• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Lažljivci..
Lažljivci..






287
poruka na forumu
36 149



post # 1 | 2012-06-02 , 6:45 PM

Lažljivci su osobe koje svakodnevno lažu, "kreiraju" svoj idealan život, na kraju i sami povjeruju u ono o čemu su lagali.. Nakon nekog vremena, ta laž postaje toliko usavršena, da zvuči poput istine...

Da li vi možete prepoznati osobu koja vam konstantno laže ?

Kako reagujuete kada ju prepoznate ?

Šta mislite, može li se tim ljudiam pomoći ?


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-06-02 , 11:49 PM

Mogu.
Pustim ih da lazu i dalje.
Normalno, ako on smatra da je to njihova istina, nastavicemo da se lazemo.
Ne moze, jer stvori se kontraefekat pa lazu jos vise.
Mozda i moze, ali psiha je cudo. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-06-02 , 11:56 PM

Quote (Leksi)
Mogu. Pustim ih da lazu i dalje. Normalno, ako on smatra da je to njihova istina, nastavicemo da se lazemo.

Isti slucaj :)

Takve osobe se uglavnom same odaju. Jer ne mogu konstantno da drze sve pod kontrolom :)
Zanimljivo mi je pratiti koliko daleko mogu da idu sa svojim lazima.
Nema njima pomoci, bar ja tako mislim.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








718
poruka na forumu
55 286



post # 4 | 2012-06-03 , 8:46 AM

u kontaktu sa lazljivcem/lazljivicom, obicno prvo pitanje koje postavim je :"sebe ili mene?" usput odgovorim da je mene bespotrebno a sebe besmisleno i ako mi je iz bilo kog razloga znacajna osoba nastavim se "igrati" i krenem samo njene reci da koristim protiv nje i posle nekog vremena zatrazim pravu istinu, a ako mi nije stalo do tog nekoga zavrsavam sve na: sebe ili mene?


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-06-03 , 10:08 PM

Svako zivi svoj zivot svako kroji svoju pricu
Pre par g sam upoznala jednu divnu curu na netu pokazala mi je svoje slike jako lepa devojka i tako smo se druzile jedno 3g na istom sajtu.
Verovala sam to je ona jer sam uvek gledala neke nove slike i tako sve do dana dok mi nije stigao mail u kojem je bilo 3 slike i to slikato sa cam direkt preko skype ispod slike profila je pisalo njeno ime ime cure koju sma ja upoznala ali nije licila na sebe jer je to sasvim druga osoba .
Slike mi je poslao jedan prijatelj,nakog tog soka sam naravno kontaktirala nju i pitala ju zar sam ja verovala u nesot sto nije istina
zar se toliko plasila da ce ju nego drugacije dozivljavati nego inace smao je odgovorila Majo to je moja kcerka nju volim najvise i nestala
Nikad vise ju nisam srela i dan danas se pitam zasto je to ucinila
Svi mi ponekad nesot slazemo da li iz sale ili nekog razloga u glavnom nema ga na svetu koji moze reci ja ne lazem
samo je malo onih koji kao sto u temi pise kroje zivot lazem pricaju price da bi neko poverovao a u biti sebe lazu










1641
poruka na forumu
171 425



post # 6 | 2012-06-03 , 10:52 PM

Provalim laz po pogledu, gestikulaciji al ne dozvoljavam da me davi vrlo brzo mu kazem da nemam sta da pricam sa takvim osobama.Za mene je to uvreda .








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2012-06-04 , 11:08 AM

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

lako ih provalim i mrzim ih vise nego ista cini mi se da bi bila u stanju cupati nokat po nokat takvoj osobi jednostavno sam alergicna na njih i obozavam da ih preskacem i odjednom postavljam neka pitanja koja nisu po redosljedu njihove smisljene lazi

stvarno ne razumijem takve osobe ja bi to sve redom na psihijatriju

Added (2012-06-04, 10:08 AM)
---------------------------------------------
ko laze taj krade,a ko krade....................



НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-07-10 , 1:29 PM

Neko uziva u lazima,pogotovo d aprica price o nekome
To je jako tuzno i veliki gubitak vremena voditi brigu i smisljati lazi o nekome
Smatram krecuci od sebe od malena do sad i sama sam slagala nesot ali ne namerno ili iz razloga da ne povredim nekoga
pogotovo kad je zdravlje u pitanju bila sma u situaci kad sam ovisila o svakog grancici dosadila su mi bila pitanja i objasnjavanja sazaljevanja pa na pitanje kako si Majo znala sam reci super sam lagala sam druge da bi sebe zastitila nisam zelela biti neko nad kome se sazaljivaju pojedine osobe jer bas te osobe su bile lose prema meni ili na neki nacin bile ljubomorne i sad me ta osoba da zali ma ne nebi moja savest to dozvolila
Mamu sam znala slagati :D kad pita kad si jutros dosla :D
I tako je znamo libi sitnica koje nisu zlonamerne .
Sve u svemu dobro je dok o sebi lazemo i svoju brigu vodimo
grozno je kad covek podje sklapati lazi o drugima .







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 9 | 2012-07-10 , 1:48 PM

B) >( Najcnje je kad neko izigrava sveca a laze brze nego sto kokoska trci i jos na podmukli nacin pokusava da uzme nesto sto mu ne pripada a i nece nikad








56
poruka na forumu
2 6



post # 10 | 2012-08-22 , 7:35 PM

mene su naucili da ako lazes ne lazes druge nego sebe zato se nesekiram bas puno ako ljudi oko mene lazu izmisljaju neke dogadaje ili nesto slicno neka to rade ako im se svida





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 11 | 2012-08-23 , 11:56 AM

mogu,uglavnom im kazem sta mislim jer nemogu da cutim i slusam gluposti kad znam da nije tako,i sumljam da im se moze pomoci rodjene su sa tim i to im je u krvi %)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 12 | 2014-07-29 , 12:58 PM

nazalost ja poznajem nekoliko takvih osoba koje lazu non stop pricaju neke bajke i sebi i drugima ...... ne znam zasto to rade valjda da bi ubedili i sebe i druge kako im je super sve iako je to daleko od toga ........

i video sam da kad jednom ljudi krenu sa tim tesko im je da se vrate na zivot bez laganja ..... i ne pomaze tu da im i u lice kazes lazes oni to precute i sutra opet isto zbunjen

ali zato kada udare glavom o zid oni se trgnu znam to vidjao sam :)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Lažljivci..
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]