• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Šta o muškarcu govori njegova slika profila?
Šta o muškarcu govori njegova slika profila?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-11-19 , 1:20 AM

U slučaju ovih muških profilnih slika neki zaključci se sami nameću:

Profesionalna fotografija

Profesionalnu fotografiju možemo lajkati samo u slučaju da se radi o modelu koji na taj način zarađuje za život jer nam u protivnom ta priča sugeriše dvije stvari: muškarac pati od viška taštine, ili je izrazito neatraktivan pa mu je potrebna pomoć profesionalaca.

On i životinje

U redu je voljeti životinje, ali ako je očigledno da je to preraslo u neku vrstu opsesije, baš kao što je to slučaj s automobilima, cipelama i ostalim stvarima - jasno nam je - izbjegava da poradi na vlastitim problemima. Ljubav prema drugom čovjeku možda jest najkomplikovanija, ali je i najvrednija. Razočaran je u ljudski rod? Odlična podloga za dugotrajnu vezu...Ne!

Pravo iz kupatila

Hm, zar nema nekog ko bi mogao da ga slika? Dobro, možda i ima, ali je sam sebi dovoljan. Usto, sav je seksi izašao ispod tuša pa to mora da ovjekovječi i podijeliti sa svijetom. Imajte na umu sljedeće - zaljubljenik u sebe misli prvenstveno na sebe, uvijek i zauvijek.

Uvijek u društvu

Naravno da volimo muškarce koji imaju bogat društveni život, jer nam to govori jednu stvar - neće vam visiti za vratom kao priljepak! S druge strane, ako niste nijednom naišli na njegovu solo sliku nego su sve pravo sa žurki, kafića i koncerata, vjerovatno se radi o čovjeku kome je društvo na prvom mjestu i teško da će to promijeniti radi bilo koje od nas. Isto tako, problematičan je i tip koji je uvijek solo.

Ima svega, samo njega ne

O njemu znaš jedno, a to je da ima sjajan ukus za profesionalne fotke krajolika... A gdje je on? nema ga? Zašto? Zato što je ili ružan ili krajnje iskompleksiran. Tip koji ne umije da prihvati pažnju i komplimente ne zvuči dobro.

On s bivšom

Profilna slika s njegovom bivšom može značiti dvije stvari: raskid je toliko svjež da nije stigao da stavi drugu fotku, ili on još uvijek cvili i moli za svojom savršenom polovinom koju je nepovratno izgubio. U svakom slučaju, ne vrijedi se upuštati u bilo kakve emotivne odnose s ovakvim frajerima.

'Uspješan sam' slike

On ima odličan posao na koji je izrazito ponosan pa je njegov profil ispunjen slikama najnovijeg službenog laptopa, mobilnog telefona, slika sa službenih putovanja i slično. Iako se čini da ima super karijeru i vodi dinamičan život, on je u suštini svega radoholičar. A s radoholičarima zaboravite na zabavu i pažnju jer posao dolazi prije svega.

'Bogat sam' slike

Njegov super auto, njegova jahta, njegova brendirana odjeća... Shvatili ste - sve što posjeduje košta puno novaca! Super za njega, ali ne i za vas. Takvi tipovi često žive u svojim pozlaćenim balončićima pa misle da se sve može kupiti novcem, pa čak i žene. Ali ključna riječ je - misle!


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-11-19 , 2:28 AM

Samo se pitam koja feminiskinja pise ove gluposti , a vlasnica teme je jos i podrzava u tome , ma bruka koliko gluposti ovde ima %) %) %)

Imperija uzvraca udarac u nastavku

Šta o zeni govori njena slika profila?









