• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Dok mi trebas dobar si
Dok mi trebas dobar si






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-03-08 , 0:10 AM

Druzite se sa nekim ko nije ni priblizno proziveo kao vi a ni uspio,ali se trudite da ga podignete na noge sa
pohvalama i poverenjem,da mu date do znanja uspece i dobar je.
E onda nakon izvrsnog vremena ta osoba uspije nesto i promeni se a vi i dalje isti.
Da li smatrate da je ispravno hvaliti i uzdizati jer pojedinci se previse podignu











314
poruka na forumu
15 192



post # 2 | 2013-03-08 , 2:27 AM

Najgore od svega jeste družiti se sa nezahvalnim ljudima, što naravno pretežno svi shvatimo kada je već kasno, kada svi pronađemo valjano opravdanje za njihovo ponašanje koje nam zasmeta :D

Ja sam imala iskustvo sa jednom prijateljicom, mnogo sam joj pomogla i davala sebe u taj odnos,ali na kraju sam samo dobila k** u usta i doviđenja :)
Ne mislim da ja stojim u mjestu, napredujem svaki dan jer se borim za to, ali kad se ona probudila iz zimskog sna postala je neko drugi, neko ko nema kvalitetne osobine.


Poruku je menjao/la Iustitia1989 - Petak, 2013-03-08, 2:28 AM










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-04-09 , 9:41 PM

Nikad ne gladam na to sta je ko prosao sta ima i koliko ima oduvek sam takva da cu radije pomoci drugima nego sebi
Tako isto kao sto tema opisuje sam dozivela par puta kad neko iz nista poleti.
Bude mi cudno bude mi sokantno ali s eopet nasmejem i kazem drago mi je da je uspio/la i sto ga i dalje primecujem.

Bio je slucaj kad je neko kome sam valjala u zivotu imao srece u jednom poslu jer ga je primio jedan moj poznanik
nakon g dana posla po drugim drzavama vratio se ovamo zaradio kupio sta je teo i ja ga tako jednom sretnem i pitam kako eje kaze izvini jel se poznajemo :)

Ja na to joj izvini zamenila sam te :) ali nisam

Nakon mozda pola g ostao na nuli nema prebijenog zenta vise
zazvoi mi telefon kaze ovdje ? jel me se secas Majo reko mozda cu te se setiti kad te vidim

Setila sam se ja odma ali kad me video pocrvenio je jer je trebao pomoc samo ovaj put je od mene nije dobio
Tako ponekad osoba koju smo cenili koju smo dizali pomagali okrene ledja kad nesto uspije samo ta ista osoba nam d adoznanja d anije vredna ni pozdrava.










592
poruka na forumu
208 1412



post # 4 | 2013-04-12 , 3:01 PM

Pomažem ljudima zato što se ja osećam bolje ne zato što je njima potrebna pomoć. Ako žele te zaborave i tvoja dela čak ni hvala ti nekažu ti ljudi nikad i neće napredovati ma koko postali uspešni. Postanu sami lenji, mrzovoljni nezadovoljni samim sobom jer u okruženju imaju slične uspešne ljude koji nemisle im dobro iako piju kafu zajedno. Gledaju samo ih iskoriste i ispljunu ako malo budeš ispod njihovog nivoa. Za sve niže i manje uspešne će kažu da su glupi i manje inteligentni al neće imati nikog da iskreno misli i kaže im da su pošteni dobri i pametni. Imo sam taki slučaja komšija neki svi mu pomagali posto bogat i slavan, zauzet novcem i poslom. Trenutno ima 3 propala braka i troškova od njega, rođena deca nežele ga vide jer nema para a 2 žene su i stupile u brak samo da ga operuše, jedna mu i rodila sina i posle 2 godine zbrisala u australiju sa bivšim mužem kozna dal je i njegovo dete bilo xd








387
poruka na forumu
90 1169



post # 5 | 2013-04-12 , 3:20 PM

Imao sam do pre godinu dana takve osobe koje su samnom dok im trebam :D :D Hvala bogu pa sam kupio sredstvo za deratizaciju lol










399
poruka na forumu
155 997



post # 6 | 2013-04-14 , 12:37 PM

Imala sam jedno veoma razočaravajuće prijateljstvo o kojem ne volim da razgovaram, već se samo trudim da zaboravim. Trudim se da svakom koga znam pomognem ukoliko mogu, i nikad ne radim u cilju da ja dobijem nešto zauzvrat, sem možda najobičnije zahvalnosti.. Što se tiče razočarenja, gledam da oprostim što više, i to radim ne zbog tih ljudi već zbog sebe, jer ne želim da se opterećujem,život je kratak ima nas svakakvih :)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 7 | 2013-04-25 , 5:45 PM

Quote (Iustitia1989)
Najgore od svega jeste družiti se sa nezahvalnim ljudima,

+1
Quote (Iustitia1989)
Ja sam imala iskustvo sa jednom prijateljicom,


Mislim da je vecina nas imala neko takvo iskustvo. Doslo neko vreme ludo, da velika vecina samo gleda neku korist. Da te iskoriste, a posle ''cao zdravo''. Nije mi to jasno. Pa valjda je lepo imati pored sebe ljude sa kojima ces moci da podelis taj uspeh. Ja bar ne uzivam ni u cemu lepom sto mi se desi, ako nemam to sa kime podeliti.

Quote (Alice-In-Chain)
Pomažem ljudima zato što se ja osećam bolje ne zato što je njima potrebna pomoć.


Upravo tako, ali opet kad osetis da te koriste, ne osecas se lepo, bar ja. Bude mi krivo, pogodi me to mnogo.Jer sam takve prirode.Ako ti pruzim ruku, ako ti dam na znanje, da cu uvek biti tu, da cu ti se uvek naci, bar me ispostuj kao coveka, ne trazim ti uslugu nikakvu. Samo neko normalno postovanje, razumevanje..a ako je to previse, onda sam ja sa druge planete definitivno.

Quote (Kajolani)
i nikad ne radim u cilju da ja dobijem nešto zauzvrat, sem možda najobičnije zahvalnosti

+1


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2013-05-25 , 10:56 AM

Eto zadnji dani zadnje vreme me naucilo necemu a to je uvek se nasmejati :) :p

Cinim ono sto mi srce kaze a ne ono sto se trazi od mene
Poslije sta god da bude kazem sebi to si Majo ti htela ne oni znaci mogu se samo nasmejati i reci dobro je .










379
poruka na forumu
207 1209



post # 9 | 2013-05-26 , 2:01 AM

:)


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Dok mi trebas dobar si
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]