• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Šta pojedini horoskopski znaci rade tokom noći? (Kako Vi sanjate?)
Šta pojedini horoskopski znaci rade tokom noći?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2013-04-05 , 9:59 PM

Ribe, vodolija, jarac ili ovan …“svi su oni aktivni” tokom sna. Neki pokušavaju da pobjegnu ajkulama, drugi pak putuju sa Vikinzima, a treći imaju noćne more o zelenim slonovima koji im griskaju uši.

Da li se nešto, u potpunosti posebno dešava, dok spavate? Veoma je moguće da Vaš horoskopski znak ima nešto sa tim. Pročitajte i saznajte (iz zabave, a možda i stvarno) šta se krije iza zvijezda…

Ovanmisli da je snivanje previše jednostavno.
Ostati budan čitavu noć - to im je najveći izazov. I kada konačno padnu u san, njihovi rogovi su i dalje spremni na borbu, da ih slučajno ne bi ko probudio.

Bikzaboravlja preuzeti očišćenu posteljinu iz hemijske čistionice.
Snažno napadaju sve one koji se usude da ih probude. Kada žele da spavaju, onda žele totalni mir i obično veoma glasno hrču. Ako su pijani, onda hrču kao da su u duetu!

Blizancijednostavno nisu umorni, ali kada spavaju, spavaju kao klade.
Čak ni tenk ih ne bi probudio ujutro, a iz kreveta ih mora dizati viljuškar.

Rakovise brinu kako drugi spavaju.
Konstantno ušuškava osobu koja spava pored njega i ne usuđuje se ni pomaći da ne bi nekoga probudio. Obično sanja o svojoj djeci i dalekim Karibima.

Lavse plaši pomjeranja u krevetu da ne bi slučajno raščupao svoju kosu.
On spava na ortopedskom jastuku kako bi izbjegao bolan vrat, te koristi vuneni pokrivač. Ako ga neko omete u snu, on će rikati nekoliko sekundi i opet će pasti natrag u san.

Djevicase svako malo budi da bi jastuk i pokrivač dovela u red.
Vole spavati na svili i da im se ugađa. Njihova najgora noćna mora je provesti noć na krevetu punom zmija.

Vagačitavu noć razmišlja šta da odjene sutra.
Ona ima 5 različitih jastuka na krevetu jer ne zna koji joj odgovara najviše. Ali, ipak nemilosrdno šuta sve oko sebe jer sanja da se bori sa ludim pandom.

Škorpijasanja iduću žrtvu i oštri svoju bodlju.
Spava kao kralj i drži sve podalje od sebe, jer je svjestan da ga se svi plaše. Ako ga zaista morate probuditi, uradite to sa sigurne udaljenosti.

Strijelacne može prestati razmišljati…
O boljim stvarima koje je mogao učiniti, ako nije spavao. Prije nego što dođe vrijeme spavanja, čita knjige o astrofizici, igra šah s nekim Rusima, i radi čučnjeve na krevetu već u ranim jutarnjim satima.

Jaracdolazi zadnji na posao i prvi odlazi u krevet.
Svi dostavljači pizze, u okolini i šire, ga poznaju jer je previše lijen da kuha. Naravno da je u krevetu, pa je zato posteljina sumnjive crveno-žuto-braon boje. Jarac ima jedan strateški plan u svom životu: drijemanje.

Vodolijaloše spava, jer je ispred kompjutera po čitavu noć.
Ovisan je o chatu, skypu i facebooku, pa je to razlog što ga prijatelji već dugo nisu vidjeli. Pije crnu kafu i nigdje ne ide vikendom, jer prespava čitavu subotu i nedelju.

Ribeimaju burne snove o prošlim životima.
Ribe imaju fantazije o strastvenim vezama sa divama i mačo-tipovima iz Hollywooda ili se po čitavu noć bacaju po krevetu. Ponekad hrču, ali to nikada neće priznati.


Fajlovi: 5439469.jpg (32.0 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 2 | 2013-04-05 , 10:01 PM

Quote (devils_angel)
Ovan misli da je snivanje previše jednostavno.
Ostati budan čitavu noć - to im je najveći izazov. I kada konačno padnu u san, njihovi rogovi su i dalje spremni na borbu, da ih slučajno ne bi ko probudio.


tacno :D


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








121
poruka na forumu
177 378



post # 3 | 2013-04-05 , 10:04 PM

Blizanci jednostavno nisu umorni, ali kada spavaju, spavaju kao klade.
Čak ni tenk ih ne bi probudio ujutro, a iz kreveta ih mora dizati viljuškar.

Ovo je tacno jednom sam zemljtores mali prespavao :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-04-05 , 10:49 PM

Quote (devils_angel)
Škorpijasanja iduću žrtvu i oštri svoju bodlju.
Spava kao kralj i drži sve podalje od sebe, jer je svjestan da ga se svi plaše. Ako ga zaista morate probuditi, uradite to sa sigurne udaljenosti.

:D :D :D extra










1641
poruka na forumu
171 425



post # 5 | 2013-04-05 , 11:05 PM

Quote (devils_angel)
Djevicase svako malo budi da bi jastuk i pokrivač dovela u red. Vole spavati na svili i da im se ugađa. Njihova najgora noćna mora je provesti noć na krevetu punom zmija.


Svila ....idi begaj xd
Zmije obozavam ;)








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 6 | 2013-04-07 , 1:14 PM

Quote (devils_angel)
Vaga: čitavu noć razmišlja šta da odjene sutra.
Ona ima 5 različitih jastuka na krevetu jer ne zna koji joj odgovara najviše. Ali, ipak nemilosrdno šuta sve oko sebe jer sanja da se bori sa ludim pandom.

