• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Glup osecaj
Glup osecaj






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-02-04 , 3:35 PM

Osecas li se glupavo kada dobijes nezasluzenu paznju od suprotnog pola, na osnovu nekih irelevantnih stvari (puste pojave, fizickog izgleda, socijalnog statusa i sl)

Ili stipuliras tome, zato sto prija da imas paznju oko sebe ?
koliko mislis da to utice u izgradnji tvog karaktera i samovrednovanja?
I isto koliko mozes da utices na to da promenis, ili ocekujes da drugi vide to u tebi ?
nzm










782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2013-02-04 , 3:38 PM

Nisam to dozivela....pretpostavljam da, ili ne odskacem po nicemu od mase drugih zena, ili sam tu paznju uvek zasluzila :D


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-02-04 , 11:58 PM

%) Imala sam priliku biti na jednoj festi bila karaoke i ja pevala kad ce ti jedan tim Majo zivotati ucuti fino te gledati al slusati katastrofa u zemlju da propadnem tad %) >( %) %)

A nije on bio neko vec stvarno neko cije misljenje se mnogo racuna barem za mene

Osecala sam se skoro takodje gllupo ali nebi sad o tome valjda se spametujem i ja :D










287
poruka na forumu
36 149



post # 4 | 2013-02-05 , 3:50 AM

Dusomoja, barem je bio iskren. :D


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








314
poruka na forumu
456 4349



post # 5 | 2013-02-05 , 5:13 AM

Quote
Imala sam priliku biti na jednoj festi bila karaoke i ja pevala kad ce ti jedan tim Majo zivotati ucuti fino te gledati al slusati katastrofa u zemlju da propadnem tad


Dusomoja, zasto da u zemlju propadnes? :) Tebi, ako se pjevalo, pjevala si za svoju dusu, ne za kriticare...Mila, treba da si svjestna svoje ljepote i unutrasnje i spoljasnje! Ne vrijedi covjek onoliko koliko drugi kazu!:)

Ja saslusam svakog, al sama procijenim kako i sta...mene, iskreno, nije briga sto drugi pricaju, imam svoj sistem vrijednostii njega se drzim...uvijek se nadje neko kome ce nesto da smeta, uvijek neko da osudjuje, da da neki komentar...samo se treba izdici iznad takvih stvari i osoba! Prvo postujem sebe, pa ostale! :D :* :* :* :* :* :*


Poruku je menjao/la Mima24 - Utorak, 2013-02-05, 5:16 AM










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-05-25 , 11:18 AM

Veštica, ruza

Skoro mi se deslo u komunikaci da se glupo osecam
Dok sam pricala sa jednim prijateljem menjali svakodnevna pitanja odgovaram i pitam on precuti
Nadodala sam salom u smislu pa zucni bilo sto lupi nesto dao je komentar koji me toliko povredio da
za godine poznavanja nikad nije supio toliko da me povredi
Da i opet je bio glup osecaj zapitala sam se da li mi je drug kao sto tvrdi da li je to ona osoba koju ja poznajem
sad mislim da nije i da je vreme ucinilo svoje.




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Glup osecaj
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]