• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Otkrijte kako se koji znak ponaša kad se nađe u nevolji
Otkrijte kako se koji znak ponaša kad se nađe u nevolji






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-03-28 , 9:28 AM

Ovan uvijek gleda kako da prvo izvuče svoju glavu, Rak je snalažljiviji nego što izgleda, a Vaga se prilično vješto izvlači iz nevolje.


OVAN
– Uvijek gleda kako će prvo svoju glavu da izvuče, a ostali neka se snađu kako znaju i umiju. Srlja, jer je neustrašiv, pa ako ga neko napadne, hoće fizički da se obračuna - na licu mjesta.

Poslije se kaje, ukoliko je pretjerao, ali mora bar da se posvađa. Ako se sam uvalio u nevolju, ne podnosi poraz i na sve načine će non stop pokušavati da se "vrati u sedlo". Ako zbog drugih upadne u nevolju, polemiše i suprotstavlja se šefu ili "glavnom krivcu", ma koliko taj bio moćan ili jak.

BIK– Umije da namiriše opasnost, ne ulijeće u nevolje lako i uvijek pravi odstupnicu, da bi se se izvukao, ako "kola krenu nizbrdo". Ne zalijeće se pogotovo u poslu, jer voli da osjeti drugu stranu, da bi znao kako da se postavi. Ako je u poslovnoj nevolji, diskretno vuče konce iz pozadine preko nekog uticajnog, na položaju ko će se zauzeti za njega ili pobjegne na bolovanje, a kad ima ljubavne probleme, često jede "na nervnoj bazi".

BLIZANCI– Izvlači se iz svake, pogotovo neprijatne ili nezgodne situacije. Mozak mu radi "300 na sat", munjevito reaguje, čim osjeti opasnost, uvijek ima nekog "keca u rukavu". Intuitivno predosjeća šta od koga može očekivati, pa na vrijeme šalje SMS povjerljive sadržine i onome ko je na njegovoj strani, ali i protivniku, pa kad se nađe u nevolji, zna da će ga izvući onaj kome je potrebniji.

RAK – Snalažljiviji nego što izgleda, mada "hvata" na sentimentalnost i prenemaže se kako bi dobio na vremenu, dok smišlja kako da se izvuče iz nevolje. Izlaz traži u piću, hrani ili kod šefa kod koga je već, "cinkarenjem" prikupio poene. Ali, ako mu on ne pomogne, napraviće intrigu i optužiti kolege, pa će ih iz nekog prikrajka gledati kako se koprcaju. A on će se povući par koraka unazad i čekati da opasnost prođe.

LAV – Lav se vrlo vješto izvlači iz svake nevolje, i to svim sredstvima, bolje reći - ne bira sredstva kako bi se izvukao. Kad na vidiku ugleda nevolju, i shvati da joj ne može pobjeći, on će angažovati sve ljude koje poznaje, od poštara do privatnog detektiva, ne bi li se što brže izvukao. A pošto, uglavnom, poznaje "glavne face" u gradu, većina mu izlazi u susret, jer Lav uvijek nekome zatreba.

DJEVICA - Ona je toliko inteligentna, da će teško upasti u nevolju, međutim, ako do toga već dođe, izlaz traži na sve strane, ali tako da okolina i ne shvata pod kolikim pritiskom se Djevica našla. Prelistava spisak potencijalnih rješenja u svojoj glavi, a kad treba nekome da telefonira ili da ga vidi, bira vrijeme i mjesto, mada joj je uvijek lakše da drugog vadi iz nevolje, nego sebe samu. Ako je snađu ljubavni jadi, neće bježati ni od psihologa, ni od astrologa.

VAGA- Ona se prilično vješto izvlači iz nevolje, okreće telefone i poteže svoje brojne poznanike i prijatelje, glumi da je je sve u redu, iako nije. Mirno gleda protivnika u oči, a sve vrijeme grozničavo razmišlja kako da se izvuče, verbalno je vrlo neprijatna, čak nepopustljiva, kad otkrije ko je kriv za njene muke. Kad ne uspije milom, ide silom, pa na nepravdu ili nasilje, umije da reaguje ratoborno i oštro čime zna da iznenadi svoju okolinu.

ŠKORPIJA
– Najveća nevolja za nju je ljubavna, i teško nalazi izlaz iz nje, ukoliko je zaljubljena, a partner joj pravi probleme. Sve druge nazovi nevolje, za Škorpiju, su uvijek rješive, pa i kad ne reaguje odmah, ne znači da oklijeva ili zazire, već bira najlukaviji način da se izvuče. Ako ima problema sa zakonom, angažuje najboljeg advokata, ali paralelno sprovodi i sopstvenu istragu o onome ko je nju doveo u nevolju, a takvom se onda - ne piše dobro.

STRIJELAC – Kad se nađe u nevolji, Strijelac odmah, u svojoj glavi zavrti svoj krug "veza i vezica" kojih, naravno, ima na sve strane. Samo treba da odabere pravi broj (mobilni, službeni ili kućni) osobe koja će mu pomoći i pravi trenutak kada će je pozvati. Sve ostalo je dio "procedure" koja Strijelcu u ruke stavlja "čarobni štapić" kojim se uglavnom izvlači iz nevolje, bilo da ima problema sa saobraćajnom milicijom ili dobijanjem vize za inostranstvo.

