• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kraj druzenja
Kraj druzenja






308
poruka na forumu
349 1445



post # 1 | 2014-01-14 , 9:22 PM

Dali ste ikad bili u situaciji, kad upoznate neku osobu suprotnog pola. Sa njom se neko vreme druzite i onda ona upozna nekog. Ta osoba joj postane momak ili devojka i zato prekinete vase druzenje.
Sta mislite o tome, zasto se to desi i u cemu je problem :zbunjen.
Dali imate prijatelje suprotnog pola, dali vas partner ljubomoran zbog toga
Dali muskarac moze biti samo prijatelj lepoj zeni
(Napomena; sa tom osobom niste imali nista, samo ste se druzili)


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








592
poruka na forumu
208 1412



post # 2 | 2014-01-14 , 9:39 PM

Dešavalo se, al ja mislim da je to tako tj. žene su take. Kad se zaljube ko po pravilu zaborave drugove, drugarice ma i sestre, roditelje te trude se posvetiti svoje vreme samo onome u koga su zaljubljene. Spremne su da se odsele žrtvuju sve što imaju za nešto što često ispade ćorak te posle se kaju plaču itd..








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2014-01-14 , 10:35 PM

Sta reci na ovu temu a znam i na ci je racun :D

Pa ovako : ja to mozda ne primecujem da je tako ili da cinim ista drugacije.
Ponekad nas zivot gazi obaveze pa i tad nemamo vremena za nekoga ali to ne znaci da izbegavamo
U slucaju da se devojka ili decko zaljube i izdvoje vreme za sebe nebi nikome zamerila i treba tako ali ne treba zaboraviti i prijatelje naravno.

Mislim da kad nesto cinim oda je to mozda nesvesno ili mislim ma sta imam ja kog gnjaviti o
mojoj ljubavi ili bilo cemu.
Volim osobe koji su mi prijatelji i onda kad se malo odvojim jer ipak nije onako kako se kaze
zaboravim ne ne zaboravimsamo mozda malkice zanemarim.

Vreme ce pokazati svoje pa i to da ne zaboravljam svoje prijatelje fam i drugove.
:)










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2014-01-14 , 10:55 PM

Meni se to desilo sa jednim drugarom.
S tim da smo oboje zapoceli veze.
On je meni za svoju vezu rekao tek nakon sto sam ja njemu rekla za svoju.
I kako je vreme odmicalo videla sam da se polako udaljavamo.
Zasto? Iskrena da budem ni sama jos uvek ne znam, sada se cujemo samo kada su praznici. Rodjendani, slava, Bozic..
I zao mi je zbog toga.
Pokusala sam da saznam u cemu je problem, ali nisam uspela i samo sam pustila stvari da idu svojim tokom.
Kao i za vezu i za drruzenje, prijateljstvo ipak je potrebno dvoje...


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 5 | 2014-01-14 , 11:40 PM

pa jednostavno nasla riba bolju zanimaciju od neta , to je tako i tices naci curicu pa net neces ni primetiti konektujes se ali ne na wi fi :D :D :D

a i sve sto se tako zavrsi nije vredno ni spomenuti veruj mi :D








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2014-01-15 , 0:06 AM

Quote dragantorbica ()
Sta mislite o tome, zasto se to desi i u cemu je problem :zbunjen.
Dali imate prijatelje suprotnog pola, dali vas partner ljubomoran zbog toga

jesam imala prijetelja.. sa kojim sam mogla o svemu da pricam
cak je bio bolji od neke kolegice....
nisam nikad bila ljubomorna na njega.. niti on na mene ..
zbog drugih cura/momaka...
jednostavno imali smo ono nesto sto se zvalo prijeteljstvo ...
do jednog dana kad je sve to srusila jedna njegova poruka...
kontala sam da se sali kao i obicno .. al ne ... isao je i dalje sa tim ..
Izmjedju nas dvoje nikad nista nije bilo vise od prijeteljstva.. tako da je na kraju i to
prijeteljstvo zavrsilo ..
Sad ,... nema njega.. a ni tog prijeteljstva .. niti mislim da cu ikad imati ponovo jednog takvog
muskog prijetelja kao njega...

Napomenem.. dragi mi je znao za njega.. nije bio ljuobomoran uopsta.. jer sam tog prijetelja
poznavala mnogo vise nego i njega sad.. cak sam prema njemu bila iskrena i tada kad se desilo to sto se desilo.

i na kraju se desilo bas kao i u naslovu teme :(


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 7 | 2014-01-15 , 8:10 PM

takve stvari se dese jednostavno :) dese se i izmedju drugova imao sam taj slucaj druzili se sto god i onda naidje devojka i on zanemari ne samo mene nego sve zbog nje :) a imao sam i situacije gde uopste nije bilo tako.
e sad sto se tice tvoje teme slicno je to jedna osoba nadje drugu i na tren zaboravi sve ostale,po meni ipak to dosta zavisi od toga kakav je ko neko nece zaboraviti druga neko hoce :) pravi prijatelj nece sigurno mozda malo zanemariti ali zaboraviti ne.
imam drugarice i mogu reci ponekad je bilo tu ljubomore nekako ne veruje devojka u njih ali nije nijedna trazila da se nedruzim sa njima :) niti bih ja pristao na to
a da li moze biti samo prijateljstvo neka bude jedno nategnuto da veoma retko ali moguce :)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kraj druzenja
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]