• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Aaa kriziram!
Aaa kriziram!






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2014-03-06 , 10:25 AM

Pre neki dan kod mene kući,nestalo je interneta. Brat je bio usred neke važne igrice i naravno čim mu se to prekinulo,poludeo je i toliko se iznervirao,da sam se u jednom trentku uplašila da će razbiti i ruter i modem i da tek onda nećemo imati ništa. .

To me je navelo da razmišljam o tome,kako vi ostali reagujete u sličnim situacijama?

Da li krizirate i dozvoljavate da vas to iznervira više nego išta?

I šta radite,kad vam nestane neta,mislim na to čime se zaokupljate? :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 2 | 2014-03-06 , 11:10 AM

Cccc pa sto svali sve na brata, ajde priznaj da si to bila ti. :p

Inace ne kriziram, jako me iznervira ako radim nesto i nestane struje ili se restartuje komp a nemam sacuvano i propadne sav rad koji nekada nije bas mali. %)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2014-03-06 , 11:24 AM

Admin, Šefe ne kleveći hehe obezbedi radnici net umesto toga :p Brat mi je bio inspiracija za ovu temu :D Igrao je neku Naruto igricu i nestade neta usred i on se iznervira lol

Inače pitanje je šta radiš kad ti ponestane neta,a ne struje lol Jer za nestanak struje imam UPS kao vrstu pomoći,ali najgora varijanta je ona da imaš struje i radi ti komp,ali nemaš interneta lele Budimo realni 90% stvari radimo preko interneta ,a onih 10% u wordu,excelu,paint-u i tim ostalim programima :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2014-03-06 , 1:49 PM

Pa ako se desi da stane nesto prvo sto uradim psujem sve redom e onda ustanem izadjem i nadjem drugu zanimaciju
i verujte to je najbolje sot se desiti moze osim ako se radi o poslu koji nisam bila spremila pre a ono pukne net grrrrrr.










278
poruka na forumu
526 2505



post # 5 | 2014-03-06 , 1:49 PM

Ja se iznerviram malo, onda počnem da popravljam kao ne bi li opet proradio...e ako to ne uspe, onda se jako iznerviram i počnem da plačem lol stid


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2014-03-06 , 1:53 PM

Pa ako nestane .. sta radim... nista posebno... pocnem da cistim ono sto nisam zavrsila muka natjera .. lol
ne nerviram se previse .... jeste da bude neobicno ... a ako nema duze vrijem ... a boze lele e onda kazem
kako je dosadnoo ee %)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 7 | 2014-03-06 , 2:26 PM

pa nerviram se de sad bas nasao da nestane hahaha :p pa trazim nesto drugo da me zaokupi ima drugih stvari naravno samo ih ne primecujemo dok je net tu :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 8 | 2014-03-06 , 2:55 PM

<_< <_< <_< krizira aham da znam :p :p
a ja xaxaxax pa ponekad ako nesto bitno radim pa nestane struje ili pukne e bemu :D :D
a zna se desiti i da popravljam nesto kofol lol lol lol


Poruku je menjao/la wide-awake - Cetvrtak, 2014-03-06, 3:21 PM





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 9 | 2014-03-06 , 6:37 PM

Lithium, Sto places? :p

A vec sam rekao, kad nema neta onda sjednem malo sa svojim ukucanima, i tek onda shvatim da su to neki fini ljudi :p
Ajde sad ozbiljno, pa sta, nije kraj svijeta, izadjem vani, setam, nadjem neku zanimaciju :D eh, kao sto rekao sef, ako se nesto radi, i nestane neta, pa zajebe sve, e onda bih ispalio komp na mjesec zvizdi







  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 10 | 2014-03-06 , 6:53 PM

Kad mi nestane redovnog neta ja ukljucim ovaj preko USB-a za laptop. lol

Sala mala, ali i ako nesta pa sta, nije kraj sveta. Osim toga valjda da nas nekada protrese da ustanemo od monitora. :D








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 11 | 2014-03-06 , 7:15 PM

Quote Admin ()
Sala mala, ali i ako nesta pa sta, nije kraj sveta. Osim toga valjda da nas nekada protrese da ustanemo od monitora.


Reci u svoje ime kazna Ja više nemam neta, nego što ga imam, evo do malopre ga nisam imala lol

Zamisli našla sam slučajno neku muziku na kompu , nisam ni znala da je imam lele

Hajde mogu da preživim bez neta, ali uglavnom neke stvari koje radim na laptopu , proračune, prevođenje, obrada seminarskog ili nešto slično sve mi je vezano za net, i traženje informacija po google lele

I onda praktično u tom smislu kriziram, pogotovou ako mi ko baksuzu nestane u trenutku kad trebam završavati neki posao za sutra lele


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








49
poruka na forumu
30 132



post # 12 | 2014-03-13 , 9:44 PM

zasto bih se nervirao .. ako je do mene onda sredim lako, ako nije onda ne mogu da uticem i dzabe bi se nervirao ... a i ako bas treba net u tom trenutku, uvek ima alternativa ...


imam milion godina
i nadživeću boje ...








712
poruka na forumu
219 844



post # 13 | 2014-03-14 , 12:41 PM

razbijem monitor i ruter i tastaturu udarim glavom koji put u monitor od muke i izadjem van zapalim popijem kafu da dojdem sebi.... lud lud lud


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








108
poruka na forumu
35 310



post # 14 | 2014-03-24 , 6:56 PM

A igrao je Naruto igricu, a Naruto fanovi nesto me to i necudi :p Ja ipak kriziram posto znam da vikom i lupom nista necu promenti , u pocetku mi bude zao vatam se za glavu ali posle 2 sata spavanja sve dodje na svoje mesto B)


Proleteri svih zemalja, ujedinite se.








172
poruka na forumu
79 708



post # 15 | 2014-05-11 , 4:54 AM

Jooooj ja pobesnim nacisto dodjemi da lomim stvari xd udaram po ruteru da proradi i onda od sro psujem sve xd


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Aaa kriziram!
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]