• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Bracni drugovi na netu zajedno-poenta je sta? (Poenta toga je sta ?)
Bracni drugovi na netu zajedno-poenta je sta?






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 1 | 2012-11-08 , 7:14 PM

Ovo mi je malo vise onako...Iako mi ne smeta ni malo.

Zasto bracni parovi koji imaju decu sede u kuci imaju dva kompa i cetuju gledaju se sa drugima preko kamerica muvaju druge?

Cemu to?

Sta zele da postignu,ubijaju monotoniju,sta?

Ne smeta mi cak mi je okic 21. vek je ali eto zapitala sam se.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  zione



15
poruka na forumu
1 7



post # 2 | 2012-11-08 , 7:41 PM

Nista cidno MODERNO DOBA :D Muskarci se sisaju ko zene, stavljaju sminku, zene u vojsci, policiji, virtualni "FRIENDOVI", GEY je ok, idemo u Evropu. BOLESNO nema sta.


better die trying then living in regret





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 3 | 2012-11-08 , 10:14 PM

Quote (Korisnica)
Zasto bracni parovi koji imaju decu sede u kuci imaju dva kompa i cetuju gledaju se sa drugima preko kamerica muvaju druge?

Cemu to?

Sta zele da postignu,ubijaju monotoniju,sta?


pa da najcesce je radi da ubiju monotoniju, mada ima i ono sto radi zabave ...a mozda i neko se "zaljubi" u onog drugog ... jbg ... svasta se desava... :D










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-11-08 , 10:15 PM

zione, :D Bravo to je savrseni odgovor.
Quote (Korisnica)
Sta zele da postignu,ubijaju monotoniju,sta?

E to ti je ono odgovor da li ljubav traje vecno ;) i ono sta fali u braku sta je svakodnevnica i navika.
A to sto rade je dokaz prezasicenja :) ;)










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 5 | 2014-06-21 , 11:05 PM

On gleda u ekran,ona u drugi ekran,deca trce okolo.......

Isticu da su u braku i imaju decu-da li nam je to zivot u buducnosti,da li je to brak ili nema se para te ubijaju vreme za kompovima?


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Bracni drugovi na netu zajedno-poenta je sta? (Poenta toga je sta ?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]