Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Cemu ste se oduvek cudili
Cemu ste se oduvek cudili






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 16 | 2013-03-19 , 4:18 PM

Quote (Iustitia1989)
Čudi me da neki ljudi naprosto uživaju u posesivnoj ljubomori, da uživaju u bolesnoj vezi bez povjerenja i poštovanja.

Ko kaze da uzivaju?ja ti kazem vole se ali je to patnja.

Cudim se kako me neko ubedio u nesto i ja joj poverovala
Pitam se zasto je to uradila koji razlog a ona je ta sto prica o samopouzdanju u sebi o svemu dobrom ona je ta koja
je rekla svi lazu %)
A kad je doslo na vidilo kad me nije infrakt strefijo










592
poruka na forumu
208 1412



post # 17 | 2013-03-20 , 4:36 AM

čudi me mentalitet devojaka sa naših prostora. Pre mi bila komšinka što stalno svraća i priča već 3 meseca kako joj se neki dečko sviđa i ludi za njim a on nikako da joj priđe. Ja jesam muško al ako mi neko recimo nenagovesti da mu se sviđam ja to nemogu znati jer nisam vidovit. Muškarcima treba malo direktniji pristup ako želite određenog jer neprepoznajemo svi uvek sitne znake i nagoveštaje. Živeo sam i bio u mančesteru godinu dana silom prilika i uzdržana engleskinja jedna mi recimo prišla tamo rekla aj samnom na piče, ja reko važi i mesto u bar kako ja misleh odvede me kod nje u stan i otrese me ko seljak šljivu odma s vrata nisam stigo ni da zucnem ni do čaše vode nisam došao prvo lol








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 18 | 2013-03-26 , 2:54 AM

Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 19 | 2013-03-26 , 4:11 AM

Uvek sam se cudila ljudskoj gluposti :) i tome kako tu glupost ponavlja u krug i ne stidi se zbog toga ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 20 | 2013-03-26 , 10:13 AM

Quote (Dusomoja)
Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena


to sam se i ja oduvek cudila i naravno ljudskim glupostima..


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 21 | 2013-05-23 , 10:23 PM



Čudno je to što ignorišemo one koji nas obožavaju,
obožavamo one koji nas ignorišu,
volimo one koji nas povrede i povredimo one koji nas vole.










53
poruka na forumu
5 80



post # 22 | 2013-06-18 , 4:03 PM

Gluposti, uvek ce mi biti cudna.


S' neba, pa u rebra.
Cirnućemo vopsić i ceo taj zonfa.








782
poruka na forumu
47 137



post # 23 | 2013-07-25 , 2:07 PM

Upravo se cudim sama sebi kako sam uspela da se samo nasmesim....a htela sam da joj odgrizem glavu...uh...mrzim glupe i bezobrazne ljude koji misle da su najpametniji i jos kad s takvima radim... lele


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 24 | 2013-07-25 , 11:41 PM

Lazi :) Otkud tolika inspiracija za to :) cemu to :) Uvek se sve sazna na kraju , dal posle sat vremena, dal posle godinu, dve vise :)

Zasto pravimo dvolicnu sliku o sebi ? sta postizemo tim? Dal je lep osecaj da nas neko voli , tacnije da voli onu laznu stranu nas ili je lepse kad nas neko poznaje onakvi kakvi jesmo ? :)

Zasto tolerisemo ljude oko nas koji lazu i prilagodjavamo im se .. Da li je to strah od toga da ostanemo sami ili smo se jednostavno navikli da su svi isti pa smo postali apaticni
:)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








640
poruka na forumu
67 157



post # 25 | 2013-07-28 , 4:58 PM

Quote (majce_bg)
Lazi Otkud tolika inspiracija za to cemu to Uvek se sve sazna na kraju , dal posle sat vremena, dal posle godinu, dve vise

LJudi lažu iz straha. To sam pročitao negdje, a potkrijepio sam to i iskustvom. :) To su kukavice.

Što se teme tiče, pa, ništa me ne čudi u muško-ženskim odnosima. Možda kad se iskreno, bezrezervno vole i podržavaju. To je raritet u današnjici. Barem je toliko moja malenkost primjetila.










232
poruka na forumu
1329 2114



post # 26 | 2014-02-16 , 2:17 PM

Uvek posle svaceg sto dozivim mislim da me nista vise ne moze iznenaditi,a onda sretnes ljude koji toliko se sluze lazima,prevarama,igraju se sa nekim ljudskim bicem,a kada im se to isto uzvratu znaju da pitaju ocajno "Gde sam ja pogresio/la,zasto mi se ovako vrace"


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 27 | 2014-02-18 , 1:08 AM

Quote Incredible ()
"Gde sam ja pogresio/la,zasto mi se ovako vrace"

Ja mislim da su svi svesni da se u zivotu sve vrati pa tako da se mnogi i ne cude osim ako se ludi prave.

Čudno je to što ignoriramo one koji nas obožavaju,obožavamo one koji nas ignoriraju,volimo one koji nas povrijede i povrijedimo one koji nas vole.







  Pegy



51
poruka na forumu
9 65



post # 28 | 2014-03-02 , 2:41 PM

Ako imas novac!--Il si Sponzorusa ili ljubavnica.Ako cutis--Mutava si.Ako se dotjerujes--Imas nekog drugog.Ako se ne dotjerujes--Zamjenice te neka druga koja se dotjeruje!Ako imas muske prijatelje--il su ljubavnici,ili momci.Ako si neudata--nesto ti fali.Ako si udata--budala si.Ako si pametna,ljepa,ambiciozna--Druge te zene mrze.. <_<


Nisi moj život, ali si jedina sa kojom želim da ga proživim. Nisi moj svijet, ali si ono najbolje u njemu.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 29 | 2014-03-02 , 4:16 PM

Quote Pegy ()
Ako imas novac!--Il si Sponzorusa ili ljubavnica.Ako cutis--Mutava si.Ako se dotjerujes--Imas nekog drugog.Ako se ne dotjerujes--Zamjenice te neka druga koja se dotjeruje!Ako imas muske prijatelje--il su ljubavnici,ili momci.Ako si neudata--nesto ti fali.Ako si udata--budala si.Ako si pametna,ljepa,ambiciozna--Druge te zene mrze..


Totalno te podržavam , baš intezivno razmišljam ovih dana o upravo ovome.

Šta je to što je dovoljno idealno , da budeš na nekoj pozitivnoj nuli što se tiče ispunjavanja svih uslova za neki vid savršenstva :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 30 | 2014-03-02 , 5:00 PM

Pegy, Hmmmm stid ruza samo zbog nicka :p

Najvise se cudim ljudskom ponasanju! :) gdje ovo vodi? lele kratko i jasno : u propast :)
Samo se pitam da li postoji veca propast od ove u kojoj se trenutno nalazimo? :o




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Cemu ste se oduvek cudili
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]