:D


Poruku je menjao/la Macor - Nedelja, 2013-04-07, 1:15 PM


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2013-04-07 , 1:20 PM

Quote (devils_angel)
Vodolijaloše spava, jer je ispred kompjutera po čitavu noć.
Ovisan je o chatu, skypu i facebooku, pa je to razlog što ga prijatelji već dugo nisu vidjeli. Pije crnu kafu i nigdje ne ide vikendom, jer prespava čitavu subotu i nedelju.


Nista se neslaze ovaj horoskop laze lol


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…






USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 8 | 2013-04-24 , 9:47 AM

Quote (devils_angel)
Jaracdolazi zadnji na posao i prvi odlazi u krevet.
Svi dostavljači pizze, u okolini i šire, ga poznaju jer je previše lijen da kuha. Naravno da je u krevetu, pa je zato posteljina sumnjive crveno-žuto-braon boje. Jarac ima jedan strateški plan u svom životu: drijemanje.
xd Samo kad je u pitanju drijemanje :)








130
poruka na forumu
333 2852



post # 9 | 2013-04-26 , 10:43 AM

Quote (devils_angel)
Jaracdolazi zadnji na posao i prvi odlazi u krevet.
Svi dostavljači pizze, u okolini i šire, ga poznaju jer je previše lijen da kuha. Naravno da je u krevetu, pa je zato posteljina sumnjive crveno-žuto-braon boje. Jarac ima jedan strateški plan u svom životu: drijemanje.


Dremanje ok, ostLo NE!
pospana


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








595
poruka na forumu
418 2745



post # 10 | 2013-04-28 , 10:10 PM

Quote (devils_angel)
Lav se plaši pomjeranja u krevetu da ne bi slučajno raščupao svoju kosu.
On spava na ortopedskom jastuku kako bi izbjegao bolan vrat, te koristi vuneni pokrivač. Ako ga neko omete u snu, on će rikati nekoliko sekundi i opet će pasti natrag u san.


...haha a ja bas volim kada sam cupavica kada se probudim...spavam bez jastuka, ovaj ortopedski moram da nabavim, inace cu se svaki put ukocena probuditi...hahaha nzm kako zvucim kada "ricem" lol


Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)








399
poruka na forumu
155 997



post # 11 | 2013-05-02 , 3:12 PM

Quote (devils_angel)
Jarac dolazi zadnji na posao i prvi odlazi u krevet.
Svi dostavljači pizze, u okolini i šire, ga poznaju jer je previše lijen da kuha. Naravno da je u krevetu, pa je zato posteljina sumnjive crveno-žuto-braon boje. Jarac ima jedan strateški plan u svom životu: drijemanje.

prva dolazim na posao, poslednja u krevet, lenja sam što se tiče kuvanja jer sam tako naviknuta, inače nije baš da ne umem :p Ne volim da dremam preko dana. lele eto ne pogodiše mi ništa..


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








57
poruka na forumu
60 1144



post # 12 | 2013-05-13 , 10:26 PM

Quote (devils_angel)
Jaracdolazi zadnji na posao i prvi odlazi u krevet.
Svi dostavljači pizze, u okolini i šire, ga poznaju jer je previše lijen da kuha. Naravno da je u krevetu, pa je zato posteljina sumnjive crveno-žuto-braon boje. Jarac ima jedan strateški plan u svom životu: drijemanje.


Samo mi za drijemanje pogodi da


"Svi se rađamo za ljubav. Ona je načelo egzistencije i njezina jedina svrha."
"Zadovoljenje osjetila uskoro postaje vrlo malen dio onog dubokog i zamršenog osjećaja koji nazivamo ljubavlju.








1667
poruka na forumu
317 1890



post # 13 | 2013-05-14 , 5:14 PM

Quote (devils_angel)
Strijelacne može prestati razmišljati…
O boljim stvarima koje je mogao učiniti, ako nije spavao. Prije nego što dođe vrijeme spavanja, čita knjige o astrofizici, igra šah s nekim Rusima, i radi čučnjeve na krevetu već u ranim jutarnjim satima.


B) B) B)


ஐ Vuk je možda slabiji od lava ili medveda ali zato, nikad ne igra u cirkusu. ஐ








89
poruka na forumu
7 105



post # 14 | 2013-09-10 , 1:39 AM

"Rakovise brinu kako drugi spavaju.
Konstantno ušuškava osobu koja spava pored njega i ne usuđuje se ni pomaći da ne bi nekoga probudio. Obično sanja o svojoj djeci i dalekim Karibima. "

ajd , ovo za karibe jos je i istina, bar a mene 100% al da sam bas toliko pazljiv, nesto i ne lici na mene... ja sam podznak lav, valjda zato...mada oni brinu samo za friz i vrat, glupost


We Want Russian Military Base in Mexico








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 15 | 2013-09-10 , 1:41 AM

Quote (devils_angel)
Ribeimaju burne snove o prošlim životima. Ribe imaju fantazije o strastvenim vezama sa divama i mačo-tipovima iz Hollywooda ili se po čitavu noć bacaju po krevetu. Ponekad hrču, ali to nikada neće priznati.


Ahahahahahah Nijeeeeeeeeeeeeee tacnoooooooooooo stid ja ne hrcem stid lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Šta pojedini horoskopski znaci rade tokom noći? (Kako Vi sanjate?)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]