• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Vase najdalje secanje....
Vase najdalje secanje....






759
poruka na forumu
24 112



post # 1 | 2013-02-17 , 1:31 AM

Budućnost pripada onima koji se najdalje i najduže sećaju prošlosti. » Fridrih Niče«

Da sam bio beba ajd' sad preterujem... pricali su mi ovu pricu i vjerujem da su mi probudili secanje na taj dozivljaj....
znaci bio sam mali.... :p sad koliko to je vec <_< :p
Brat me je pozvao u sobu i pokazivao mi rukama dodji meni....
potrcao sam prema njemu i %) da li... pao %) na ruke i na sve cetri dotrco do njega.... i onda sam se ubo u ruku na iglu koju mi je on postavio ispod tepiha da se "bas " ubodem u ruku...

pricao sam ovo svojima da se secam, i svi kazu... ma to si nesta izmislio iz price...
a brata sam iznenadio kad sam mu pokazao mesto gde se secam da se to dogodilo.... fino se zaprepastio :D :p

koje je vase najdalje secanje....








64
poruka na forumu
3 34



post # 2 | 2013-02-24 , 1:52 PM

bilo je mracno, maracno i najednom svetlost..... :D
toliko sam se prepala da sam vristala pola sata :D


Poruku je menjao/la COLONIAfan - Utorak, 2013-02-26, 9:30 PM


COLONIA FOREVER :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-05-30 , 11:06 PM

Moje secanje je u prekidima secam se jedne scene a tad sam bila 3g
to mi je mama rekla za g
Secam se sa 5g i onda je dio kao izbrisan mnogo godina kad pricam sa sestrom i kaze secas se toga
ponekad znam reci da izmislja da to nije bilo ali se utvrdi je samo se ja ne secam.

Neznam zasto se to desava da li mi nesto fali da li je razlog za doktora pojma nemam.










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 4 | 2013-06-01 , 5:33 AM

khm najdalje secanje moje sa 3 godine :) kad smo se selili ... Secam se pre toga rastanka mojih roditelja i onda magla jedno vreme i moj sledece secanje je selidba i dragi ljudi, kumovi, rodjaci koji nam pomazu da se preselimo kod bake i deke , posto mama ne moze da izdrzava nas 4oro sama.. Moji misle da sam to negde cula ili videla na slikama ali ne postoje slike ko dokazi da sam ja to mogla da vidim negde .. :)

Secam se takodje jednog sna sa 2,5 godine gde me juri veliki dinosaurs sa gumenim cekicem i udara po glavi .. secam se da sam vrisnula, uplasila se , i otrcala izmedju mame i tate u krevet da se ususkam na sigurno
lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








9
poruka na forumu
3 3



post # 5 | 2013-06-20 , 0:34 AM

majce_bg, i šta je bilo sa dinosaursom _ Mislim osvetili se kad ? :p


To avoid become a vampire of vampiring teeth, man/woman have to be bitten by other human being who is born at dawn. If accidentaly man/woman is not born at dawn the subject will be changed at Karakongula !

Poor me :P








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2014-06-03 , 1:07 AM

Moja najdalja sjecanja su ta
da sam zezala jednog svog komsiju sto je slomio ruku , imala sam mozda 10 g slagat cu vam ..
a znam da sam sutrana igraju ci se sa djeco igre "stolica" ,tako ja cuceci prebijem svoju ruku, baksuz bila ...

sjecam se sebe u nekoj bjelo haljinici i toga da me je na putu do skole neki cuko napo ugrizao me za istu ruku ...
nako sto sam samo skinula gips.. i da sam se vratila .. kuci mati kad me vidjela krvavu srusila se zena nama ...

I stalno mi pricaju pricu kako sam sa 3g zapalila jednu sobuu lol hahah o boze :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 7 | 2014-06-29 , 6:09 PM

moje najdalje secanje je otprilike svadba moje tetke imao sam 3-ipo godine
mada secam se i nekih drugih stvari sad ne znam sta je tacno bilo pre :D npr. svoje omiljene lopte imao sam je dugo dugo a dobio sam je otprilike u to vreme oko 3 godine :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Vase najdalje secanje....
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]