• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » O tome cu misliti sutra
O tome cu misliti sutra






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-12-11 , 10:08 AM

Da li ste skloni ovakvom nacinu razmisljanja?

Npr. pritisnu vas problemi i odlaganje vam se ucini najlaksim i najprihvatljivijim rjesenjem.
Juce sam razgovarala sa prijateljem koji upravo tako cini.
Cak izbjegava i razgovorati o tome.Kada sam pokusala pokrenuti razgovor, osjetila sam otpor.
Okretanje na salu, skretanje na druge teme. I kao da je sam sebe uvjerio, bar na izvjesno vrijeme, da problema zapravo i nema.
To mu je svakako lakse , nego nesto preduzeti.
A da li ce? Sta kad vise ne mogne stati "pod tepih

Sta vi mislite o tome?










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 2 | 2012-12-11 , 12:52 PM

Misli on na to i danas ali mu ne treba razgovor i zato to kaze.
Treba mu vremena da sam razmisli sta i kako dalje a onda ce to resiti.
Ne zeli nikoga da opterecuje i davi svojim problemima -resice ih sam.
A ljudi koji sve "guraju pod tepih" i nemaju nameru da rese probleme nikada su kao tempirane bombe,uglavnom mirni ljudi koji ne zele druge da povrede kad im pukne film svi se nadju u cudu.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-12-13 , 3:24 PM

Sklona sam i sama neznam zasto ali ponekad mi je mnogo svega pa pokusam tako da odmorim.
Takodje se ponasam nekad kao taj moj prijatelj mada kad smo ja i on razgovarali nisam tako to gledala ali sutra dan sam. znala zasto blokira i d aje to nacin na kojem nekom govorimo nemoj sad molim te..

Nisam neko ko ce sve pogurati pod tebih vadim ja to redovno i sredjujem samo se pitam dal nije mozda doslo vreme da izbacim tepih iz kuce hmmm










782
poruka na forumu
47 137



post # 4 | 2012-12-13 , 3:47 PM

O tome cu misliti sutra....da, kazem to...i uradim tako, ali sutra to obavezno na bilo koji nacin resim. Jednostavno, mislim da za resavanje bilo kojeg problema, treba hladna glava i jako srce...a svaka glava je pametnija ujutro, samo ako je problem takav da moze da " prenoci ".


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








409
poruka na forumu
50 74



post # 5 | 2012-12-13 , 4:35 PM

Zanimljivo. Pravo dobra, odlična tema, odoh odmah na čišćenje da mi ne ostaje za sutra. Još jednom bravo, bravo, Dušanka prava si! cistim





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-12-14 , 12:46 PM

Svaki svoj problem resim sutra.
Jer jutro je pametnije.

Od nerviranja i zivciranja nema nista.
Zato samo opusteno.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-02-18 , 2:40 AM

Quote Leksi ()
Svaki svoj problem resim sutra.
Jer jutro je pametnije


a STO se tice ono nekih obaveza uvijek sutra.. imam vremana nikakoo da uradim sve na vrijeme ..
i onda kad se to nagmila .. nema te nigdje lele


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » O tome cu misliti sutra
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]