• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Svaki zodijački znak ima svoju Ahilovu petu. (Pazite da je ne povredite.)
Svaki zodijački znak ima svoju Ahilovu petu.






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-11-18 , 11:39 PM

Ovan
Ne voli da mu se priča šta treba da radi. Svako ko mu nameće svoju volju biva odstranjen. Ne voli svog šefa. Kad ga ima, ponaša se kao da ga nema. Može Ovan sve ljude da skloni fino i diskretno, a može i direktno. Ne pričajte mu o njegovim manama.

Bik
Ne voli da mu neko kvari uživanje, da mu neko dira hranu ili sve one umetničke stvari za koje je on grčevito vezan. Ponekad kao da ne može da shvati da su nematerijalne stvari takođe važne. Sputavanje kreativnosti ili samovolje izaziva nervozu kod Bika.

Blizanci
Recite im da ćute, da se ne šale sa vama i sigurno nećeze imati bliske kontakte od tad. Recite im da je ono što čitaju loše i nekvalitetno, bilo da je to knjiga ili novina, pa ćete ih lako uvrediti. Nikako im ne govorite da ne znaju da voze i da treba da smanje telefonske razgovore i poruke.

Rak
Ako hoćete da iznervirate Raka, nađite mu neku obavezu koja nema veze sa domom,ljudima i porodicom. To će ga izbaciti iz koloseka. Promena ustaljenih navika nije na njegovom spisku. Menja samo ako on sam to želi. Ne voli kad mu neko uskraćuje brbljanje o svemu i svačemu ili ga neko tera da se uozbilji ili da odraste.


Lav
Ne voli kad mu se naređuje. Ne pitajte ga za novčano stanje. Izbegavajte razgovor o njegovom partneru, to ne treba da vas zanima. I ne dirajte Lava dok spava, to bar svi znamo. Ne voli kad se neko hvali i kad je bolji od njega. Ne voli kad nije u centru pažnje.

Devica
Ne kritikujte odeću ove osobe. Ni nameštaj u njenom domu. Na to je posebno osetljiva. Neće to lako podneti, zameriće vam. Ne pokušavajte da Devicu uklopite u svoj raspored, neće vam uspeti, sem ako ona sama to ne želi.

Vaga
Ne pokušavajte da naterate Vagu da kaže svoje mišljenje, a da zna da se ne slaže sa vašim.Čak i kad se ne slaže, ublažiće razliku u različitosti stavova. Vaga ne voli svađe i rasprave, pa će vas ignorisati. Loše mišljenje o drugima će zadržati za sebe, sem ako je neko ne isprovocira. Uvek misli da je u pravu.

Škorpija
Ne zapovedajte joj. Ne popujte joj. Neće Vas poslušati. Uradiće baš suprotno. Čak, ako je kritikujete, može vas toliko zbog toga povrediti, jer je sama uvređena, da će i njoj posle biti žao. Teško prašta. Ne voli laž. Zlopamtilo.

Strelac
Ne voli obaveze. Ne voli da radi bilo šta na šta ga drugi teraju. Ne voli autoritete, ni zatvorene, male skučene prostore. Ne voli ljude koji ćute.

Jarac
Ne podnosi neozbiljnost, tuđu. Ali retko kad su ove osobe same neozbiljne. N voli sastanke koji su u određeno vreme. Stalno kasni, u svemu. Ne voli kad ga neko požuruje. Retko kad je tolerantan prema onima koji imaju drugačije stavove od njega.

Vodolija
Ne voli kad se nešto ne dešava brzo. Sve mora da se desi odmah. Kad se pomisli, da se sve stvori. Ne može da se čeka. Život bez stresa i užurbanosti nije život. Zato, očigledno nehajno ili namerno, zanemare neke stvari, da bi uživali u stresnom radu. Ne mogu da podnesu da su same. Uvek imaju prijatelje oko sebe.

Ribe
Ne mogu da žive bez misije, bez toga da su potrebni nekom. Zato teško podnose ignorisanje od strane drugih. Realan svet nije njihov svet. Imaju svoje viđenje sveta. Ne prihvataju da prihvate pravo stanje stvari. Zbog toga ne mogu da shvate da neko ne razume svrhu njihovog postojanja na svetu. Sve što rade drugi moraju da primete, inače se nije ni desilo. Ali ih najviše nervira kada oni pomažu, a drugi to ne cene. Ponekad se samo iskupljuju, tako da nije prava pomoć.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-11-19 , 4:29 PM

Quote (Morena)
Škorpija
Ne zapovedajte joj. Ne popujte joj. Neće Vas poslušati. Uradiće baš suprotno. Čak, ako je kritikujete, može vas toliko zbog toga povrediti, jer je sama uvređena, da će i njoj posle biti žao. Teško prašta. Ne voli laž. Zlopamtilo.


