• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Nemati nista.
Nemati nista.






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-06-22 , 11:43 PM


Lepo je ziveti pored mora, biti siromasan ribar. Nista svoje nemati, jedino camac i mreze i kucicu od belog kamena. I tek malo zemlje iza za vinovu lozu i za ruze kao krv tamne. Celi dan sav biti u tim modrim bojama, a nocu uz svetiljke izvlaciti blistave ribe iz dubina, i u svitanje krpiti pocepane mreze. I zaspati, usniti uz plime. Buditi se osmehnut i zbunjen, izbacen na obale jave kao brodolomnik.

Recimo, nemati nista i nikog. Osim sebe.










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 2 | 2013-06-22 , 11:53 PM

Nemati kupatilo?
Internet?
Ziveti sam tamo negde daleko?

Ima ljudi koji misle da to vole imaju tu ideju,oni koji to vole zive tako a ti si nam zaljubljena i romanticna trenutno i to je sve :*


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-06-23 , 0:42 AM

Quote (Korisnica)
a ti si nam zaljubljena i romanticna trenutno i to je sve

Ja sam ovek ovakva ruza

Ponekad pozelim kao u gore prici da nemam nicega i nikoga na par dana
izaci iz svega ovoga obaveza i brzog vremena nemati nista a biti zadovoljna.

Steta je sto ne postoje u mojoj blizini takva mesta sto nemam priliku tako nestati jer je nazalost nemoguce
naci mesto gde nema nikoga.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-06-03 , 1:12 AM

Sve je to fino .. sto ti kazes izlovati se od ove stavrnosti ... to je super ...

al ja bih tu sebi povela jos nekog da mi pravi drustvo da nisam sama...
Ne treba mi nista sem njega :)

Prihavatam i tu kucicu ,camac taj mali.. ma sve to sto si navela u postu svom... al da ide jos neko u paketu :) hehe


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 5 | 2014-06-03 , 1:11 PM

mislim da bi to prijalo svima jedno odredjeno vreme ali kasnije bi se uzeleli ovih novih stvari i pozeleli bi mnogo toga sad ko zna sve zavisi od osobe kakav je ko :) mislim da bi ja najvise zeleo neku sredinu ipak je ona zlatna :)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Nemati nista.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]