Page 2 of 2«12
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » OmG ti citas !?
OmG ti citas !?

Dea92

2284
poruka na forumu
844 5402

post # 16 | 2014-02-11 , 11:49 AM

Kod mene nema nekog posebnog izdvajanja..ako citas ok, ako ne citas opet ok :D

kao mala nisam nesto volela da citam previse..a sad volim da procitam dobru knjigu nekako se uz nju opustim, i bar na

trenutak zaboravim probleme..uglavnom citam ljubavne bestselere :)

I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

4309
poruka na forumu
668 4157

post # 17 | 2014-02-11 , 7:17 PM

Mnogo sam citala knjige od uvek a danas ne mogu da stignem u toj meri zbog obaveza koje imam.

Volim dobru knjigu iako je pojam dobre knjige za svakoga drugaciji.

Zanrovski gledano najvise citam knjige epske i naucne fantastike. Gospodar Prstenova je najbolja triologija ikada napisana u zanru epske fantastike.Mac od Sanare sva tri dela knjige su sjajna.Knjige o Ratu Kapije svetova Rejmonda E.Fajsta su isto sjajne.
Ovde je jako cudno ljudima kad neko voli da cita.

Skoro sam po ko zna koji put procitala Kraljev Bukanir Rejmonda E.Fajsta i odusevila me je-svaki put ponovo jer je sjajno stivo.

Godinama citam,to je moja strast i ono sto zaista,zaista volim i ispunjava me je knjiga koja meni prija.Svako ko zaista cita zna da postoji put sazrevanja osobe kao citaoca.

Danas postoje i elektronske knjige-citanje istih preko neta.Jeste prakticno po nekad iako meni ne moze nista da zameni listanje stranica i drzanje dela u rukama.To je vise za ove danasnje klince izmisljeno nego za prave ljubitelje pisane reci.

Poruku je menjao/la Korisnica - Utorak, 2014-02-11, 7:32 PM

"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"

206
poruka na forumu
17 310

post # 18 | 2014-04-12 , 8:13 AM

Quote Impi ()
Samo glup i zatucan i neobrazovan mpze da se smeje ljudima koji citaju , knjiga je izvor znanja ispiracija velike moci

+1
Citam zbog sebe, odnosno sto uzivam u tome. Najvise volim da citam neke istorijske romane, tipaa Ognjena Kapija - Stiven Presfild, od njega knjiga isto o Aleksandru Velikom. Zatim ove nase sad Duge noci i crne zastave, u tom stilu. Obozavam Haleda Hoseinina takodje i Paulo Koelja :p .
Quote 1divljak1 ()
Kada je prijatelj vidio da posjedujem te knjige, pogledao me upitno, te rekao: "Gubiš mi se, jesi ti u dobrim odnosima sa glavom u zadnje vrijeme?"
- Imao sam i slicnih situacija. Al' me zaista ne zanima tudje misljenje, uzivacu u onome sto volim da radim :p !

309
poruka na forumu
399 1461

post # 19 | 2014-04-22 , 2:50 PM

U mom gradu, ako citas, ljudi te smatraju ili idiotom ili štreberom... <_<

479
poruka na forumu
15 246

post # 20 | 2016-11-15 , 7:31 PM

U redu je i jedno i drugo,ja volim da pročitam neku dobru knjigu,ali ne čitam mnogo :D

"The path of the righteous man is beset on all sides by the
inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in
the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of
darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost
children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious
anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know
my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee."

690
poruka na forumu
186 1605

post # 21 | 2016-12-01 , 8:42 PM

Lektire u skoli retko kad sam citao sto jes jes,ali sam citao nesto sto ja volim ,a to je Epska fantastika,od Lustbadera sam citao Ronin (preporuka svima) volim i koji dobar krimic da procitam...
Kod mene u kraju ,jeste malo izopaceno  :D kad kazem nekom da sam procitao nesto i dao preporuku zza neku knjigu ,gledaju me cudno u fazonu (otkad ti citas knjige) ,jednostavno niko ne prica sta cita(valjda ih sramota) ,vec nekad kroz pricu saznas da nisi jedini koji cita i pozitivno se iznenadis :D

Al da se pravdam samo zato što volim na to ne pristajem...
Oduvek glavom kroz zid pravo u bol al ne žalim zbog tog...

Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » OmG ti citas !?
Page 2 of 2«12
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]