• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Samac ili oženjen
Samac ili oženjen






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-03-05 , 11:00 PM

Za muškarca se kaže:
"Ako se ne oženiš, živećeš kao čovek, a umreti kao pas. Ako se oženiš, živećeš kao pas, a umreti kao čovek". Nećemo da kažemo da su žene te koje moraju da kuvaju, peru, čiste...

Ipak, činjenica je da oženjeni muškarci žive duže od neoženjenih. To su statistički podaci. A ako ćemo da budemo sasvim otvoreni, onda kažimo i to da je biti sam u 25. godini ludo i zabavno, ali kad zagazite u pedesete, biti sam ni slučajno nije najzabavnija stvar na svetu, osim ako vam je najvažnije da niko osim vas nema mogućnost upravljanja daljinskim od televizora.

Ukoliko se ipak još uvek premišljate da li da počnete ozbiljno da se zabavljate ili čak i da se preselite kod nje, ili da je pozovete u svoje muško carstvo, razmislite dobro.

A vi sta mislite o tome? :)







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2014-03-05 , 11:22 PM

Mora da se zenim , pokvario mi se daljinski !!!

Mislim da je ovo dostignuce pisala neka koja maltretira muza xaxaxa jer nevidim logiku kako ozenjeni koga maltretira zena svaki dan , neda mu da gleda fudbal nedam mu da je pomazi moze da zivi duze od onog sto moze da bira sta i kako ce da radi . ozenjeni je konstatno u stresu a strest je bolest 21 veka , Nema logike :D








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 3 | 2014-03-13 , 8:16 PM

Impi, ako te ja stresem ahahahahaahahhaahahahh


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








712
poruka na forumu
219 844



post # 4 | 2014-03-14 , 11:27 AM

kad se ozenim onda pocinjem ziviti pravo....onda moras da cutis svakako :p


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-04-21 , 10:00 PM

Quote Dusomoja ()
"Ako se ne oženiš, živećeš kao čovek, a umreti kao pas. Ako se oženiš, živećeš kao pas, a umreti kao čovek"


Zavisi kako ga "dresira" imas ti i onih kojih ne slusaju ... po toj nekoj logici !!! a ako je dobar.. dobije se i nagrada na kraju!!

Decki nemojte zamjeriti morala sam se maloo nasaliti :)
Quote Impi ()
Mislim da je ovo dostignuce pisala neka koja maltretira muza xaxaxa jer nevidim logiku kako ozenjeni koga maltretira zena svaki dan ,

sa ovom izjavom se slazem .. to znacii da ga jadnika samo bicuje.. a on kao kakav ...... ccc pa joj jos
nije rekao tvoja zelja je moja zapovijed...

nzm opet to bolje znaju oni koji su braku da objasne.. !!! ili koji zive skupa !!!


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Samac ili oženjen
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]