• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Tezak zivot
Tezak zivot






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-02-18 , 0:52 AM

Jako puno je ljudi kojima ništa ne ide kako treba a ipak žive punim plućima i vole svim svojim srcem!
Oni se nisu zaboravili radovati...Nisu se zaboravili nadati i nisu zaboravili sanjati! Njihovu dušu razdire bol svakodnevno i to većina neće primjetiti jer im je osmijeh poput sunca i vješto kriju svaku suzu u vjeri da će doći dan kada će biti bar djelom sretni...

Sta se desava,da li je ova kriza kriva svemu ili neznamo ceniti?
Kako planirati ,graditi,napredovati ako nemamo gde zaraditi?
ili zaradimo ali dovoljno je samo za prehranu?
Raspoznajete li takve osobe.










186
poruka na forumu
321 1340



post # 2 | 2014-03-20 , 5:39 PM

Dragi Boze, gde sam bila delio si srecu
nista lepo osetila al' mozda i necu
Tezak je ovaj zivot al' da se zivi mora
meni je ovaj zivot hleb sa sedam kora
Tezak je ovaj zivot tezak al' sta se moze
samo te jednom molim pogledaj me Boze
Dragi Boze, jel' posteno
da zivim bez nade dal' sudbina namerno
meni srecu krade ........








712
poruka na forumu
219 844



post # 3 | 2014-03-20 , 6:45 PM

roknuti se do cetrdesete lol lol lol lol lol tesko ovde ziveti dje pametan cuti a fukara se bogati sjeban sistem narod sjeban takodje ljudi puni mrznje ljubavi samo u okviru porodice..sve je naopako... naravno da prepoznajem ima jih ovde dosta vecina stanovnistva R.S I BIH....


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2014-03-21 , 6:12 PM

ovde je 90% takvog naorda,poznaju se kad ih gleda onih 10% tajkuna,al nigde nema kao kod nas uvek vremena,za druzenje,kafu,rostilj jedan je zivot nista ne mozes promeniti placuci i kukajuci ,al ga mozes ziveti i preziveti uz pomoc prijatelja :)

graditi!? o tom misli retko ko,a jos redji palniraju

zaraditi? -kopajuci kanale za ''gazde'' trenutne stranke na vlasti,toliko da ako predjes 50feninga iliti 25centi dnevno vise nego sto trebas,a za cetvoroclanu porodicu u RS je to 2km ili 1 euro dnevno,nemas pravo da dobijes bedni deciji dodatak od 25km ili 12,5eura mesecno
Ako je ovo dovoljno za prehraniti onda.....

Koperfild je mala maca sta radi i kako se snalazi narod iz RS i BiH

UZAS


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 5 | 2014-03-21 , 6:15 PM

Ja vala necu da kukam. Nema vajde od toga.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 6 | 2014-03-21 , 6:18 PM

ElGato, idemo mi kolega na rostilj i pivce ugrejalo ebes pare na teku cemo ahahahaha :*


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Tezak zivot
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]