Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Moj Komsija(sused)
Moj Komsija(sused)



  Ashat



33
poruka na forumu
10 18



post # 16 | 2013-01-18 , 3:49 PM

Jedom sam cula izreku, da je bolje se posvadat sa Bratom, nego sa prvim Komsijama...

Nazalost sam u poslednjih nekoliko Mjecesi to morala potvrdit.

Stan prvi do moga se prije jedno 10 Mjecesi prodao i kupio ga je Tip, koji misli, da moze sve sto hoce.

Koristi stan samo za jeb***.
Tu se prave Bonga-Bonga Partys, Gangbang i slicno.
Policija skoro svaku vecer u kuci. Nezovem samo ja, nego i druge komsije, ali Tipa to ne zanima. Dapace imam osjecaj, da je onda jos namjerno glasnije.

Sto se mene tice, vise ne zelim to trpjet i trazim momentalno drugi stan/kucu, jer mi je draze i malo vise platit stanarinu a zato imat svoj mir.
Drugi komsije imaju isto misljenje i jedna Porodica se vec i odselila.


Voljeti nekog,a ne biti s njim
isto je kao biti kažnjen,a ne biti
KRIV!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 17 | 2013-01-18 , 7:04 PM

A gde zive taj komsija... da idem ja malo do njega na gosti :D lol


Poruku je menjao/la ace1 - Petak, 2013-01-18, 7:43 PM










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 18 | 2013-01-18 , 9:01 PM

Pa sad ima nas svakavih

ima dosta mladih bracnih parova sto je super i svi se super druzimo
a ima i starih zabadala i zakerala :)

imam jednu komsinicu koja nikad nema cigareta
i jednog komsiju koji u 6h ujutro zvoni da pita ej komsija jel imas litar nafte stalo mi opet auto to me ispameti
mi mladji smo svi slozni hvala bogu skupili smo i pare i napravili djeci igraliste sa toboganima,ljuljaskama i svim ostalim rekvizitima jer ih ima za sada 20tak uzrasta do 10 godina

ali zato ovi stari su %) %) %) %) %)

a kao sto neko rece prije ce da ti pomogne dobar komsija nego rod rodjeni i to je tacno milion posto


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 19 | 2013-02-05 , 0:02 AM

Moj komsija glup ko noc a lud za dvoje spava s otkipanim prozorom i ujutro kad mu zvoni sat koji mi se cini drzi u serpi probudi sve naselje tako d aja u 5:43 tela ne tela moram da se budim :D










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 20 | 2014-05-24 , 6:42 PM

ma komsije su carevi hahahaah kod mene ima raznih neki su blagi uzas tracare neopevane nemozes proci a da te ne snime hahaahah :p dok i ma i onih koji su ok i sto rece neko ovde pomogli bi ti bilo kako :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 21 | 2014-05-25 , 5:08 AM

Quote Dusomoja ()
Sta generalno mislite o vasim komsijama(susedima) ljudima kojima ste okruzeni?
Da li vas smaraju,da li su radoznali ....?


Sa jedne strane imam neke vestice koje zive pored mene i koje su majkoooo mila , zle podle, tracare, zajedljive, ljubomorne, klinicki lude i budale ... Nemam obicaj da se izrazavam ovako o nekom, ali ako sam se izrazila onda mora da vam bude jasno kakve su lele %) Djavo u ljudskom obliku lele

A sa druge strane imam veliku kucu koja je pretvorena u vishe stanova, cini mi se 7,8 stanova.. Sta znam , ja sam okej sa svima njima, i pricam i druzim se i znam se i sve je to super, ali dzaba kad se oni medju sobom ne slazu i kolju ... lele Ne mozes smestiti toliko razlicitih karaktera pod jedan krov %)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 22 | 2014-05-26 , 1:35 PM

Quote Nutella92 ()
Sta generalno mislite o vasim komsijama(susedima) ljudima kojima ste okruzeni?
Da li vas smaraju,da li su radoznali ....?