3268
poruka na forumu
448 1828



post # 3 | 2012-11-19 , 1:22 PM

Vladi, Imperatoru, ako tebe nema u ovoj klasifikaciji, sto te dotice?? ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2012-11-19 , 1:45 PM

devils_angel, nevoim nepravdu a i ironiju :D








718
poruka na forumu
55 286



post # 5 | 2012-11-19 , 2:12 PM

devils_angel, sta se krije iza moje profil slike, bas me zanima, jer nisam se uspeo pronaci


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 6 | 2012-11-19 , 6:24 PM

Quote (Vladi)
Samo se pitam koja feminiskinja pise ove gluposti , a vlasnica teme je jos i podrzava u tome , ma bruka koliko gluposti ovde ima


+1








18
poruka na forumu
6 96



post # 7 | 2012-11-20 , 8:17 PM

[size=8]

o momci momci oko cega vi polemisete :o Svako po svom ukusu postavlja sliku ,oni ružni se kriju :D oni lepi eksponiraju

al kako god okrenes svako ima različit ukus ,nekome se svidi vasa slika a nekome ne ! Neko ima hrabrosti i stavlja svoju sliku ,a nekome manjka iste pa to neradi !



Fajlovi: 1948339.jpg (70.8 Kb)

lepa ,zgodna i djavolski neophodna :D








718
poruka na forumu
55 286



post # 8 | 2012-11-20 , 10:39 PM

Quote (Rajchel)
Neko ima hrabrosti i stavlja svoju sliku ,a nekome manjka iste pa to neradi !

rejcel draga, mislim da ni sama ne verujes u ono sto si upravo izjavila.

voleo bih da prokomentarises mog avatara npr, da li je tu bas takav zbog toga sto sam ruzan, dete, stidim se ili ..... pusti masti na volju.

voleo bih da se raspises i objasnis mi zasto je ovaj avatar tu umesto moje fotke, i ucini to na PP molim te, da ne zagadjujemo temu.

puno hvala


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








1006
poruka na forumu
50 416



post # 9 | 2012-11-22 , 1:59 AM

Quote (Vladi)
Samo se pitam koja feminiskinja pise ove gluposti , a vlasnica teme je jos i podrzava u tome , ma bruka koliko gluposti ovde ima

+2












421
poruka na forumu
65 124



post # 10 | 2012-11-22 , 2:04 AM

Quote (Vladi)
Samo se pitam koja feminiskinja pise ove gluposti


+3








1354
poruka na forumu
453 256



post # 11 | 2012-11-22 , 4:48 AM

xd xd xd xd xd xd
Ovo je komedija lol lol lol


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 12 | 2012-11-22 , 10:19 AM

Quote (djawolica87)
Ovo je komedija


komeNdija moja ti
lol lol lol lol lol


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 13 | 2012-11-22 , 12:39 PM

Quote (Rajchel)
o momci momci oko cega vi polemisete Svako po svom ukusu postavlja sliku ,oni ružni se kriju oni lepi eksponiraju

slazem se....
Quote (Davor)
+1

Quote (scorpion)
+2

Quote (Deluxe)
+3

jbt jbt jbt
ljudi ima li vas u ovoj klasifikaciji????


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








421
poruka na forumu
65 124



post # 14 | 2012-11-23 , 0:20 AM

Quote (devils_angel)
ljudi ima li vas u ovoj klasifikaciji????

Bre, na mom avataru je moja neulepsana slika. Jos je malo i naruzena.
Samo mi je glupo klasifikovanje.
Na primer slika lika sa zivotinjom.
Ja volim zivotinje i ne vidim nista lose u tome ako bih postavio fotku sa svojim kucnim ljubimcem. Gde se tu vidi, samo na osnovu slike da sam postao opsesivan i da izbegavam da poradim na sopstvenim problemima?
Razocaran u ljudski rod? Dobro, to jesam.
Ali ja jednostavno volim zivotinje i to je to.
To je kao da mi kazemo da su plavuse glupe ili tako neke smesne primere.
Necu da nabrajam ostale navedene muske profile.

I nemojte da mi uzmete za zlo sto se stalno nesto bunim. Nisam svadjalica. :D
Sve je ovo zezanje. ;)








249
poruka na forumu
75 51



post # 15 | 2012-11-23 , 0:22 AM

Gde si deluxe,zemlja te pojela :D


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Šta o muškarcu govori njegova slika profila?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]