Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Price koje nose u sebi poruku
Price koje nose u sebi poruku






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 76 | 2014-03-03 , 7:05 PM

I za deset godina ćemo se slučajno sresti, stidno ćemo se nasmiješiti jedno drugom...
Sjetit ćemo se gluposti iz našeg djetinjstva. Reći ćeš mi da si udata, da radiš puno, i da si sretna.
Ja ću ti reći da sam oženjen, da imam dvoje djece, da sam sretan i da je sve onako kako sam zamislio.

Tek kad krenem, šapnut ću ti da sam kćerki dao ime po tebi.


"Odjednom se pojavi osoba sa kojom lebdiš, koja te vodi daleko i shvaćaš smisao stvari, malih stvari koje te čine sretnim. I onda, shvatiš da se stvari dešavaju samo jednom, i koliko god se trudiš, nikada nećeš osjetiti isto.

"S njim bih mogla šutjeti. I osmijesi se slažu dok pričamo kao da se znamo cijeli život.
I riječi postaju bespotrebne, jer su slabe da kažu bilo šta.
Iznenada postoji neko s kim možeš baš lijepo da šutiš. A šutjeti se može samo s nekim posebnim."


Šta li jutros radi djevojka s kojom ću provesti najveći dio svog života? O čemu li razmišlja tamo negdje, dok ja sjedim i pišem ovo? I ko je ona, da li je poznajem?

Da li jutros u Slobodi ispija neku jutarnju kafu i prelistava novine, smije se ili je možda tužna? A opet, možda je u nekom vozu, sa velikim crnim foto-aparatom u rukama i klizi ka Budimpešti, slikajući usput sve one divne prizore koje njene oči (možda plave, možda smeđe?) uoče? Da li će mi te fotografije nekad pokazivati, a ja ću joj reći kako joj zavidim i kako je taj put uvijek bio moj san, ali da je sudbina namijenila njoj da ostvari neke moje snove, pa mi je nekako i lakše. Ona će se nasmijati možda i ispričati mi šta joj se tamo desilo, zastajući na nekim mjestima, kao da pokušava da se sjeti svih tih uspomena, a ja ću je gledat jer je ona najljepša uspomena koju nosim i pamtim na ovom svijetu. Tada ćemo se dogovoriti da jednoga dana (a nije bitno kojeg dok god smo zajedno), odemo vozom u tu Budimpeštu, a ja ću se tada sjetiti i Venecije o kojoj sam sanjao noćima, i ispričati joj šta se u tim snovima dešavalo, a ona će se (opet, možda) nasmijati i ja ću u trenutku zaboraviti o čemu sam pričao, zadubljen u taj osmijeh , sa željom da potraje što duže, ili da nikad i ne prestane.

A opet, možda je ona jutros u nekom gradu koji nije ni blizu ovom u kojem sam ja? Možda je usamljena, kao što sam nekad usamljen i ja i možda joj se po glavi vrzmaju samo neke teške misli, kao tamne boje pored kojih se nijedna druga i ne vidi? Možda će krenuti na fakultet ove godine, i možda će mi biti blizu a ja neću znati da je pronađem dok za to ne dođe vrijeme, a onda vjerovatno neću znati da je izgubim. Niti ću željeti, vjerovatno.
Ne znam.

Da li je plava, kao neke lijepe šveđanke kojima pridajemo više ljepote no što je njihova bića mogu ponijeti, ili je ‘pak smeđa ili crna kao pojedine djevojke sa naslovnica časopisa koje listamo ovih dana?

Ma, svejedno. Samo da je svoja.

I pomalo moja.

I još me nešto zanima, da li ću (kad je prvi put vidim), osjetiti rad onih čudnih sila trenja u stomaku i oko srca, onih čiji je zadatak da mi jave da je to Ta? Ili ću je najprije morati dobro upoznati, pa negdje usljed toga, neprimijetno i poludjeti za njom?

Vidjećemo već.

