• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kakva ste osoba po prirodi?
Kakva ste osoba po prirodi?






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 1 | 2012-11-19 , 1:49 AM

Da li ste otvorena ili zatvorena osoba po prirodi?

Kada zapocnete prijateljstvo ili vezu(nebitno kakav odnos je u pitanju), da li ste i koliko spremni da pricate o sebi? O svojoj porodici, svojim razmisljanjima, zivotnim navikama...
Da li ste osoba koja ceka odredjen vremenski period da prodje, ne bi li pocela polako da otkriva stvari iz svog zivota? Ili ste poptuno otvoreni od samog pocetka druzenja?

Od cega zavisi koliko cete biti otvoreni prema drugoj strani? Da li od vremena koje prodje, od same osobe, od okolnosti u kojima se nalazite ... ?

Pa da vas cujem dragi moji forumasi :)



♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 2 | 2012-11-19 , 1:28 PM

u principu, otvorena sam onoliko koliko i druga strana...
mada, to ovisi o osobi, ako stekne moje povjerenje, onda se mozda i previse otvorim... do sada mi se to nije obilo o glavu, a da li se... vrijeme ce pokazati... %)
hmmm, mada mislim da obicno uzvracam informaciju za informaciju.... i uvijek iskreno, bez lazi i podvala... da da


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 3 | 2012-11-19 , 1:31 PM

Vrlo sam nepoverljiva, pametno nepoverljiva, ali kada sam sigurna da osoba zavredjuje moje poverenje, postaje i ostaje moj prijatelj!
Dragi prijatelji VOLIM VAS! :* :* :* :* :* :* :*








18
poruka na forumu
6 96



post # 4 | 2012-11-20 , 8:53 PM

Po prirodi sam jako komunikativna osoba koja brzo sklapa prijateljstva ,odan sam i veran prijatelj . Iskrena do bola bez dlake na jeziku ,i otvorena za svaku diskusiju,šalim se da račun drugih al isto tako i primam šale na svoj !
Nevolim laž i dvoličnost ,prevaru bih oprostila al tek pošto bih višestruko uzvratila :D

Znaci otvoreno pričam o svemu ,a očekujem isto to od sagovornika !


Poruku je menjao/la Rajchel - Utorak, 2012-11-20, 8:58 PM


lepa ,zgodna i djavolski neophodna :D








782
poruka na forumu
47 137



post # 5 | 2012-11-20 , 10:41 PM

Volim da pricam o svemu i za mene ne postoje tabu teme, ali samo sa osobama koje poznajem...pa sad, koliko poznajem nekoga, toliko sam i otvorena prema toj osobi. Radije cu precutati nego slagati, mrzim tracare, dvolicne ljude...ma sve sto normalni ljudi mrze.
Eto, ja bih sebe opisala kao normalnu...i to je to. :)


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-11-26 , 3:34 PM

Temperamentna, drustvena, nenormalna, komunikativna.
I u zadnje vreme sebicna, samo ne znam odakle mi to.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 7 | 2012-12-11 , 1:11 AM

Vrlo lako sklapam poznanstva,mogu ceo zivot strancu da ispricam,volim opustenu komunikaciju a ne dopustam da mi iko ispira mozak,manipulise sa mnom,ponizava me nita da me iskoriscava na bilo koji nacin :* .
Ne dam na sebe :* .
Ko je dobar sa mnom dobar je uvek,ko nije ne postoji za mene.
Ko jednom izda moje poverenje ne postoji za mene.
Za mene je medjusobno postovanje osnova svakog medjuljudskog odnosa i osobe kojima to nije osnova me ne zanimaju jer ko ne postuje druge ne postuje ni sebe.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-12-11 , 9:59 AM

Quote (Morena)
Od cega zavisi koliko cete biti otvoreni prema drugoj strani? Da li od vremena koje prodje, od same osobe, od okolnosti u kojima se nalazite ... ?

Zavisi ko je ta osoba kako se ponasa o cemu ona prica
Ako se radi o nekome ko smao ispituje tad odgovorim na 2-3 pitanja i okrecem temu dam do znanja da nije zanimljiva.
Nisam neko ko ispituje ali zaista ne zelim da budem neko ko odgovara na tudja pitanja ako vec razgovaramo diskutiramo onda cu biti zagarantirano otvorena onoliko koliko mi druga osoba bude dava do znanja neku sigurnost u razgovoru.

Pre sam znala biti mnogo naivna i ispricati od-do danas se kajem radi toga jer ima i onoh koji uvek kopaju po mom zivotu.
Volim pricati o svemu smejati se ali kad dodjem u stanje da sam kao na polizi e onda jbg nekako blokira sve ta osoba mi postaje drugacija.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2014-05-08 , 11:30 PM

Quote Anna_Anna ()
Od cega zavisi koliko cete biti otvoreni prema drugoj strani? Da li od vremena koje prodje, od same osobe, od okolnosti u kojima se nalazite ... ?

Zavisi od toga koliko se ona otvori prema menii ... puno sam iskrena osoba... nije sad da nesto skrivam tajim
kazem onoliko ..koliko me druga strana pita..
Koliko je ona otvorena i ja sam ...
Ne zabadam nos tamo gdje mi nije mjesto... pitam te jednom nesto ako ces mi reci ... tvoja stvara.. nece
navaljivati da mi opet kazes... svako ima svoja pravo hoce reci nesto ili ne... :)
Uvijek sam za nova prijateljstva, kazu da sam nekad ovako luda.. al sta cu to je dioo mene .. koji ide samnom u paketu!! :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kakva ste osoba po prirodi?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]