• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Da li ste zadovoljni svojim poslom?
Da li ste zadovoljni svojim poslom?






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2014-02-16 , 9:08 AM

Česta je pojava danas da radimo zato što moramo i da nemamo izbora po tom pitanju, ali recimo ako uzmemo u obzir drugačije okolnosti (maštamo makar na trenutak da nije kriza i da smo samo obični ljudi koji rade i izdržavaju porodice) da li ste zadovoljni svojim poslom ?

Preformulisano pitanje : Da li je to ono čime želite da se bavite u životu, tj ono što ste planirali ko mali , za šta ste se školovali i stekli diplomu?

Ili recimo imamo slučajeve da se školuju za jedno, a rade totalno deseti posao ?

Kakvo je vaše mišljenje na ovu temu ?


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-02-16 , 8:03 PM

Quote Nutella92 ()
Da li je to ono čime želite da se bavite u životu, tj ono što ste planirali ko mali , za šta ste se školovali i stekli diplomu?


zelja mi je oduvijek bila ili da budem uciteljica ili novinarka :)
nisam imala mogucnosti za novinarku tako da sam ono sta sam sad .. uciteljica :)
ne mogu da se pozalim svojim poslom ... zadovoljna sam :)

Quote Nutella92 ()
Ili recimo imamo slučajeve da se školuju za jedno, a rade totalno deseti posao ?

ima i takvih slucajeva koji rade nesto drugo mimo svoga posla .. nije ni to lose .. dobro je dok zele ..
ima ljudi koji imaj sansu da rade negdje drugo .. a nece .. kao ja imam diplomu zasto bi ja radioo nesto drugo :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Da li ste zadovoljni svojim poslom?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]