• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Zanimanja u budućnosti...
Zanimanja u budućnosti...






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2013-02-28 , 8:04 PM

U skoroj budućnosti najunosnija zanimanja će biti: osoba za brisanje nepotrebnih podataka, hirurg za povećanje memorije, izrađivač dijelova tijela, avatar menadžer, lični apotekar...Ne bi bilo loše brisati nepotrebne podatke, šta kažete?


Fajlovi: 6341586.jpg (8.3 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








314
poruka na forumu
15 192



post # 2 | 2013-02-28 , 9:15 PM

Možda :)

Hoćeš napisati da ćemo za nekoliko (hiljada, stotina,miliona) godina svi biti roboti? Hodajuća, hladna, beskorisna mašinerija ?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2014-05-08 , 11:54 PM

Quote Iustitia1989 ()
Hoćeš napisati da ćemo za nekoliko (hiljada, stotina,miliona) godina svi biti roboti? Hodajuća, hladna, beskorisna mašinerija ?

pa cuj sad kako je krenulo nista me vise ne moze da iznenadi...

Sta sve oni kinezi nece izmisliti .. ne bih me iznenadilo da se jednog dana roboti okrenu protiv nas ljudi lele koliko zvuci ludo i besmisleno.. moguce je ...

Quote devils_angel ()
osoba za brisanje nepotrebnih podataka,

Aha.. ovaj zvuci primamljivo posaoo :)

Quote devils_angel ()
izrađivač dijelova tijela

EH taj treba se sad izmisliti ... mozda vec i postoji ko ce znati :)
Quote devils_angel ()
avatar menadžer

ja bih jednog takog da obavlja sve moje teske funkcije ccc


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Zanimanja u budućnosti...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]