A opet, šta ako je nema? Možda sam je na nekoj stanici, negdje na ulici ili u prodavnici obišao, tad i za sva vremena? Ili smo se mimoišli za minut ili dva, a onda su nam se putevi toliko odvojili, da nikad nećemo znati da se spojimo? Šta ako ostanem sam, sa svojim slovima i nekim knjigama i budem osuđen da negdje, nekad i nekom moram pričati ili pisati o ljubavi koju neću ni upoznati?

Šta ako prestanem da se pojavljujem u tuđim uspomenama?! Da li ću tada, kao onaj cvijet koji kada mu opadnu latice i kada ga više niko ne primjećuje polako iščeznuti, srušiti se u zemlju ispred sebe i nestati, a da to niko i ne primijeti?

Da li će ova priča imati „happy end“ ili ‘pak samo „end“?

Da li će vrijeme slomiti mene ili će otjerati ove moje zlosutne misli i pustiti me da budem sretan do kraja ovog mog života kojeg živim najbolje što umijem?

Šta god da se desi, vi nastavite da živite svojim životom kao i do sad, ne osvrćući se previše na ljude koji prolaze oko vas, jer “The show must go on”.
;) :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 77 | 2014-03-03 , 11:58 PM

U masi ljudi ona je sama. I kada nije sama, onda
je usamljena...
Muskarci za koje bi zelela da ostanu - sami odu.
Oni koji zele da ostanu - otera i odbaci. Svaki
ostavlja trag, ali ne
dovoljno jak da se zbog njih menja. U sustini, uvek
drzi samo svoje.
Haos koji uzrokuje u zivotima muskaraca potice
od haosa iz njenog zivota.
Ali, to samo ona zna. Suze ne krije, ali ih niko ne
vidi. Prikrivene su smehom.

A ako se kojim slučajem ipak odlučiš boriti za mene,nemoj mi dati do znanja.Tvoja borba će verojatno trajati dan,ako imam sreće dva..a šta ću ja posle tog?Navikao sam na tebe,tvoje predivne zelene oči,nežne ruke i tek na brzinu složenu kosu.Ali ljudi kažu kad ti nešto šteti,reši se tog.I tako draga,ja moram ostati bez tebe,hteo ja to ili ne,al ovo moje srce verojatno ne bi prežvelo još jedno tvoje odustajanje od nas










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 78 | 2014-03-04 , 4:29 PM



Ponekad mi tako nedostaješ, Da mi se čini da je jedino rješenje,Da me prišiješ na rever košulje
Pa da svugdje budemo zajedno, Da ti šapućem riječi koje sam pripremio,
Dok me ti slušaš i odgovaraš,Da se smiješ ljudima koji ti se čude,
A da onim koji ti kažu da si luda,Kažeš “Da, jesam”,
Jer mi smo omađijani jednim ludilom,Ludi smo jedno za drugim.A oni to nikad neće shvatit.
Strpao bih se nekako i u tvoj džep,
Samo da idem s tobom, pa gdje god,A onda bih, u nekoj pauzi,
Iskočio i uzeo ti ruku, tako toplu,Pa te odveo negdje, na kraj svijeta,
U jedan grad, krojen po našoj mjeri,I bacio sve karte, da povratka nema,
Vratiti se nemamo gdje,Prošlost je zauvijek nestala,
Ostalo je samo ovo “sad”,Trenutak u kojem smo ti i ja,Zagrljeni i sretni.
U slobodno vrijeme trgujem sa sudbinom,Pregovaram o nama, kupujem nam dane,
Prodajem neke trenutke za sitan novac,Dajem joj svoju prošlost i još neke stvari,
Za našu budućnost, cjenkamo se,Zasad mi uspijeva i još si tu,
A sve dok si ti tu, ništa drugo i nije važno,Jer ti si poput Sunca,
S tobom mi dan započinje,Kada odeš, završava,
Sve ostalo je mrak, tama, ništavilo,Zato je dobro što si tu.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 79 | 2014-03-16 , 10:07 PM

Čekaću te i večeras,nadati se da ćeš doći..Da zaviriš u moje snove,da vidiš kako ja umem lepo da te sanjam..Niko te tako sanjao nije..Sanjaću tvoju ruku u mojoj,naša srca slepljena u ljubavi,sanjaću tvoje lepe oči...Trenutak kad ću pogledati u dubinu ta dva jezera..Nemoj da kažeš ništa,ne dozvoli da se probudim,samo budi tu,čuvaj me od svega..Zagrli me čvrsto,neka noć traje,neka samo na našu ljubav miriše..Ne daj mi da se probudim,ne daj da ostanem bez tebe.... :)










