Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Cemu ste se oduvek cudili
Cemu ste se oduvek cudili






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-01-09 , 10:30 AM

Sta je to sto vas oduvek cudilo u mosko/zenskom odnosu? :p

Mene nap uvek cudilo kako moze zena da prodaje telo kako moze takva u sexu uzivati ili da li moze.
Ili kad decmo kaze devojci prevario sam te izvini znas da te volim ali s onom je bio samo sex %)
Ili kako moze da se voli vise od sebe ..on ili ona










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 2 | 2013-01-09 , 11:34 AM

mene cudi kako neko moze da oprosti prevaru %)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-01-09 , 2:21 PM

(devils_angel)
mene cudi kako neko moze da oprosti prevaru

Cudi i mene ali s vremenom kazem sebi ne sudi druge tek kad se dozivi nesto onda mozemo dati tacan odgovor.







  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 4 | 2013-01-09 , 4:31 PM

(Dusomoja)
Ili kad decmo kaze devojci prevario sam te izvini znas da te volim ali s onom je bio samo sex


Ako joj je rekao znaci da je postuje,i da je jedan tip osobe koji se cijeni ... (mada svi varaju nebitno koji pol)

Cudim se kako neko moze da dozvoli da ga ovo drugo blati,gazi,povredjuje,znam jednu devojku sto joj je momak bio ljubomoran bolesno,ako kaze da je kuci morala je da ide da pusti vodu u WC (nekakvi zvuk je imao poseban sto znam ja) ili ako je kuci i sjedi u tangama,zasto tange ako je kuci i slicno... Unistavao je ,a ona je trpela sve zbog ljubavi,do jednog trena dok nije zavrsila u bolnici... Posle toga bila je samo u nekim sex kombinacijama,nije htela nista duze od 3 dana,gazila je svako momce,sprdala se s njima,nakrkala je godina i polako vene,postala je bljah,a bila je naljepsa i najbolja devojka koju sam upoznao u zivotu...


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"





  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 5 | 2013-01-09 , 4:40 PM

(XAVI)
Ako joj je rekao znaci da je postuje,i da je jedan tip osobe koji se cijeni ... (mada svi varaju nebitno koji pol)

nije bas da svi varaju,ajmo realno,ima izuzetaka...a sto tice prodavanja tela,ili prostitucije kako se to naziva,to nikada nisam odobravao i nije mi se svidjalo,jdnostavno ne mogu da shvatim zene koje rade tako nesto,a nisu samo zene u pitanju,skoro nekako citajuci oglase u novinam,vidim oglas "pruzam sex usluge damama od 35 do 50 godina,uz novcanu nadoknadu" takve ljude ne kontam i verovatno nikada necu ni skontati...


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 6 | 2013-01-11 , 0:42 AM

Naj vise me je cudilo kada legnem sa moji dragim u krevet i taman pocnemo da ... zazvoni tel. %)


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








95
poruka na forumu
28 222



post # 7 | 2013-01-11 , 1:55 PM

(XAVI)
Ako joj je rekao znaci da je postuje,i da je jedan tip osobe koji se cijeni ... (mada svi varaju nebitno koji pol)


Rekao joj je zato sto se boji da ce saznati sama, pa da se opere kao posten! Vjerovatno se zametnuo negdje neki tracak, neko oko koje ga je mozda vidjelo... Da je postuje, ne bi je varao! Smirio bi ga u gacama ili bi je ostavio pri pojavi prve pozude za nekim drugim!

Ne generalizuj, ja ne varam niti sam ikad varala! I to ne zbog njih, nego zbog sebe! Sve se moze oprati sem ukaljanog obraza!
---------------------------------------------
A uvijek su me cudile strategije za osvajanje... jbt. kao da smo krvni neprijatelji, a ne da idemo u smijeru spajanja tijela u jedno... :o


Poruku je menjao/la MallenaBobbie - Petak, 2013-01-11, 2:11 PM


Grešila sam mnogo, ljubili me svici, na zabranjeno voće po mesečini se pela.
Grešiću još više to na mene liči, svoje grehe ne dam- sa njima sam cela!








31
poruka na forumu
47 324



post # 8 | 2013-01-13 , 2:32 AM

Mene cudi kako neko nekog moze da siluje, kretenski -.-'










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2013-01-21 , 10:02 PM

Quote (BoaHancock)
Mene cudi kako neko nekog moze da siluje, kretenski -.-'

To su pacijenti nista drugo
Kad smo kod toga pitam se kako moze i da mu se pomeri onaj njegov na silu manijak jedan >(

Nisam oduvek ali se cudim ljudima koji zive od danas do sutra ili onima koji kazu daj boze samo meni










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 10 | 2013-01-21 , 10:53 PM

Ljudskoj gluposti.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








387
poruka na forumu
90 1169



post # 11 | 2013-01-21 , 11:29 PM

Meni je uvek bilo cudno msm i dalje mi je kad npr lepa devojka ima ruznog decka i obratno zbunjen zbunjen msm znam da se suprotnosti privlace ali koliko zbunjen zbunjen zbunjen










759
poruka na forumu
24 112



post # 12 | 2013-02-17 , 3:33 AM

mene cudite vi ostali ponekad na forumu i chatu...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2013-02-25 , 4:25 PM

Cidim se samoj sebi kako u mom srcu zadrzavam one kojima nije mesto tu










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 14 | 2013-02-26 , 0:01 AM

Quote (Dusomoja)
Cidim se samoj sebi kako u mom srcu zadrzavam one kojima nije mesto tu


cudim se sebi jer nerviram zbog nebitnih ljudi i stavrii <_< %) %)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








314
poruka na forumu
15 192



post # 15 | 2013-02-28 , 2:18 PM

Čudi me da neki ljudi naprosto uživaju u posesivnoj ljubomori, da uživaju u bolesnoj vezi bez povjerenja i poštovanja.




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Cemu ste se oduvek cudili
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]