• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Najsmesniji trenutak u vasem zivotu. (Opisite najsmesniji trenutak u vasem zivotu.)
Najsmesniji trenutak u vasem zivotu.






247
poruka na forumu
18 155



post # 1 | 2012-06-10 , 12:47 PM

Svako je barem jednom imao najsmesniji trenutak u zivotu :D
Opisite barem jedan ili vise trenutaka. :)


Nije zlato sve što sja.








759
poruka na forumu
24 112



post # 2 | 2012-07-12 , 9:13 PM

Nece niko ?
Aj ja cu da probijem led :p
... kad mi je jedna zenska rekla na netu da zeli sa mnom da bude samo frend lol
... a posle kad sam vidio kako zapravo izgleda pojeo sam se od muke smijajuci se sebi xd








1641
poruka na forumu
171 425



post # 3 | 2012-07-13 , 0:12 AM

Nevreme na sred dunava sa lepim talasima bilo je smesno i strasno :)








478
poruka na forumu
107 311



post # 4 | 2012-07-13 , 0:26 AM

Kad sam htjela uci u butik kroz izlog.
Bas su ga uglancale prodavacice i na staklu nije bilo nista naljepljeno, ja se nesto zamislila i krenula da udjem kad ono...
Nece moci ove noci.

Kad sam grupi pacjenata malo jacim tonom umjesto "Ajmo sada noge gore i udahnite" rekla "Ajmo sada roge gore i udahnite".
Zacudjeno me gledali trenutak a onda smo imali 5 minuta smijanja/valjanja. Poslje me zezali danima jel treba da dignu rogove uvis ili ne i kad cemo.
Jos se jedan i glasao poskrivecki kao neka rogata zivotinja tako da je tjedan dana bilo smijeha na poslu.


Poruku je menjao/la fizica - Petak, 2012-07-13, 0:36 AM


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 5 | 2012-07-13 , 0:32 AM

Dok sam radio u net caffe i dosao jedan Amer, ali znao je i mkd i ja sad kao da se napravim da znam engleski, ono nesto smo pricali na engleskom i posle me tip pitao za koliko vremena ce imati slobodni pc ... i ja posto ne znao kako da mu kazem na engleskom, rekao mu na mkd, pa za jedno 15-20 min, ali ono imao sam jednu smesnu gestikulaciju kako sam to uradio...a svi drugari su bili tamo.. i smejali su mi se jedno dobrih 10 min i do dan danas me za to zezaju, a to je bilo pre jedno 7-8 god... :D ....

Drugo sto sam se "posramotio" ... je jednom sam se opio, al kvaliletno i vozio sam 6 ljudi u autom, ...ali zaustavila me policija, mada tad nisam bio pretovar... i pitao me policajac, jesi pio i ja ... Slabo, skoro ic ... i on kaze, hajde decko iskoci da duvas ... i imao sta vidjeti ... :) hahahah i za to me sad zezaju










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-07-13 , 0:33 AM

Quote (fizica)
Kad sam htjela uci u butik kroz izlog.
Bas su ga uglancale predavacice i na staklu nije bilo nista naljepljeno, ja se nesto zamislila i krenula da udjem kad ono...

jbt lol lol lol lol lol










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-04-22 , 5:05 PM

Kad sam polagala vozacki .. i dosla sam do pjesacko prelaza.. i dvije
cure hoce i nece da prodju.. a znate da ne smijes krenuti dok one se ne odluce..
Napravila sam kolon iz sebe .. ja misilm da se je moj mami tad najvise stucalo ..
Otvorila sam prozor i rekla doticnim damama : Hoce te li vi procii !!! Oba instruktora su pala od smijanja.... lol

Zatim kad sam se okiznula u trznom centru .. da sam se samoj sebi smijala ...da ste samo mogli vidjeti pad
a da sam bar bila u stikli ne bih zalila bila sam u patikama...

Jednom momku sam prisla(misleci da je to neko drugi, a ustavri lika nikad nisam vijdela u zivotu ) to je bila slucnost ja njemu sva puna sebi... Jesi i ti ne znas se ni javiti :o OMG kad sam vidjela da covjeka nzm nikako .. znaci zapalila sma se ko nikad.. sreca ... pa se lik nasmijao na to sve... kaze : javio bi se al nemam broja lol

Ima ja toga koliko hoces ... :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 8 | 2014-06-29 , 6:24 PM

kada je moj drug posto smo parkirali malo dalje od diskoteke na putu do iste upao u neki sanac koji su tu kopali ovi iz gradskog zelenila i tako polukaljav posle bio unutra sa nama lol lol lol lol

kada smo se u srednjoj krili ispod sanka jednog kafica gde smo pobegli sa casova a onda je tu usla nasa razredna :p :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Najsmesniji trenutak u vasem zivotu. (Opisite najsmesniji trenutak u vasem zivotu.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]