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 80 | 2014-03-16 , 11:58 PM

„Pitao učenik učitelja:
Tako si mudar, uvek dobro raspoložen, nikada se ne ljutiš… Pomozi mi da i ja postanem takav. Učitelj je pristao i zamolio učenika da donese krompir i jednu providnu kesu… Kada se na nekoga naljutiš i sakriješ svoju uvredjenost – reče učitelj – uzmi jedan krompir pa sa jedne njegove strane napiši svoje ime, a sa druge ime čoveka sa kojim si se posvadjao, a onda stavi krompir u kesu.
I to je sve? – upita učenik iznenadjeno.
Ne, – odgovori učitelj – potrebno je da uvek sa sobom nosiš tu kesu, i svaki put kada se osetiš uvredjeno da u nju staviš krompir.
Učenik je pristao. Prošlo je neko vreme. Kesa se punila krompirima i postala poprilično teška. Bilo je vrlo nezgodno stalno je nositi sa sobom. Uz to krompiri koji su prvi stavljeni u kesu počeli su da se kvare. Neki su proklijali, a neki istrulili i širili neprijatan miris. Učenik je došao kod učitelja i rekao: Nemoguće je ovo nositi sa sobom. Prvo, kesa je suviše teška, a drugo, krompir se pokvario. Predloži nešto drugo. Ali učitelj je odgovorio: To isto dešava se i u tvojoj duši. Kada se na nekoga naljutiš, uvrediš, u tvojoj duši se stvara težak kamen iako ti to odmah ne primećuješ. Zatim kamen postaje sve veći. Postupci se pretvaraju u navike, navike u karakter, koji rađa poroke koji zaudaraju. I na taj tovar lako bi zaboravili da nije suviše težak da ga stalno nosimo sa sobom. Dao sam ti mogućnost da posmatraš ceo taj proces sa strane. Svaki put kada odlučiš da se uvrediš ili da nekome naneseš uvredu razmisli da li ti je taj kamen potreban."


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 81 | 2014-03-20 , 0:15 AM

Nisam volela tebe-volela sam osobu koju si glumio. . prevario si samog sebe-a nas si jednostavno ubio. . .nakon svega si mi stranac-nisi ni sena onog starog lika. . bio si samo dobar glumac ili ja dobra publika.

Ne daj da te obeshrabri niko....Drži
se svoga cilja i veruj u ono što želiš i
o čemu sanjaš! Osvrni se i razmisli
koliko je divnih ljudi kojima je
potrebna tvoja topla duša, te koji će
znati ceniti minute koje provodite zajedno! Seti se onih koji su ti nekad
bili rame za plakanje a sada su po
strani...Ne dozvoli da izgubiš pravog
prijatelja radi nekog
novog,popularnijeg,bogatijeg....Čovek
se ceni iznutra...Sve ostalo je neka druga priča...










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 82 | 2014-03-25 , 0:05 AM


Ne stavljaj svoju ljubav na zlatarsku vagu.Nemoj početi vagati koliko ćeš dati, i mjeritidokle ćeš ići. Tvoja ljubav neka bude spontana.Izvagana i izmjerena ljubav nije nikakva ljubav.To je računica. Takva ljubav ne veseli. S njome
nećeš biti sretan. Nepokretan i ravnodušansamo životariš, dani prolaze kao spor putnički vlak. U tvojoj nutrini nikada neće biti toplo.Ti nikada nećeš imati volje ni da zapjevaš,ni da zaigraš.Spontana ljubav je nešto fantastično. Spontana
ljubav prema tvome mužu, tvojoj ženi, prema ljudima u blizini, u tvojoj okolini. Prema nekome tko trpi; prema nekome tko
stoji na rubu. Spontana ljubav:po njoj tek postaješ čovjek.Tvoje bogatstvo nije u onome što imaš, nisu
materijalna dobra koja posjeduješ, nego onou čemu uživaš. Ako se možeš radovati cvijetu,smiješku, dječjoj igri, ti si bogatiji i sretniji od milijunaša. Spontana ljubav prema ljudima i stvarima koje te okružuju, to je tvoje najvećebogatstvo. Tada se možeš odreći mnogo toga.

