• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kako "punite baterije" kada se emotivno iscrpite maksimalno? (Na koji nacin?)
Kako "punite baterije" kada se emotivno iscrpite maksimalno?






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 1 | 2012-11-19 , 2:07 AM

Nekada stojim u dvoristu ili sedim na okviru prozora i gledam u prelepo nebo posuto bilionima zvezda -to me ispunjava mirom i energijom.

Nekada dok pada kisa sedim u fotelji,umotam se u cebe,naslonim glavu na fotelju i gledam kako kisa pada uzivajuci u tomee...

Jednom sam setala,bilo je hladno,sve pod snegom,belo i tako divno,mirno,tako me je to ispunilo spokojem.

Najlepse do sada bilo je kada sam sva nikakva izasla napolje u tri ujutru,mrtva tisina,mir,pogledala u nebo a bele pahulje mi pale na lice i topile na mom dlanu u toplini moje ruke.Kada sam po snegu pocela da saram prutom macak je izleteo da ga juri tako da sam se igrala sa njim i bilo mi je prelepo.

Ili kada je macak sklupcan u mom krilu preo dok sam ga mazila i gnjavila :* dusa mala .

Postoji i mesto gde volim da odem i setam prirodom,penjem se po drvecu,idem uzvodno potokom i obalom kroz gustu travu, korov,gledam ptice,kornjace,prorodu to me uvek energetski podigne do maksimuma.

I slikam pre odlaska jer me i slike oraspoloze kad nisam tamo.

Evo teme bas neutralne i bas za sve nase forumase i one stidljive i oprezne :* i da vas vidim sta imate da saopstite za javnost :* . ;)


Poruku je menjao/la Korisnica - Ponedeljak, 2012-11-19, 2:15 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 2 | 2012-11-19 , 1:24 PM

nevjerovatno ali istinito.... ispcrpim se fizicki...
nekada sam to radila u teretani, na utakmici (kao navijac, naravno) a sada baveci se kucnim poslovima :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 3 | 2012-11-19 , 1:43 PM

Kada emotivno tonem ili se iscrpim prijatelji su tu da me "podignu"
Kada sam bila mladja, mnogo mladja, u tim momentima pisala sam poeziju, price, filozofirala, uzivala u prirodi
Sada je tu ples, da mi vrati osmeh na lice
Ali prvo, osnovno jedino i najvaznije sto mi uvek vrati osmeh na lice su prijatelji koje jako volim koji mi znace u zivotu, ziva bica koja umeju nasmejati, dati ti pdrsku, reci ono sto i sam znas samo neko drugi treba da izgovori to i ja sam kao nova!
puna energije, spremna da i njima pomognem kada se iscrpe, da ih podignem kad padnu, da ih nasejem kada su tuzni, da im kazem da ce prebroditi ezak trenutak u zivotu ali i da se radujem kada su srecni!
Nema niceg lepseg nego kada vidite osmeh na licu onoga koga volite!
Hvala prijatelji na mom i vasem osmehu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-11-19 , 4:24 PM

Kad sam emocionalno slaba tad najvise volim provesti vreme sama
setajuci preko livada pored reke sa slusalicama u usima i meni dragim pesmama.

Kad sam fizicki umorna uzmem malo vreme za sebe 1-2h natocim kadu vode i odmorim
poslije takvih odmora bude mi bolje naravno.

Ali ima i onih trenutaka fizickih i psihickih umora taj najcesce odem u kupovinu ili zovem sestru da dodje do mene
ne slazemo se inace ali u takvim trenutcima mi je ona uteha i razum







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-11-26 , 3:47 PM

Trcim, setam, citam knjige, okruzim se dobrim i pozitivnim ljudima, zezam se s ocem koji uvek ima neki odlican vic u rukavu.

Ali sto kaze pcelica Maja moja, ima trenutaka kada klonem, i sve to zajedno ne moze mi nista.

Mada seks je univerzalni lek, samo sto ga se ja u datom momentu ne setim. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2014-06-03 , 0:21 AM

Kakoo punim, vecinom pustim sebi neku muziku .. ne bitno kakvu .. Da me baci u neki svijet tamo..

Uzivam da lezim na kauc , pokrivenu dekicom, da citam nesto ..

Nekad, sjednem na biciklo i vozam se, setam .. ili odem na kafu ...

Nekad mi dodje da pustim sebi neki filmic, po mogucnosti kakvu dobru komediju da se ismijem ...

Najvise od toga svega je to da legnem u krevet i dobro se naspavam onda se osjecam super.. :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 7 | 2016-11-15 , 11:17 AM

Samo muzika i uživanje :D


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








72
poruka na forumu
57 202



post # 8 | 2016-11-15 , 12:12 PM

glazbaaaa.....
i uradim nesto kreativno...neki dekorativni detalj za doma ...ili nekom nesto za poklon podem raduckat :D
recimo sad ide Bozicno vrijeme :D pa nema šta nema se može napraviti svojim rukama :D .... sad je period punjena baterija :)
sat s djecom :D ....
kino :)
i takoo :D










197
poruka na forumu
197 1524



post # 9 | 2021-06-08 , 11:23 AM

muzika, al ono, do daske :D

i samoća.

ne volim biti u društvu drugih ljudi kad sam tužna.
jer im ne želim prenijeti svoje "neraspoloženje".


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kako "punite baterije" kada se emotivno iscrpite maksimalno? (Na koji nacin?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]