• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Posmatranje ljudi
Posmatranje ljudi






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2014-03-11 , 9:44 PM



Da li volite da posmatrate druge ljude, u autobusu ,kafiću, na ulici ?
Šta vam prolazi kroz glavu kada ih gledate ?
Pokušavate li ponekada da odgodnete po neku njihovu tajnu,kakav im je život,kakvi su bili kao deca,kojim poslom se bave...ili pokušali da predvidite njihovu sledeću reakciju ?


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








278
poruka na forumu
526 2505



post # 2 | 2014-03-11 , 10:10 PM

Ja volim da posmatram ljude i zato uvek otprilike znam ko je kakav, jer i pre nego što neko sa mnom stupi u kontakt, ili ja sa njim...prvo ih dobro osmotrim. I to ne radim samo kada su ljudi u pitanju, nego i kada moram doneti neku odluku ili tako nešto. Ja sve u životu analiziram, što me jako nervira. Što se tiče ljudi, pa volim da gledam kako se različiti ljudi ponašaju u različitim situacijama, a u poslednje vreme mi je jako interesantno da gledam kako se ponašaju određeni ljudi kada se upoznaju sa nekim novim. Eto recimo meni je bilo vrlo zanimljivo da gledam kako se ponaša Nutella, tj. kakav dijalog vodi, koje teme su zastupljene u razgovoru sa Storm (Psylocke), kada su se tek upoznale. :p
Gledam ja dosta toga, samo neke stvari je zaista teško otkriti. A preko interneta je mnogo teško otkriti ko je kakav, tu veštinu nisam savladala okac


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2014-03-11 , 10:17 PM

Quote Lithium ()
Eto recimo meni je bilo vrlo zanimljivo da gledam kako se ponaša Nutella, tj. kakav dijalog vodi, koje teme su zastupljene u razgovoru sa Storm (Psylocke), kada su se tek upoznale.


Ju dete stid To neki skriveni fetiš :D lol hug

Quote Lithium ()
Gledam ja dosta toga, samo neke stvari je zaista teško otkriti. A preko interneta je mnogo teško otkriti ko je kakav, tu veštinu nisam savladala


Tako nešto moram da priznam zna samo šef okac i na tome mu zavidim.. mogle bi kod njega na kurs :o

Ja najviše volim u autobusu da uključim muziku u ušima, i da sednem na poslednja sedišta i gledam u ljude nzm Volim da gledam kako se ponašaju, kakve grimase prave, pa se šlognem kad ih uFatim kako kopaju nos lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








278
poruka na forumu
526 2505



post # 4 | 2014-03-11 , 10:26 PM

Quote Nutella92 ()
To neki skriveni fetiš

Pa sad, rekoh to redim u poslednje vreme, recimo jedno, 2 godine lol
Quote Nutella92 ()
Tako nešto moram da priznam zna samo šef

Eee, ja mislim da ćemo i mi to znati kad dospemo u njegove godine andjeo
Da, da, posmatram ja sve i sama donosim zaključke okac


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.








712
poruka na forumu
219 844



post # 5 | 2014-03-11 , 11:04 PM

eto recimo kad se zaputim negdje u glavi mi je misija od tacke A da stignem do tacke B i samo to, ne primecujem nikoga nit vidim.... moze se reci da ne gledam ljude. samo po nekad neku slatku curicu vidim sladoled


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2014-03-14 , 0:54 AM

Quote Nutella92 ()
Da li volite da posmatrate druge ljude, u autobusu ,kafiću, na ulici ?

Zavisi koga posmatram.. ako je kakv fin deckic ... volim nekad da ispadnem budal eto cisto da se zabavim
pa ga ono pocnem namjerno da mjerkam i gledam lol jos mu dam do znanja da ga gledim :p sta cu kad
ovi danasnji momci nece nista sve cekaju da mi cure prve :p hahahhah

nekad mi za oci zapadnu isto tako ljudi koji se padnu.. i slicne stvari :D
Quote Nutella92 ()
Šta vam prolazi kroz glavu kada ih gledate ?

A svasta mi prodje da samo znate.. nekad kazem : vide budale ... i tako .. mozda i meni tako neko kaze
Quote Nutella92 ()
Pokušavate li ponekada da odgodnete po neku njihovu tajnu,kakav im je život,kakvi su bili kao deca,kojim poslom se bave...ili pokušali da predvidite njihovu sledeću reakciju ?

NE .... ne bavim se sa tudjim tajnama i zivotom .. i tako to ... mozda rekaciju sta ce uciniti i to da eto da se namsijem samo maloo .. npr. neka djevojka je tef. sminka se.. sad ces vidjeti ovo ono . i tako to :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2014-03-14 , 11:03 AM

posmatram ja tako ljude,kad sedim u nekoj basti kafica,pa se zaebem metnem dioptrijske cvike umesto suncanih,pa se zabuljim,mislim ne vide mi se oci,pa onda ljudi posmatraju mene...


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 8 | 2014-03-15 , 9:05 PM

pa to je valjda normalna stvar da posmatras druge ljude dok si na ulici u kaficu u prevozu ljudi su drustvena bica :p


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 9 | 2014-03-21 , 6:24 PM

jedva sam docekala da ugrije da prorade baste kafica,pa da sednem,narucim kafu ,zapalim i posmatram sprdam se na racun oblacenja :D a sta misle? zabole me :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Posmatranje ljudi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]