• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Neuspjeh
Neuspjeh






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-12-24 , 11:16 AM

Ne znam ključ za uspjeh, ali ključ za neuspjeh je kada pokušavamo svakoga zadovoljiti.
Neuspjeh nije ako nešto učiniš pogrešno, neuspjeh je ako i ne pokušaš.
Priznati samom sebi neuspjeh tesko je.

A vi!

Da li se smatrate kao neuspesnom osobom?
Bilo da je to Veza,Brak,Skola,Posao,Prijateljstvo,Deca,Ljubav
Priznajete li ikad sebi da nesto niste uspeli pomirite li se sa tom cinjenicom?
Ili ste od onih sto nebi priznali pa makar ih streljali samo da niko ne sazna da si neuspesan :D










308
poruka na forumu
349 1445



post # 2 | 2012-12-25 , 2:55 AM

Svaki covek dozivi u zivotu neuspeh. Samo bitno je znati taj neuspeh preboleti i znati kad je dobro uztrajati a kad odustati u necemu. Neuspeh je dobar faktor u psihičkom i mentalnom jacanju coveka.


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-12-29 , 5:52 PM

Postoji krivina zvana neuspjeh,petlja zvana konfuzija,ograničenja brzine zvana prijatelji,znakovi upozorenja zvani porodica i jednoličnost zvana posao.Međutim,ako imate obilje nečeg zvanog odlučnost,mašinu zvanu istrajnost,osiguranje zvano vjera i vozača zvanog Bog,stići ćete do mjesta zvanog uspeh.










14
poruka na forumu
2 9



post # 4 | 2012-12-30 , 3:27 AM

Oni koji su sigurni u sebe nemaju želju za nadmoćnošću nad drugima. Zašto i bi? Oni nemaju potrebu dokazivati koliko su moćni i uspešni putem spoljašnjih simbola kao što su uniforme, titule ili položaj. Njima nije potrebna potvrda od drugih da su uspeli, jer su već u miru sami sa sobom. Takvi ljudi deluju na osnovi pravde, a ne iz želje da pokažu koliko su moćni zloupotrebom svog položaja radi nametanja svoje volje drugima.


Always be a poet, even in prose.

A man who wants na lead the whole orchestra - must turn his back to the crowd.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2014-06-01 , 8:25 PM

Smatram da me sreca pratila kroz zivot i hvala joj mogu smao reci neuspesan je smao onaj ko ne veruje u sebe i ko voli smao sebe. :)




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Neuspjeh
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]