• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » OmG ti citas !?
OmG ti citas !?






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-01-28 , 3:57 PM

Da li je i kod vas bruka u drustvu reci da volis knjizevnost, da si svoj, da si poseban ?
U mom gradu normalno je biti primitivan i dio mase, ako citas izopacen si. %) %)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








386
poruka na forumu
90 1169



post # 2 | 2014-01-28 , 4:14 PM

Naravno :D

Some things never change

U srednjem veku ako citas,oblicenje si djavola a danas ako citas izopacen si :D napredujemo beee lol lol










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 3 | 2014-01-28 , 4:19 PM

hahahaah jaooo strumfeta_mala, odlicna tema u mom mestu je slicno ko jos cita jos se hvale tipa pa ja ni bukvar nisam procitao lele i ne shvataju koliko to strasno zvuci,naravno cast izuzecima jer ima ih ali kao sto kazes odmah ih svi gledaju cudno ma pusti njega nju vidis da tera nesto svoje hahahaha, ali moram reci sa mladjim generacijama ima pomaka primecujem to ali su i dalje u vecini ovi prvi ali ide na bolje i to je vazno.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-01-28 , 4:24 PM

vega777, mislim stvrno hvala :p ;)
pa ne znam to je vecinom tako.. ja znam da covjek sto vise knjiga procita obogacuje svoj rijecnik ... :)
danas mnogi kao sto sam rekla .. ako citas ti si tamo neki ..levat .. vidi ga/ju sto se uobrazijo/la ..

zanima me kako je kod vas ostalih jer nismo svih iz istih mjesta.. :)
Quote Roby_the_King ()
U srednjem veku ako citas,oblicenje si djavola a danas ako citas izopacen si napredujemo beee


potpisujem +1


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








712
poruka na forumu
219 844



post # 5 | 2014-01-28 , 6:32 PM

kod mene je normalno da citas al je sve ostalo nenormalno :D


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








308
poruka na forumu
349 1445



post # 6 | 2014-01-28 , 6:39 PM

Nije me bruka jer se sa tim ne opterecujem, inace uvek pokusavam da se po necem izdvajam od ostatka, da sam poseban ;)


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 7 | 2014-02-01 , 5:20 AM

pa kod mene je ok sta znam,mada ima i onih kao jaooooo pa jesi luda non stop citas,jesi se rodila sa knjigom i tako to zbunjen
volim da citam to mi je bjeg od svakodnevnice.....pa kome se ne svidja nek me zaobidje :)





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 8 | 2014-02-01 , 7:25 PM

Samo glup i zatucan i neobrazovan mpze da se smeje ljudima koji citaju , knjiga je izvor znanja ispiracija velike moci :D :D :D








58
poruka na forumu
7 39



post # 9 | 2014-02-02 , 3:22 PM

Вазда било дебила. <_<

Мене посебно нервира кад се неко хвали како је последња књига који је он прочитао "Хајдуци"... нема логике да се хвалиш..


Мислим да сам видео муњамикса!





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 10 | 2014-02-02 , 4:25 PM

Meni se ne smiju vec misle da lazem ali ono kao "super" tamo vamo a vidi im se po ocima pa i ne spominjem to cesto, citam za sebe a ne da se hvalim drugima. :)

Istina ne citam neke "intelektualne" stvari, ja sam veliki fan epske fantastike i horora i samo to citam ali opet za godinu dana verovatno vise nego neko za ceo zivot. Vecina ljudi kod nas nije cak ni lektire u skoli citala nego prepisala od starijih ucenika ili im neko drugi prepricao. :)





  Orion



203
poruka na forumu
228 1631



post # 11 | 2014-02-03 , 3:32 PM

Ja volim psiholoske knjige, gdje ima ubijanja i to. :D
U srednjoj sam upila svako slovo ZLOCINA I KAZNE te od Albert C. STRANAC.

Iz znatizelje sam krenula citati Platona -Drzava, teska knjiga, nakon stranice moras odmorit 10min, no zavrsit cu je :D

Citala sam i serijale o sf, o vjesticama. Nisu bile lose, jedino malo ono na isti kalup...al hajd

Mislim da sam jedina koja nije procitala 50 nijansi siva. Mogu pretpostaviti sto im se svidjelo u knjizi. Ne privlace me knjige koje exponiraju svi :D

Kod mene ljudi onak citaju, al vise one bestselere, koje su lako dostupne

Osobno volim procitat knjigu uk kavicu jer me iskljuci iz svakodnevnice :D

Trenuto dovrsavam -Biblioteka mrtvih :D


Poruku je menjao/la Orion - Ponedeljak, 2014-02-03, 3:36 PM


╔═══╗ ♪
║███║ ♫ [ ғʀᴇᴅᴅɪᴇ ᴍᴇʀᴄᴜʀʏ - A kind of magiC ]
║ (●) ♫
╚═══╝♪♪ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
ᴍɪɴ●- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ●ᴍᴀx








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2014-02-10 , 1:10 AM



Orion, joj zvijezdoo .. moram sa tobom na kafuu da mi pozajmis tu kojuu sa ubijanjem , ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








287
poruka na forumu
36 149



post # 13 | 2014-02-11 , 3:48 AM

Quote Orion ()
Mislim da sam jedina koja nije procitala 50 nijansi siva.


Nisi jedina, nisam ni ja. Iako sam kupio knjige, stoje na mojim policama. Kada je prijatelj vidio da posjedujem te knjige, pogledao me upitno, te rekao: "Gubiš mi se, jesi ti u dobrim odnosima sa glavom u zadnje vrijeme?"

Što se tiče čitanja, ne pričam o tome ljudima. Shvate to oni sami onda kad, nažalost, oni uvide koliko toga ne znaju u usporedbi sa mnom. U zadnje vrijeme primjećujem da dosta djece posjećuju biblioteku, uzimaju knjige, interesuju se za književnost. Osim toga, živim u sredini u kojoj je dosta onih koji su nadareni, pa pišu poeziju, prozu, kritiku.. I veoma sam sretan zbog toga, vidim da nije sve izgubljeno.

Jedino što mi ponekad zasmeta je to što imam osjećaj da se ljudima stvore upitnici iznad glave zbog načina na koji govorim..


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 14 | 2014-02-11 , 9:57 AM

nisam ni ja procitala 50 nijansi sive :D da se pohvalim :D

nego citam od malena,od slikovnica,decijih knjiga pa na dalje...obozavam da citam i trudim se da se druzim sa takvim ljudima,jos ne doziveh da neko pljuje po nekom ko voli da cita,ali verujem da ih ima i to podosta :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








592
poruka na forumu
208 1412



post # 15 | 2014-02-11 , 10:53 AM

Kod mene u varoši je čitanje nešto normalno. Ne osuđuje niko nikog za to il ja ne primetih zbunjen Ja čitam uglavnom pred spavanje i imam lepši san. Prosto ostane ti u podsvesti ono što čitaš pre neko što zaspiš, a i lakše zaspiš. Mada dosta zablesim za kompom uveče pa preskoči mi se nekad taj ritual lele


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » OmG ti citas !?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]