Vidio sam je.
-Kada?
-Sada, kada sam se vracao sa treninga. Bila
je s' njim.
-Vidjela te?
-Da, ali sam se ja kao i svaki muskarac
pravio da je ne primjecujem. Ali onda..
-Sta se dogodilo?
-Poljubila ga je. Namjerno, jer je znala da
cu ih vidjeti. A onda ga je pogledala, onako
kako bi pre pogledala mene kada bih je
poljubio.. -Kako?
-Posebno. Sa onim prelijepim osmjehom.
Njene oci su svetlucale.
-Vise nije tvoja.
-Da. Nazalost, izgubio sam je..

Added (2014-03-24, 10:05 PM)
---------------------------------------------

"Ugledao sam. Po prvi put, nakon 10 godina, oči slične kao što je imala ona.
Skoro iste. Dodao sam lutku devojčici sa preplašenim izrazom lica.
U trenutku kada sam hteo da je pitam kako se zove i gde joj je mama,
sve reči su me izdale. Zaboravio sam da pričam. Prilazila je ONA.
Još uvek je imala onaj graciozni hod koji sam dugo tražio u drugima.
Još uvek je imala dugu, njegovanu, SMEDJU kosu. Još uvek mi je srcem pripadala.
Dobro sam poznavao taj pogled. Nije me zaboravila, samo je nastavila bez mene.
Ali, neka zna, ja bez nje neću nikad.''



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 83 | 2014-03-25 , 11:23 AM

"Tako mi je prirasla srcu, ne znam zašto, i ne znam kako, znam samo da mi je odjednom nakon toliko vremena srce brzo zakucalo, i to baš zbog nje. Ne viđam je često, nemam ništa njeno, osim onog osmeha koji mi je zapeo u glavi, i nikako da izađe"..










543
poruka na forumu
1516 4731



post # 84 | 2014-03-29 , 3:32 PM

-Znas prijatelju, ja sam nju volio. Ono bas volio ..Istinski, ludo i bez razmisljanja. Bila mi je jedina.
Moja tajna, ona najveca. Sa mnogima sam bio , al' sam nju nosio u srcu. Najvise mi je trebala , a eto najvise bola sa njoj donosio. Nisam mogao da prihvatim cinjenicu da je volim nzm pa sam je tjerao od sebe. Stalno sam joj se vracao, a ustvari sam bjezao od nje. U jednom trenutku pokazao bih joj da mi je stalo, a u sljedecm bih dokazao da sam đubre. I najgore od svega, kad god bih se vratio, ona je bila tu... :( a sada....
-A sta sada ? Prebolio si je ?
-Ma kakvi. Ima trenutaka kad je zaboravim na tren ...ono kad alkoholom ubijem zadnji komad sebe.
-Zasto joj sada ne odes i ne kazes sve ?? :o
-Eh, vidis <_< Uspio sam sto sam htio. Otisla je od mene. Sad kad se vratim vise je nema nzm Kaze da voli drugog xd znam da to nije istina.
-Idi do nje onda!
-Ne mogu :)
-Zasto wtf
-Ukljucila je razum, shvatila je ipak da sam preveliko đubre i da je ne mogu cuvati. I voljeti je onako ...klasicno. Ne mogu biti tu tu kad joj bude najteze i doci zagrlit ju. Mada znam da ona bi da
-TEBE JE NEMOGUCE SHVATITI :o wtf
-Eh prijatelju, znam...to cujem cesto. Samo je jedna rekla da me razumije.
-Tko ?!
-Pa ona druze. srce


