• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Emotivni šok (kako ga podnosite)
Emotivni šok






2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 1 | 2014-04-13 , 11:37 AM

Iznenadne tuzne vesti

Smrt vama drage osobe

Ima jos mnogo toga sto izaziva emotivni sok

Interesuje me kako se ponasate,kako ga dozivljavate,da li ste izgubljeni,zbunjeni,hvata vas panika...

Pitam ovo jer mnogi mi zameraju,kad dozivim sok ja sam mrtva ladna,trezveno razmiljam,ne pokazujem nikakve znake sem mozda bledila i malo pricam,funkcionisem kao robot ali sam svesna i znam sta treba da uradim
Ne placem...
Primer: Umrla joj baba (jos nije) a ona ni suzu da pusti...Ima kameno srce..kako je nije sramota...
I slicno

ja jednostavno nemogu!!! Hladna sam i sustigne me tek posle 2-3 dana,sata zavisi koliki je sok...

Licno volim tu osobinu kod sebe jer sam hladne glave i u svakoj situaciji mogu da se ponasam trezveno i ukoliko je nekom potrebna pomoc mogu da pruzim adekvatnu kolika je u mojoj moci
Ne panicim,ne vicem,ne placem...
Ali kad sustigne,onda udara :) klecaju mi kolena,placem kao kisna godina,pustite me i ne dirajte dok se ne ispraznim

Ala sam saklepala ovo :D


Poruku je menjao/la LaMistress - Nedelja, 2014-04-13, 11:38 AM


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-04-21 , 9:54 PM

Zavisi o kome je rijec...
Ne placem odmah .. kad cujem... mada me zaboli nesto u grudima i bude mi tesko ..
tek mozda poslije jednu 2-3 h suze krenuu... al sam tuzna punoo ..

A ako je neko u mojoj blizni i pocne plakati nama i ja ... :)
Znam da mi nije lako, boli te , steze te u grudima ...
Quote LaMistress ()
svakoj situaciji mogu da se ponasam trezveno i ukoliko je nekom potrebna pomoc mogu da pruzim adekvatnu kolika je u mojoj moci
Ne panicim,ne vicem,ne placem...

tako nestoo :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Emotivni šok (kako ga podnosite)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]