Bas tako










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 3 | 2012-11-19 , 5:10 PM

Quote (Dusomoja)
Vaga
Ne pokušavajte da naterate Vagu da kaže svoje mišljenje, a da zna da se ne slaže sa vašim.Čak i kad se ne slaže, ublažiće razliku u različitosti stavova. Vaga ne voli svađe i rasprave, pa će vas ignorisati. Loše mišljenje o drugima će zadržati za sebe, sem ako je neko ne isprovocira. Uvek misli da je u pravu.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








595
poruka na forumu
418 2745



post # 4 | 2012-11-24 , 5:29 PM

Quote (Morena)
Lav
Ne voli kad mu se naređuje. Ne pitajte ga za novčano stanje. Izbegavajte razgovor o njegovom partneru, to ne treba da vas zanima. I ne dirajte Lava dok spava, to bar svi znamo. Ne voli kad se neko hvali i kad je bolji od njega. Ne voli kad nije u centru pažnje.


...nesto u kratkim crtama :D


Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)








1667
poruka na forumu
317 1890



post # 5 | 2012-12-09 , 2:59 AM

Quote (Morena)
Strelac
Ne voli obaveze. Ne voli da radi bilo šta na šta ga drugi teraju. Ne voli autoritete, ni zatvorene, male skučene prostore. Ne voli ljude koji ćute
i tacka :D :D


ஐ Vuk je možda slabiji od lava ili medveda ali zato, nikad ne igra u cirkusu. ஐ








95
poruka na forumu
28 222



post # 6 | 2012-12-16 , 9:12 PM

Quote (Morena)
Recite im da ćute, da se ne šale sa vama i sigurno nećeze imati bliske kontakte od tad. Recite im da je ono što čitaju loše i nekvalitetno, bilo da je to knjiga ili novina, pa ćete ih lako uvrediti. Nikako im ne govorite da ne znaju da voze i da treba da smanje telefonske razgovore i poruke.


Samo bez "popovanja" molim.. :)


Grešila sam mnogo, ljubili me svici, na zabranjeno voće po mesečini se pela.
Grešiću još više to na mene liči, svoje grehe ne dam- sa njima sam cela!








386
poruka na forumu
90 1169



post # 7 | 2012-12-16 , 9:35 PM

Quote (Morena)
Ovan
Ne voli da mu se priča šta treba da radi. Svako ko mu nameće svoju volju biva odstranjen. Ne voli svog šefa. Kad ga ima, ponaša se kao da ga nema. Može Ovan sve ljude da skloni fino i diskretno, a može i direktno. Ne pričajte mu o njegovim manama.

Tacno tako.... :D :D :D







  Maree



169
poruka na forumu
14 35



post # 8 | 2012-12-23 , 2:48 AM

Za Raka jeste tacno, ali mene ni to ne iznervira samo me podstakne da u sebi razmislim o tome :)


Poruku je menjao/la Maree - Nedelja, 2012-12-23, 2:48 AM


Pametan covek moze da se razocara samo u sebe.
Da je zivot lep nebi se rodili placuci.
Ja sam lepak za lepotice, tema za hejtere (:








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 9 | 2014-03-01 , 0:55 AM

Quote Anna_Anna ()
Rak
Ako hoćete da iznervirate Raka, nađite mu neku obavezu koja nema veze sa domom,ljudima i porodicom. To će ga izbaciti iz koloseka. Promena ustaljenih navika nije na njegovom spisku. Menja samo ako on sam to želi. Ne voli kad mu neko uskraćuje brbljanje o svemu i svačemu ili ga neko tera da se uozbilji ili da odraste.

pa nije bas ovako :)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 10 | 2014-03-01 , 7:47 AM

Quote Anna_Anna ()
Ribe
Ne mogu da žive bez misije, bez toga da su potrebni nekom. Zato teško podnose ignorisanje od strane drugih. Realan svet nije njihov svet. Imaju svoje viđenje sveta. Ne prihvataju da prihvate pravo stanje stvari. Zbog toga ne mogu da shvate da neko ne razume svrhu njihovog postojanja na svetu. Sve što rade drugi moraju da primete, inače se nije ni desilo. Ali ih najviše nervira kada oni pomažu, a drugi to ne cene. Ponekad se samo iskupljuju, tako da nije prava pomoć.


jbt lele


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Svaki zodijački znak ima svoju Ahilovu petu. (Pazite da je ne povredite.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]