• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Povrediti prijatelja za dokazivanje u drustvu
Povrediti prijatelja za dokazivanje u drustvu






759
poruka na forumu
24 112



post # 1 | 2012-07-12 , 10:24 PM

Dakle... da li biste povredili na bilo koji nacin (ako i bi... koji)
Nekog starog prijatelja ili prijateljicu zarad da biste se dokazali nekom novom drustvu ?
I da li vas je iko tako povredio ?

Meni se licno to i dogodilo, da me povrede zarad nekog dokazivanja, pa sad zelim da vas cujem :)
Inace ja to nikad nisam uradio i ne bih :)





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-07-12 , 10:35 PM

to nisi prijatelji a ni drugari nego izdajice zeljne slave preko tudje muke <_<








1641
poruka na forumu
171 425



post # 3 | 2012-07-13 , 0:04 AM

Budalastina








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-07-13 , 5:36 PM

Quote (valdemonij)
Dakle... da li biste povredili na bilo koji nacin (ako i bi... koji)
Nekog starog prijatelja ili prijateljicu zarad da biste se dokazali nekom novom drustvu ?
I da li vas je iko tako povredio ?


Nikad namerno nebi povredila nebitno dal je prijatelj ili ne a pogotovo nebi ako je
I kad bi se desilo istom merom bi pred svima pokazala da sam pogresila i da mi je moj prijatelj jako vazan

Oni sto to cine namerno su sa prijateljem iz interesa nista drugo tu je dok te treba dok mu ne ispane bolja prilika
ufff
Nisam uradila niti mi iko uradio!!!







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-07-15 , 1:59 AM

Povrediti nekog namerno je olicje ljubomore, i nesigurnosti.

Nikada nikog ne bih prva uvredila, mozda nepaznjom, ili neznanjem, slucajno.

Mada, kada vidim da neko sebe ne postuje u drustvu necu ga tetositi, nego bas kontra. Mozda i ocrvrsne :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








478
poruka na forumu
107 311



post # 6 | 2012-08-05 , 10:46 PM

Povrijediti prijatelja radi dokazivanja u drustvu?
Sta postoje takve osobe? wtf
Valjda postoje kad postoji ova tema.
Jel tu rijec o nekim klincima ili...?

Kako god,nemam sto drugo reci osim onog sto je Dragan1309, rekao.


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








42
poruka na forumu
16 66



post # 7 | 2012-08-06 , 4:00 PM

Onaj koji to uradi, znaj da ti nije prijatelj.










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 8 | 2012-08-13 , 8:27 PM

jadno,naj jadnije i jos jadnije


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 9 | 2012-08-16 , 12:26 PM

Da se nadovezem, a i danasnji ljudi su toliko licemerni i pokvareni, da me nista ne bi cudilo.
Pre svega ljubomorni i sebicni.
Mozda je tu kriv i odgoj, ili neimastina, ali previse je zlobe danas.
Ja koja sam proizivela rat u Bosni nisam videla toliko zlobe tada i mrznje nego danas sto je ima.

I kad te neko povredi radi vlastite satisfakcije bezati od istog, jer nije vredan vise vase paznje.


Poruku je menjao/la Leksi - Cetvrtak, 2012-08-16, 12:27 PM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 10 | 2012-08-22 , 0:35 AM

To nije prijatelj!
A ako vec dodje do toga, ne treba da zalis, vec da budes srecan jer si se resio takvih osoba koje ne zasluzuju da budu deo tvog zivota!


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 11 | 2012-08-23 , 11:59 AM

glupost


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








199
poruka na forumu
16 83



post # 12 | 2012-11-25 , 6:09 PM

Dolazila sam u takve situacije da me "prijatelji" ocrne pred drugima. Ali to zapravo nisu prijatelji, vec licemerne dzukele zeljne paznje.
Uglavnom ako imaju kakve koristi od tebe, drzace te se, ali kada to nestane, izdace te i za najmanju sitnicu.
Tih ljudi se treba kloniti, sa njima ne treba graditi nikakve "prijateljske" odnose, jer su spremni da te ponize i ocrne samo radi sopstvenog zadovoljstva, ili jednostavno dokazivanja u drustvu.
Sve to uglavnom rade zbog svojih nesigurnosti, a ja takve cesto ignorisem.
Nikada sebe ne bih dovela u situaciju da nekog namerno ponizim, ilida slucajno prva zapocnem... Ali bolje je takvima da me ne diraju, ne znaju u sta se upustaju. <_< :)


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 13 | 2014-03-15 , 3:40 PM

Quote 0k0moje ()
Dakle... da li biste povredili na bilo koji nacin (ako i bi... koji)
Nekog starog prijatelja ili prijateljicu zarad da biste se dokazali nekom novom drustvu ?


Nikad to ne bih uradia nekom ko mi je prijetelj... a meni kad bi to neko uradioo ne bih vise bioo moj prijetelj!!!!


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 14 | 2014-03-21 , 9:10 PM

Meni se nije desilo .. :) ali ova jedna moja prijateljica uziva ponizavati ovu nasu drugu prijateljicu ...a ona ...ona nista nece da kaze.
Samo suti, sto mene ubija. Previse je dobrica da joj uzvrati, ali zato ja to uradim.
Ako me netko znaci non-stop provocira i bocka, e pa vratit cu i ja njemu, nece ostat na meni. nzm


Poruku je menjao/la SamoJustinova - Petak, 2014-03-21, 9:10 PM


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








154
poruka na forumu
3 34



post # 15 | 2014-11-23 , 12:33 PM

ne bih nikada nikog povredio a i nisam nikada u životu ,
za mene bi se moglo reći da sam pravi prijatelj jer iskreno možda jesam stidljiv ali ne činim nikakve podlosti i takve bezobrazne stvari i ne želim da se dokazujem nekome tako što ću nekoga povrediti , nije to to :)




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Povrediti prijatelja za dokazivanje u drustvu
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]