• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Sta posle Vojvodine Net-a
Sta posle Vojvodine Net-a



  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 1 | 2013-02-14 , 2:00 PM

Drustvo,jeste li kad razmisljali sta posle V-neta,gde ce ko od nas da bude,ko ce biti novi clanovi i sefovi :D :p

Doci ce dan kad cemo se morati rastati od V-neta,ko li ce da zameni nas ovakve bedaste,ko ce biti novi Pegaz,Uranijum,devils_angel,novi doktor V-neta (bane) :D :D ,strumfeta,mirela,Tufna i ostali... ko ce biti novi sefovi,umesto sadasnjih,Davor,Mina,cika_kristijan i ostali clanovi,nista manje bitni...P.S. Ako sam nekog izostavio,nista licno :D


Poruku je menjao/la bane - Cetvrtak, 2013-02-14, 2:02 PM


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-02-14 , 5:31 PM

lele :D Koja teme pa iskreno ne razmisljam o tome tu sam dok sam kad me nema
otisla sam tamo gde i ostala ekypa ;)
Tako isto sam dosla i na ovaj sajt gde svi tu i mali mujo :D :D :D







  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 3 | 2013-02-14 , 5:38 PM

bane, Auh doktore koja je to cast da budem prvi nabrojani :D
Nemam blage veze,nisam o tome razmisljao a i ne planiram da napustam :) jedino ako nesto zabrljam tad ce me smijeniti :D da










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-02-14 , 5:41 PM

znas kako nerazmisljam o tome previse...a nase drustvo ovo i ekipa je dobro i interesantno..svi cemo se jednog dana sjetiti ovih sali i ovoga svega i smijatii, mozda nekad navratii.koju "slicicu# staviti ccc...i poz i reci kava smo mi bili rajjja. kako smo se provodili i druge zabavljalii.... a sto kaze dusamoja gdje svi tu i malii mujoo.. hehe hehe hehe


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 5 | 2013-02-14 , 5:52 PM

Pegaz, nista specijalno,prvi si mi pao na pamet :p strumfeta, kud svi strumfovi tu i ti :p :p


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








1354
poruka na forumu
453 256



post # 6 | 2013-02-14 , 6:19 PM

bane, - Davor ce uvek biti tu sef jedan i jedini kao i vecina ekipe, ovde se moze desiti da se samo nikovi promene a likovi ostaju isti tako da tesko da ce ikad ko otici jedino da murike ne daj boze komp :D mada se i to jako brzo sve sredi i eto nas kolektivno opet svi ovde ;) tako da ood toga "polse Vn " nema nista ;)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 7 | 2013-02-14 , 7:28 PM

djawolica87, hahaha...ziveo govornik :D :D :p


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 8 | 2013-02-15 , 2:01 PM

Mene niko ne moze da zamjeni <_< ljut


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








759
poruka na forumu
24 112



post # 9 | 2013-02-15 , 4:37 PM

posle vojvodina.net opet vojvodina.net :D
da kazem sta stvarno imam da kazem letio bih....





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 10 | 2013-02-15 , 7:24 PM

to ce mi biti najgori trentuak ali mislim da nece biti nikada dok je sef Davor


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 11 | 2013-02-15 , 9:39 PM

bane, jao doktore stid zar i ja???
kao sto rece djawolica87,
Quote (djawolica87)
Davor ce uvek biti tu sef jedan i jedini
jer dok je Davora, ima i VN (pst.. on je veliki gazda) a ostali... pa mnogi su dosli, otisli, pa opet dosli, pa otisli... tako cemo i svi mi... mozda vise necemo biti mladi, ludi... ili stari-ludi... ali bicemo negdje tu... mozda ne na chatu, forumu... ali sigurno cemo gledati serije i filmove ovdje jer VN je uvijek prva!!!!! (ne vidi se da sam clan tima, jel da andjeo )


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 12 | 2013-02-22 , 5:12 PM

devils_angel, tako je,ziva bila i golema odrasla...ma bit cemo mi mladi,u dusi :D kad se po stare dane ubacimo na chat lol :lol: kad ono neki novi klinci lol ...mada ja mislim da nece biti ovakvog doktora lol :P

Added (2013-02-22, 3:12 PM)
---------------------------------------------
Ja i moje teme,zamalo i bi tako...ebes nostradamusa,mogao sam proreci svasta,odsad cutim i ne stavljam teme,mozda neke o sexu :D ali nista ovako...



Poruku je menjao/la bane - Subota, 2013-02-16, 5:25 PM


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 13 | 2013-02-27 , 1:03 AM

Svi smo zamenljivi.
I Davor,Mina,Cika Nesko,Djawolica87,moj Jabozza,Uranijum,Devils_Angel,Duso moja itd. mogu da se zamene jer nista nije vecno.
Dolaze mladi forumasi,"neki novi klinci" sto kaze Balasevic ali forumski.
Bilo bi lepo da sajt opstane i ako odemo da dodjemo opet sa istim nikovima i podsetimo se kako je bilo.
Ipak je ovde sve jako povrsno uglavnom a to bi bilo lepo.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 14 | 2014-06-03 , 0:47 AM

Quote Korisnica ()
Dolaze mladi forumasi,"neki novi klinci" sto kaze Balasevic ali forumski.
Bilo bi lepo da sajt opstane i ako odemo da dodjemo opet sa istim nikovima i podsetimo se kako je bilo.
Ipak je ovde sve jako povrsno uglavnom a to bi bilo lep


Ovo si dobro rekla... Svi cemo mi jednog dana osnovati svoju porodicu, mislim da necemo imati vremena
da dolazim toliko cesto kao i sad sto dolazim i pisemo , zezamo se na chatu. Al bit ce ljepo ako se nekad
desi da se potrefimo nakon nekog odredjenog perioda pojavimo na chatu ili forumu :)

Ja znam ako me ne bude na chatu ili forumu ,da cu ostati vjerna gledanju filmova ovdje jer sto se tice toga najbolji smo hehe i serija! :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 15 | 2014-06-03 , 2:21 AM

Quote LAstrumfi ()
Al bit ce ljepo ako se nekad
desi da se potrefimo nakon nekog odredjenog perioda pojavimo na chatu ili forumu

Hmmmmm da :)


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Sta posle Vojvodine Net-a
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]