JARAC – nema te nevolje iz koje se praktični Jarac neće izvući, jer mu mozak savršeno funkcioniše u kriznim situacijama kad on postaje i "sam svoj advokat, spasilac i savjetnik". Spreman je da mnogo istrpi, samo da nikoga ne moli za uslugu, a one koji mu bez pitanja pomognu, Jarac nikad ne zaboravlja. Poraz podnosi stoički, ali kao "stara čekalica" čeka i - dočeka svojih pet minuta, kad će ignorisati one koji su se ogriješili o njega.

VODOLIJA– Iako djeluje nonšalantano, a ponaša se kao da će bez nje sve stati, Vodolija intenzivno razmišlja kako da se izvuče iz nevolje, uglavnom finansijske, jer je za nju to - najveća nevolja. Brzo od nekog pozajmljuje novac, dok ne prebrodi krizu, pošto uvijek razmišlja glavom što je istovremeno njen adut, ali i slaba tačka: partner koji je dobro poznaje, natjeraće je da "puzi", kako bi se izvukla iz ljubavnog haosa koji obično sama izaziva.

RIBE– Njene reakcije, kad se nađe u nevolji, znaju da budu nepredvidive, od nervoze i depresivnog raspoloženja, preko blage histerije, pa do prave panike. Mada se nikad ne zna kako će reagovati, Ribe nalaze izlaz iz nevolje mnogo brže, nego drugi znaci, jer djeluju izgubljeno, izazivaju sažaljenje i bude potrebu u drugima da im pomognu. Često je to njihova taktika, ali uglavnom umiju da se izmigolje i zavaraju tragove ili se pritaje uz pićence sa društvom, dok opasnost prođe.










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 2 | 2014-03-28 , 8:09 PM

Quote Dusomoja ()
OVAN– Uvijek gleda kako će prvo svoju glavu da izvuče, a ostali neka se snađu kako znaju i umiju. Srlja, jer je neustrašiv, pa ako ga neko napadne, hoće fizički da se obračuna - na licu mjesta.

Poslije se kaje, ukoliko je pretjerao, ali mora bar da se posvađa. Ako se sam uvalio u nevolju, ne podnosi poraz i na sve načine će non stop pokušavati da se "vrati u sedlo". Ako zbog drugih upadne u nevolju, polemiše i suprotstavlja se šefu ili "glavnom krivcu", ma koliko taj bio moćan ili jak.

uvek me nagrde skroz :p :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 3 | 2014-03-28 , 8:16 PM

ŠKORPIJA – Najveća nevolja za nju je ljubavna, i teško nalazi izlaz iz nje, ukoliko je zaljubljena, a partner joj pravi probleme. Sve druge nazovi nevolje, za Škorpiju, su uvijek rješive, pa i kad ne reaguje odmah, ne znači da oklijeva ili zazire, već bira najlukaviji način da se izvuče. Ako ima problema sa zakonom, angažuje najboljeg advokata, ali paralelno sprovodi i sopstvenu istragu o onome ko je nju doveo u nevolju, a takvom se onda - ne piše dobro.

Mejbii stid lol


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








712
poruka na forumu
219 844



post # 4 | 2014-03-28 , 8:25 PM

RIBE– Njene reakcije, kad se nađe u nevolji, znaju da budu nepredvidive, od nervoze i depresivnog raspoloženja, preko blage histerije, pa do prave panike. Mada se nikad ne zna kako će reagovati, Ribe nalaze izlaz iz nevolje mnogo brže, nego drugi znaci, jer djeluju izgubljeno, izazivaju sažaljenje i bude potrebu u drugima da im pomognu. Često je to njihova taktika, ali uglavnom umiju da se izmigolje i zavaraju tragove ili se pritaje uz pićence sa društvom, dok opasnost prođe. mafija lol lol lol pa bas se nebih slozio nesto... brows


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








197
poruka na forumu
197 1524



post # 5 | 2021-06-08 , 9:11 AM

Quote Dusomoja ()
RIBE– Njene reakcije, kad se nađe u nevolji, znaju da budu nepredvidive, od nervoze i depresivnog raspoloženja, preko blage histerije, pa do prave panike. Mada se nikad ne zna kako će reagovati, Ribe nalaze izlaz iz nevolje mnogo brže, nego drugi znaci, jer djeluju izgubljeno, izazivaju sažaljenje i bude potrebu u drugima da im pomognu. Često je to njihova taktika, ali uglavnom umiju da se izmigolje i zavaraju tragove ili se pritaje uz pićence sa društvom, dok opasnost prođe.

Jaooo  lol








134
poruka na forumu
150 1011



post # 6 | 2021-06-08 , 11:41 PM

Samo jedno je tocno, ostalo je netocno, barem u mom slucaju.


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Otkrijte kako se koji znak ponaša kad se nađe u nevolji
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]