A sta da misim ima ih svakavi... zivim u takvom naselju gdje vecino sve stariji narod.. malo je ovih mladih
da kazem ...
Ja ih zovem mahaluse...
jer su to takvi ljudi da ih sve zanima o tvom zivotu .. a kad ga nesto pitas o njim ćute kao da im je neko zaljepio selotepom
usta ..
Naravno ima tu i fini ljudi koji nisu takvi ..
Evo vam znaci prm:
Znaci kad krenem u setnju sa rodicom .. trista ljudi ce me upitati: kuda ces ti, dokle ces ti, ah sta ces tamo .. tako da nas dvije kad idem.. vec zezamo se sa tim i gpvprimo ono sto oni nas pitaju ..
Ja to ne voli .. svaka cast ti se poz sa njim ...
Sta koga briga : Gdje cu ja i sta cu ja tamo .. a majko moja jezim se od toga

Svaki moj komsija zna sta se desava u mojoj kuci, kad ja dolazim kuci, kod dodje meni itd


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 23 | 2014-05-26 , 2:15 PM

Samo cu reci imam komsiluk ne daj Boze nikome %)

Sa jedne strane zivi porodica s dvoje dece, s tim da je on tukao zenu par puta i ona budala se vracala svaki put i sad je izgleda otisla i ovako je bila caknuta iako su i dalje u braku on ima devojku, a ona je sa nekim levim valjda.... sa druge strane imam "rodbinu" s kojom ne pricamo posto su nam dovoljno sranja pravili ranije....

A ostatak manje vise normalan, preko puta mene zivi kum ko zena je zna sve zivo tracara zesca, onda imam komsiju koji stalno zvizdi kad prolazim sto mi ide na nerve %)

Svako gleda tudje dvoriste, a ne brine za svoja g....


Poruku je menjao/la Dea92 - Ponedeljak, 2014-05-26, 2:23 PM


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








640
poruka na forumu
67 157



post # 24 | 2014-05-29 , 2:02 AM

Moje komšije su uglavnom neutralne. Sa kućom do mene se pozdravljam, dok sa kućom koja je isto do mene, samo s druge strane se ne pozdravljam (doduše skoro me pozdravila žena komšije iz te kuće i nasmijala se; još mi nije jasno zašto poslije 8 godina). Do njih su neke ciganke, barem ih tako časti neka stara_baba od stotinu ljeta sa prozora petospratnice koja se nalazi tačno preko puta mene. Te ciganke samo nešto čeprkaju po bašti i hrane golubove seronoše na sred staze kojom često hodim. Iza moje kuće se nalaze zloglasni narkomani. Uglavnom su mirni. Ponekad u mrkloj noći se čuje neka graja i neartikulisani glasovi koji bi trebalo da oponašaju Boru Čorbu i to je sve. Sa ovima iz zgrade preko puta mene nemam nikakvu komunikaciju kao ni sa ostalim komšijama. Dva puta sam svim najbližim komšijama poželio dobar dan. Oni meni nijednom, izuzev ove kuće do mene, ali tu se sve završava. Umalo da zaboravim komšiju Gojka! On popravlja motorke! Omiljen je u komšiluku jer mu radno vrijeme počinje u 6 ujutro. Često poželim da imamo pijetla budilnika umjesto komšije Gojka Stihl-ovke! FRRRRVVVVRRRRRRFFFFRRRRRRRRVVVVRRRR! 'bo mater!










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 25 | 2014-06-05 , 6:14 PM

:D










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 26 | 2014-06-14 , 1:01 PM

jaoooo evo jutros isao do prodavnice i vracam se i snimim kako moja komsinica kroz ogradu pokusava da vidi ko ide i sta nosi xd xd :D
inace ona je kako kaze Dusomoja, glavna za sve informacije u celoj ulici a i sire hahahaha :p


FORTIS FORTUNA ADIUVAT





  Vita



555
poruka na forumu
76 586



post # 27 | 2014-06-15 , 4:40 PM

E imam i ja jedne takve susjede. Cijela obitelj trača i znaju sve najnovije vijesti o svima u ulici. trac


Rekla sam ti lijepo, hvataj drugi let.
Ja sam samo magla, svoj svijet.
Ja sam noć bez snova, jezik ljubavi...
Malo svoja, ne zamjeri.








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 28 | 2014-08-19 , 12:55 PM

susedi su cudo svi kao gledaju svoja posla a obavesteniji su od mene kada sam juce dosao kuci lol lol lol


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








98
poruka na forumu
6 61



post # 29 | 2014-08-19 , 2:13 PM

Moje komsije su smoreni...nasa komunikacija se svodi samo na "dobar dan" i "dobro vece" :P i ima neki deda sto me smara kad cu da se zenim e jedino je on dosadan ostali su ok :D








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 30 | 2015-02-01 , 7:23 PM



:D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Moj Komsija(sused)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]