Page 1 of 11
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Bake i djedovi...
Bake i djedovi...

3448
poruka na forumu
448 1828

post # 1 | 2013-05-08 , 6:48 PM

Kažu da je odnos nana i djedova sa unucima poseban... Popustljivi su, puni priča, mudrosti... Ma nezamjenjivi! Kojeg se njihovog savjeta sjećate? Kakav vam je bio ili i dalje jeste odnos s njima?

Fajlovi: 5585699.jpg(65Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 2 | 2013-05-24 , 5:26 PM

Secam se moje bake kao da joj i sad cujem glas uvek je bila nasmejana i pricala neke stare price a ja i ostali unucici gledali u nju kao danas u tv :D kad je nesto zanimljivo.
Jednom prilikom mi je rekla da me mnogo voli posebno od drugih unuka a zasto nisam nikad saznala znam da sam tad pocrvenela i nasmejala se samo ju jako zagrlila.

Znala mi je govoriti sine nikad se ne drzi jedne grane :D to tad nisam odmah svacala ali kasnije i te kako mi bilo jasno
Bilo je to uvek imaj nekog momka u vidu ako ovaj zabrlja :D :D

Pricala nam je takodje o tome kako se unucici vise vole od rodjene dece samo neznam dal je to sto se sazreli odraste
uozbolji pa sa unucicima imaju vise vremena ili je to zaista tako.

Kako god svi spominjaju tu posebnu ljubav mada nije svaka baka takva a ni deda ima i oni koji ne podnose decu koji
kazu trebaju mir napokon kad su rodjena deca odrasla hmm.

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Bake i djedovi...
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]