• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Moj Komsija(sused)
Moj Komsija(sused)




Massachusetts, Boston
220
poruka na forumu
93 624



post # 31 | 2016-02-25 , 11:24 PM

Ma ovde u Americi sve njih boli uvo, potpuno su neutralni i svi gledaju samo sebe. Sto je u neku ruku i dobro


Pozelite mi srecu.








35
poruka na forumu
75 135



post # 32 | 2016-02-26 , 1:11 AM

Iznad mene žive dvije tinejđerke sa roditeljima koje se svađaju 24/7, plaču, histerišu, dernjaju se, pa opet sve u krug. Mama im je u klimaksu pa se i ona priključi. Otac im je na putu 5 dana u sedmici. Sretan čovjek. Susjedi ispod mene svako malo nešto renoviraju, buše i ruše pa onda ja plačem od muke skupa sa ovim gore. Susjeda do mene je žena koja je dužna i bogu i narodu i nikad ne otvara vrata kad joj netko zvoni, pa svi zvone meni i traže ju. Često upali Skajp pa se dere s nekim, pa joj neki od susjeda (kunem se, nisam ja) prerežu žice od kablovske i interneta pa onda meni lupa da vidi jesam li šta vidjela ili čula. Preko puta su neki ... ljudi, koji ne otvaraju ako im se pozovni ali pričaju s tobom 'kroz vrata'. Mislim da je dovoljno ilustrirana situacija u zgradi.


'Nine out of ten voices in my head tell me I'm insane. The tenth voice hums the Tetris theme...'






Serbia
56
poruka na forumu
0 20



post # 33 | 2016-02-26 , 4:10 PM

Ja preko puta moje kuce imam sumu, uz sumu pekara...Ne pricamo sa ljudima kolektivno jer su napravili neke gluposti u mestu u kojem ja zivim. Sa leve strane kuce ima zgrada koja je nekada bila kafana, sad niko tu ne zivi, povremeno dodje neka luda baba koja nocu seta po tom dvoristu sa kandilom u ruci i priziva demone. Sa desne je moja luda familija, baba, ujak, ujna, i dva brata. Ne zna se ko je ludji. Zivim za dan kad cu otici iz ove "divne" Srbije da ih moje oci vise ne vide.






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 34 | 2016-02-26 , 5:01 PM

E ako su tebi najgori tvoji blago tebi, ja imam komsiju koji sopstvenog oca tuce, a nista ne radi, a otac ga hrani i vrlo postovan covjek, sin mu krade nema sta ne radi, cak ga imam na listi da ga dovatim i licno ga namlatim.
Komsiluk je generalno hodajuci dvogled, sta god uradis svi prate, zavjese se tresu cim se pojavis ispred kuce, djeca bahata iz komsiluka, zajebavaju, odvalili mi retrovizor prije 2god na kolima, bahate se, provociraju, a kad zagalamis odmah ocevi izlijecu, sta mi galamis na njega ovo ono, slabo ko normalan.
Imam jedino jednu finu konu, sama zivi :D stariju 4 godine od mene :p koja dodje kod moje stare na kafu uvijek provokativno obucena :D


Poruku je menjao/la Fox1e™ - Petak, 2016-02-26, 5:03 PM








Serbia
56
poruka na forumu
0 20



post # 35 | 2016-02-26 , 5:10 PM

Quote Fox1e™ ()
E ako su tebi najgori tvoji blago tebi


Eh, kada bih jos poceo da pisem koliki su olosi oko mene...Ne bih stajao...Takodje imam dvoglede, 10 kuca jedne familije, jedna kuca uz drugu...Onda ova braca sto ih pomenuh gore, jedan je pijanica, drugi jajara (niza vrsta lopova) i veliki (ali neuspesan) lazov. Lik je ubijao vise domacih zivotinja na svakakve nacine, krao novac sa ikona u crkvi, ukrao od mog oca biciklo, i svasta nesto, da ne nabrajam, to su sitnice u odnosu na ostalo... Tako da, izvinjavam se, nisam dostavio dovoljno informacija, kako bi se moj komsiluk smatrao lose jelte, pa si zakljucio da su dobri na osnovu ovog gore sto sam napisao... Moja greska... :)








829
poruka na forumu
588 3749



post # 36 | 2016-07-16 , 5:09 PM

Ma kod mene uglavnom su svi ok ....Ulica puna dece izadju roditelji piju kafu iznesu stolice bleje smeju se,a deca okolo trckaraju i igraju se ,uglavnom guzva i galama svaki dan ..... A ima i ovih matorih informisanih kao radio mileva.... Sta znam sa svima sam dobar ,samo sa komsijama levo i desno do mene nisam, neznam ni zasto ,verovatno nisu ocekivali da im ja bas tako odgovorim :D

Added (2016-07-16, 5:09 PM)
---------------------------------------------
Ma kod mene uglavnom su svi ok ....Ulica puna dece izadju roditelji piju kafu iznesu stolice bleje smeju se,a deca okolo trckaraju i igraju se ,uglavnom guzva i galama svaki dan ..... A ima i ovih matorih informisanih kao radio mileva.... Sta znam sa svima sam dobar ,samo sa komsijama levo i desno do mene nisam, neznam ni zasto ,verovatno nisu ocekivali da im ja bas tako odgovorim :D



Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








222
poruka na forumu
86 729



post # 37 | 2016-07-17 , 8:25 AM

Prvi komsija ovde u Rusiji je divan čovek,ostali nisu baš normalni :D Tamo sam imala bolje komšije ovde nemam sa kim kafu da popijem,nedostaje mi ta atmosfera :)










699
poruka na forumu
750 8679



post # 38 | 2018-06-17 , 8:10 PM

imam komsije koje su ok,ali imam i one koji bolje znaju sta radim od mene same lol





  Vita



555
poruka na forumu
76 586



post # 39 | 2019-03-07 , 2:08 PM

Evo da ne ispadne da se samo žalim na susjede...nedavno se doselio jedan novi susjed...sexy je i tako to...nemam primjedbe... zvizdi


Rekla sam ti lijepo, hvataj drugi let.
Ja sam samo magla, svoj svijet.
Ja sam noć bez snova, jezik ljubavi...
Malo svoja, ne zamjeri.








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 40 | 2019-06-11 , 2:55 AM

Imam vala svakakvih ljudi u blizini, i dobrih komšija i čudnovatih onako. Trećina ih je kao google i ništa im ne može promaći kao skeneru na aerodromu. Takođe su prisutni i komšije perverznjaci pa dobacuju kad se izvode neki poslovi ispred kuće tipa pranje auta ljeti i tako to lol Ima svega, ali ima i dobrih sa kojima se zezam svaki put kad ih vidim i koji iznesu neki kolač i slično...najbolji ljudi lol ruza


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."








699
poruka na forumu
750 8679



post # 41 | 2019-12-10 , 10:01 PM

Moje komsije su bolje nego GOOGLE da  lol








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 42 | 2020-01-26 , 7:57 PM

Trenutno imam samo komšije preko puta u zgradi, neki stariji ljudi, vidim ih jednom mjesečno. lol


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."








134
poruka na forumu
150 1011



post # 43 | 2021-06-08 , 11:47 PM

Stariji su ljudi, dobri su, ali nemamo previse zajednickih tema.


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Moj Komsija(sused)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]