Ponekad nazivani: “Crvena plima”, ovi događaji se obično dešavaju na ušćima reka ili uz obale mora, dok se nekada javljaju i u svežoj vodi.

Eto proguglano je upravo cao










100
poruka na forumu
108 243



post # 12 | 2014-11-23 , 4:00 AM

Objasnjenja ,kako i zasto :

Quote Dusomoja ()
Rijeka u Bernu samo je posljednji incident u nizu u kojem se slatke ili pak slane vode pretvaraju u krv, a znanstvenici samo šute i zbunjeno promatraju.





Quote Dusomoja ()
U siječnju 2014. prokrvario je potok u Northampshire u UK. Na početku se smatralo kako je tinta iscurila u potok, ali to nikada nije potvrđeno i nikada nije pronađen uzrok crvene boje potoka.






Sa slikama u danasnje vrijeme i inace sa svim stvarima je jako lako manipulisati kao i sa ljudima ...
Slike slikane pod odredjenim uglom daje potpuno drugacije boje i sam izgled slike .Tako da nas po nekad slika zna prevariti da mislimo jedno a ispostavi se da je ustvari nesto sasvim druga .Ili da je jedna boja na slici a na kompu,mobitelu neka sasvim druga(objasnjenje na google :D ) .

Svi imate internet i sve zivo prvo provjerite pa onda vjerujte ili ne u to .. Za neke stvari postoje logicni odg ,za neke sa naucne strane a pak za neke je covjek odgovoran radi maniipulacije narodnim masama i radi same popularnosti glupih novinara i portala ,jer su nepismeni da bilo sta rade sto je u skladu sa profesijom ,sto smo svjedoci i kod nas ,na nasim prostorima..

Ovu sliku sam ja napravio u PS-u tj promjenio boju rijeke kako biste shvatili da ne vjerujete svemu sto vidite na netu i da sam neki ludjak da to sad objavim tj izmislim pricu kako se desilo i sta desilo kako je to misterija vecina bi povjerovala ..

Pogledajte sliku i sami zakljucite ;) Slika je radjena na brzinu cisto da vam pokazem o cemu se radi ,pa zato ima gresaka. DA JE radjena za svrhu koju sam gore naveo bila bi radjena duze i nebi bilo gresaka.

Orginal



Modificirana



Fajlovi: 5981951.jpg (82.3 Kb) · 6921399.jpg (64.0 Kb) · 8573087.jpg (126.5 Kb) · 2767062.jpg (72.7 Kb) · 5470013.jpg (76.6 Kb) · 7787566.jpg (210.8 Kb) · 4610241.jpg (202.5 Kb)

Poruku je menjao/la adnan84 - Nedelja, 2014-11-23, 4:38 AM


Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam tačno šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi zajedno imaju manje nego što imam ja koji ništa nemam, i da sam kod svakoga ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim.

Ivo Andrić

Kako je čudan i glup insan. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Da li je ovo Bozija opomena
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]