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 85 | 2014-03-30 , 2:06 AM

Ma ne druze, nije ona dosla ovde zbog mene. Nije ona dosla da me vidi. Dosla je da mi pokaze da ume bez mene.
Da je briga. Ne zanima nju da li cu ja pokusati ista da uradim. Nije dosla da moli.
Nije dosla da popravimo stvari. Dosla je da pokaze da nece nista. Dosla je da mi dokaze da je nije briga da li cu se grliti i ljubiti s nekom njoj pred ocima. Dosla je da potopi sve one glupe price da je slomljena. Dosla je da ljudima zapusi usta.
Kad ja nisam umeo. Dosla je da vidim koliko je jaka. Dosla je da bih ja makar u jednom momentu pomislio da je dosla zbog mene, cisto da mi pokaze koliko sam i dalje njen..... %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %) %)








1641
poruka na forumu
171 425



post # 86 | 2014-03-31 , 8:17 PM

Tako ti je to prijatelju,bilo nekad pa se pripoveda ,sad ti je to sve na dodjes uzmes i gotovo .....e neka je ..nek se i ne osvrce.
Sta ces ti...dje ces ti ,nemoj m to....pa budaletina jedna je znala stajati dva sata u snegu do kolena za jedan poljubac hi,hi lol
stojao u redu,razumes ti mene pola dana ..za jedan minut telefonskog razgovora 900km daleko ...oce on ljubit .A jes ..bilo iskreno valjano i medeno ,sta ces xd
Slozices se ,toga vise nema ili ima...ali smo ti i ja coravi ...ma jes vala .A kako toga vise nema ,nema ni njega...jer tako ..hai
sve one iluzije o nekoj ponovnoj ljubavnoj sreci .Nego mici mi se otale budaletino ...sta ces tu








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 87 | 2014-04-01 , 0:25 AM


Ako nekim čudom doživite tu sreću da nađete onog pravog, ne ispuštajte ga.
Zato što sledeću priliku nećete dobiti. Srodne duše su kao autobusi, sledeći će
naići za nekoliko minuta, ali taj neće biti onaj pravi. Jer kada bi postojala gomila takvih,
onda se oni ne bi zvali 'pravi' nego 'krivi' ili 'promašeni' ili tako nekako.
Takav je bio moj slučaj, ali zato što sam imala sreću. Našla sam onog pravog, ali sam ga izgubila.
Uprskala sam stvar, ili je on uprskao stvar. Nebitno. Detalji ionako nisu važni...

Nabacivanje krivice je jedan od načina kako nam energija "curi" iz tijela i duha.
Neki ljudi su usavršili tu metodu do te mjere da uopšte ne primećujemo da nam energija otiče u njihovom smeru.
Ne dozvolite ikom da manipuliše vašim emocijama!
Ako ste vi dobro, ne dajte nikome da cas uvuče u svoju "tužnu priču" opaskom...
"ne znaš kako je meni, blago tebi, kako si raspoložen "...
Svako se mora boriti za SEBE u smislu razvoja. Svako je odgovoran samo za SEBE.
VI niste krivi ako vaša radost "štipa" za oči nekoga ko jednostavno NEĆE da preduzme NIŠTA za sebe.
Priča "Izvini što mi je dobro" je apsurdna i nemojte ni ići tim putem. Ako ste naučili da svoje teske dane sami prevazidjete bez okrivljavanja drigih što su njima ti dani laksi nego vama - veliki ste put presli...
Svi imamo mračne momente - zato,kad dodju oni ljepi - nemojte osećati krivicu!
Uživajte u njima, učite iz njih kao iz onih loših i budite odgovorni za SEBE.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 88 | 2014-04-01 , 12:45 PM

