• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kad te svi zaborave?
Kad te svi zaborave?






2620
poruka na forumu
330 2814



post # 1 | 2013-04-09 , 2:13 AM

Da li ste nekada imali osecaj da su vas zaboravili.
Da li ste se nekada osecali odbaceno?


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-04-09 , 9:46 PM

Jesam Macor, mnogo puta u zivotu samo kad malo bolje razmislim nisu oni mene zaboravili samo nemaju vise vremena :p

Salu na stranu svako to oseti pomisli ali u tom slucaju je najbolje uzeti tel u ruke i nazvati one do koji nam je najvise stalo
cuti glas osetiti duh opravdati misli .










640
poruka na forumu
67 157



post # 3 | 2013-04-22 , 3:47 PM

...I kad me svi zaborave
nemoj ti
ruku pruži mi! x2
Nisam se našao u takvoj situaciji. Možda sam bio bliži stanju u kome sam ja sve zaboravio, što opet nije dobro. Bilo-kako-bilo, čovjek se ne bi smio otuđivati, niti bi trebalo odbacivati ljude ako ne odstupaju previše od ustaljenih socijalnih normi.










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2013-04-25 , 5:37 PM

Quote (Macor)
Da li ste nekada imali osecaj da su vas zaboravili.
Da li ste se nekada osecali odbaceno?


Hvala Bogu nisam.
Jesam odbacila neke ljude, ali sa razlogom i ne fale mi, jer su dokazali da mi nisu potrebni u zivotu.
E sad ako sam ja odbacila njih, onda su i oni mene, prihvativsi to :) Ali opet nije me nesto preterano pogodilo. Pa onda i ne smatram to osecajem odbacenosti.

Nisam ponosna i sto kaze Dusa, ako se desi da se nisam sa nekim cula duze vreme, a osetim da mi fali, ja cu se javiti, okrenuti broj telefona.

Quote (Kratos)

Bilo-kako-bilo, čovjek se ne bi smio otuđivati, niti bi trebalo odbacivati ljude ako ne odstupaju previše od ustaljenih socijalnih normi.


+1


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2013-04-25 , 5:46 PM

Quote (Macor)
Da li ste nekada imali osecaj da su vas zaboravili.
Da li ste se nekada osecali odbaceno?

Nisma se nikad tako osjecala.. a ja uvijek kazem :

nezaboravi da zaboravljeni nezaboravljaju one sto su njih zaboravili


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-05-25 , 11:21 AM

To je manipulacija samog sebe
Nikad nas svi ne zaborave samo mi sebi na tren umislimo
uvek neko ima da je uz nas da nas zagrli samo treba se okrenuti oko sebe . :*










379
poruka na forumu
207 1209



post # 7 | 2013-05-26 , 1:42 AM

Da li ste se nekada osecali odbaceno?
kad sam isla u osnovnu skolu svaki dan


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 8 | 2013-05-26 , 9:15 AM

Quote (strumfeta_mala)
nezaboravi da zaboravljeni nezaboravljaju one sto su njih zaboravili


Strumfiii +1 :D

Ma ja se stalno osecam usamljeno :( valjda jer sam skontala da me je toliko njih povredilo da vise ne verujem nikom .. Pre sam se osecala makar da imam nekog oko sebe, sad nemam nikog :) Ali valjda vazi za mene ono "Bolje sama nego u losem drustvu.." :)


Poruku je menjao/la majce_bg - Nedelja, 2013-05-26, 9:17 AM


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








49
poruka na forumu
12 134



post # 9 | 2013-06-30 , 4:29 PM

Jesam,i to je bilo skoro..Pre nekih 2 meseca...E,onda sam usla ovamo,videla Majche i Zelenog, i od tog dana,pa sve do danas nisam imala taj osecaj i HVALA im na tome! :) <3


Dzepna Venera!








91
poruka na forumu
62 453



post # 10 | 2013-07-01 , 6:17 AM

Da su me zaboravili..mozda...ali ne svi....
A da li sam se nekada osecao odbaceno....mnogo puta...i uzasno boli....ali onda te neki podsete, da nisi sam...


Poruku je menjao/la zauvekja - Ponedeljak, 2013-07-01, 6:17 AM


http://youtu.be/1yw1Tgj9-VU








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 11 | 2014-06-03 , 1:53 PM

Quote LAstrumfi ()

nezaboravi da zaboravljeni nezaboravljaju one sto su njih zaboravili

:* :*


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 12 | 2014-06-03 , 2:32 PM

Quote ElGato ()
Da li ste nekada imali osecaj da su vas zaboravili.
Da li ste se nekada osecali odbaceno?


Da.Kako ljudi kazu bolje biti sam nego u losem drustvu.


Poruku je menjao/la Korisnica - Utorak, 2014-06-03, 2:34 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kad te svi zaborave?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]