Eto,sad’ ne znam ni kako bih pocela,a toliko toga zelim da ti kazem…Nije razlog taj da sam slaba na recima,samo ne postoje reci,takvi opisi,termini,kojima mogla bih da iskazem ono sto osecam prema tebi,sta si ti za mene,kakva sam sa tobom,uz tebe,zbog tebe… Tu je ta teskoca. Mozda sam nekada i upoznala srecu,ali nikad’ ovakvu,i nikad’ nisam spoznala ovakav mir,ovakav unutrasnji sklad…malom broju ljudi poznat ekvilibrijum.. Nekako,sve ono sto sam ikad zelela,pronasla sam u tebi,sa tobom,kraj tebe…i ne postoji nista na ovom svetu zarad cega bih te menjala,sve je nista uporedjenju sa tobom. Nekad’ ni sama ne razumem ono sto osecam,ali znam da to ljubav se zove…ona tera me da zaplacem,da bez razloga se smejem,da osmeh sa lica ne mogu da oteram. Ti gospodaris mojim snovima,tokom citavnog dana krades moje misli,od tvog glasa zatreperi u grudima,tvoj osmeh svaki uzdah otme.. Zbog tebe na sedmom nebu stanujem,i do mene ne dopire ljudska ljubomora,i zbog tebe spremna sam protiv celog sveta da se okrenem,da sve ucinim da nikad’ iz tvog oka ne kapne suza. I nikad’ ne bih te povredila,i nikad’ ne bih dopustila da te nesto zaboli…i ucinicu sve sto je u mojoj moci da ne dopustim da neko nam sve ovo pokvari. I uvek cinicu sve,cak i najvece ludosti da uvek se smejes,da sa lica nikad’ ti ne nestane osmeh…i da tvoje oci ne izgube taj carobni sjaj… I necu dopustiti nikad’ da pokleknes,uvek bicu tu,bicu uz tebe,bicu tvoje podrska… I iznad svega bicu ti prijatelj kome mocices da kazes tajne bas sve… Nikad’ ledja moja neces videti…cak i ako ti odes- ja cu tebi vratiti se… I nikad’ zarad tvoje srece necu ustuknuti…uvek za tebe ucinicu i nemoguce..jer i to nemoguce moguce postane kad’ das sve od sebe…kad’ ljubav motivise te…


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 89 | 2014-04-03 , 11:52 PM

U ludim pijanim noćima, tada ga je najviše voljela, tada se sjećala i najmanje bitnih sitnica s njim, tada bi mu samo pjesme posvećivala i nadala se da će se odnekud pojaviti ili možda osjetiti tu njenu bol i čuti da ga doziva, voljela tuđeg muškarca a nekada je bio samo njen ... Eh te lude pijane noći, da ih nema možda ga se ne bi nikada ni sjetila ..







  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 90 | 2014-04-04 , 0:39 AM

Hoću nekog koga ću želeti više od jedne noći. Nekog sa kim ću se svađati, urlati na njega zato što mi je stalo. Nekog pored koga ću se sklupčati i ponekad čak i spustiti svoju hladnu masku. Nekog kome ću iz čista mira skočiti na leđa ili mu zatvoriti oči i viknuti na uvo. Nekog da se zajedno bekeljimo ovom bolesno sivom svetu. Nekog dovoljno ludog da mi veruje i da stane pored mene. Nekog sa kim ću ležati, slušati najodvratnije ljubavne pesme i skrnaviti ih dok ih zapravo oboje odlično razumemo. Nekog sa kim ću se podvući pod jorgan i šaputati kako smo mi Lunja i Maza i to nikada ni u kojim uslovima nećemo izgovarati ni pred kim drugim. Nekog ko će me snažno zagrliti kad vidi da ne postoji dovoljno dobar vic da zaustavi moje suze, nekog pred kim ću ponekad i plakati. Nekog ko će na sav glas vikati sa mnom pod zvezdama i smejati se. Nekog ko će mi pevati iako nema sluha. Nekog ko će me naučiti da se ne bojim da volim i verujem. Nekog ko će biti moja Lepotica, a ja njegova Zver. Nekog da pijemo pivo, podrigujemo i obaramo ruke. Nekog koji će imati hrabrosti da me upozna sa mamom. Nekog ko će me pred drugovima još više voleti.Nekog ko će sa mnom biti lud i puštati me da ne odrastem, jer je i sam dete. Nekog sa kim ću se smejati onim dosadnim parovima po klupama. Nekog ko će me voditi sa društvom u kafanu. Nekog ko neće ubiti moju slobodu i Petra Pana u meni, nego ih još više oživeti. I konačno, nekog ko će mi pokazati kako je biti voljen od onog koga voliš.


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥


Forum » Opste diskusije » Nauka i Obrazovanje » Price koje nose u sebi poruku
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]